CPNext

Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: CPNext

Příspěvek od Valada06 »

Chubbop píše:A ještě mě napadla jedna věc. S tímto systémem by totiž mohli dělat boží párty pracující s tím, že archivují všechno co kdy vyrobili. Představte si, že by dali do Snow Forts stroj času. Díky tomuto systému by tak mohl přenést tučňáka do jakékoli doby v historii CP. Mohl by tak navštívit ostrov v jakékoli době a nezávisle na ostatních tučňácích. To by byla solidní jízda.
No jo, jenomže pak by ztratily význam exklusivní itemy a pomalu i párty samotné...
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: CPNext

Příspěvek od Chubbop »

Valada06 píše:
Chubbop píše:A ještě mě napadla jedna věc. S tímto systémem by totiž mohli dělat boží párty pracující s tím, že archivují všechno co kdy vyrobili. Představte si, že by dali do Snow Forts stroj času. Díky tomuto systému by tak mohl přenést tučňáka do jakékoli doby v historii CP. Mohl by tak navštívit ostrov v jakékoli době a nezávisle na ostatních tučňácích. To by byla solidní jízda.
No jo, jenomže pak by ztratily význam exklusivní itemy a pomalu i párty samotné...
Povíme si o příštích narozeninách :DD
Obrázek
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: CPNext

Příspěvek od Valada06 »

Chubbop píše:
Valada06 píše:
Chubbop píše:A ještě mě napadla jedna věc. S tímto systémem by totiž mohli dělat boží párty pracující s tím, že archivují všechno co kdy vyrobili. Představte si, že by dali do Snow Forts stroj času. Díky tomuto systému by tak mohl přenést tučňáka do jakékoli doby v historii CP. Mohl by tak navštívit ostrov v jakékoli době a nezávisle na ostatních tučňácích. To by byla solidní jízda.
No jo, jenomže pak by ztratily význam exklusivní itemy a pomalu i párty samotné...
Povíme si o příštích narozeninách :DD
Já neříkám, že to tak být nemůže, jen, že by párty pak neměl\ moc význam, jedině, že by to udělali na způsob virtuální místnosti...
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: CPNext

Příspěvek od Ccdn »

Mě ten systém přijde dost zajímavý, ale mě osobně prázdné servery zrovna moc nevadí. Můžu si tak lépe prohlédnout výzdobu místností a i srazy se tak lépe pořádají. A fakt, že by každá část světa mohla mít jiné párty se mi také moc nezamlouvá. Ale těším se třeba na předělaný sociální systém a nové známky :) Uvidíme co z toho nakonec bude ;) :)
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: CPNext

Příspěvek od Lisured »

Oni ten CPNext nejspíš budou mít v HTML5, takže by museli převádět všechny staré místnosti. Navíc by takhle opět vzrostla fragmentace, což je přesně to, čeho se chtějí s tímto systémem zbavit.
A ještě k těm známkám, doufám, že nám ty pracně sesbírané známky ponechají.
Lisured podle vzoru pán
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: CPNext

Příspěvek od Valada06 »

Lisured píše:Oni ten CPNext nejspíš budou mít v HTML5, takže by museli převádět všechny staré místnosti. Navíc by takhle opět vzrostla fragmentace, což je přesně to, čeho se chtějí s tímto systémem zbavit.
A ještě k těm známkám, doufám, že nám ty pracně sesbírané známky ponechají.
K rušení známek podle mě není jediný důvod. :)
Obrázek
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: CPNext

Příspěvek od Lisured »

Valada06 píše:
Lisured píše:Oni ten CPNext nejspíš budou mít v HTML5, takže by museli převádět všechny staré místnosti. Navíc by takhle opět vzrostla fragmentace, což je přesně to, čeho se chtějí s tímto systémem zbavit.
A ještě k těm známkám, doufám, že nám ty pracně sesbírané známky ponechají.
K rušení známek podle mě není jediný důvod. :)
Lisured podle vzoru pán
Odpovědět