Star Wars párty

Co se koná na Clubu Penguin
Skywalker382
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 28. úno 2013 10:27:23
Bydliště: Břeclav 4

Re: Star Wars párty

Příspěvek od Skywalker382 »

Já se velmi těším na SW Párty!Akorát mi vadí,že se pletou do všech nových her,do internetu atd. jenom poslední tři díly a ne ty první tři!Třeba Angry Birds Star Wars. :I Navíc se mi líbí nejvíc třetí díl,který je nově nahraný,a není tam! Všude dávají jenom 4,5 a 6 díl! Když je to STAR WARS,mělo by to být STAR WARS,a né jenom půlka.Ale je ještě jedna možnost.

Možná když je to podle thrilleru 1.kapitola,tak to bude naopak!Star wars Párty začne posledními třemi díly,jako reálně (nejdříve byl 4,5 a 6 díl 1,2 a 3 díl a teď je to 4,5 a 6. díl,protože v téhle době chtěli udělat LucasArts ještě minulost přítomného 4,5 a 6 dílu ).Takže ta možnost je,že SW Párty začne 4,5, a 6 dílem a jestli se tahle párty bude na Club Penguin ještě někdy opakovat,tak ta druhá SW Párty bude začínat 1,2 a 3. dílem!


:P
Vážený Tučňák Skywalker382
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Star Wars párty

Příspěvek od Valada06 »

Edit: Tak se prokázalo, že ty dislikey jsou od trollů, neboli jednoduše spamerů a lidí, co jsou fanoušky Star Wars, ale nehrají CP... To ale nemění nic na mém názoru na tyto „komerční“ párty.

Tak to vypadá, že proti Star Wars párty se po celém světě strhla vlna nevole, právě jsem četl článek od Trainmana1405, který na to poukázal. V současnosti má jejich trailer na youtube 994 likeů a 671 dislikeů, což u Clubu Penguin nebývá obvyklé.

Navíc se zdá, že CP maže negativní komentáře, které se ale vypracovali mezi nejlépe hodnocené komentáře. To zavání těžkou cenzurou a to se mi moc nelíbí. Navíc Polo Field zveřejnil na youtube komentář, ve kterém nabádal lidi, kteří jsou ze Star Wars párty nadšení ať dají palec nahoru, k mému šoku tam za 18 hodin nebyl ani jeden. Teď se podle mě i částečně díky Trainmanovému článku počet kladných palců po dvou hodinách zvýšil na 10, což je ale v poměru s počtem hráčů CP žalostně málo.

Lidé holt volají po starých párty a myslím si, že taková vlna odporu by mohla Disney a CP od takových typů párty alespoň na čas odradit a nebo se můžou dál tvářit, že kritiku neslyší, ale to je podle mě k fanouškům nefér a zvláště pak k těm, kteří si platí členství. Jestli takto CP hodlá pokračovat, tak podle mě ztratí spoustu fanoušků.

Můj osobní názor se opět spíše ztotožňuje s tím Trainmanovým a ten zní tak, že za to nemůže ani tak SW párty, na kterou se třeba já osobně těším, protože jsem velkým fanouškem SW, ale spíše tím, že Club Penguin těchto komerčních párty teď dává moc naráz, pauza byla víceméně jen během CJS párty jinak nás Club Penguin již několik měsíců zahlcuje těmito takzvanými komerčními párty a chtělo by to zas chvíli pauzu. Jistě, jak říká Chubbop, teď se při párty dají hrát mini-hry a je víc itemů atd... Přesto ty staré párty měli své kouzlo.

A co si o tom myslíte vy? Co si myslíte o tom, že CP zjevně neumí unést kritiku své práce přijímá jen pochvaly? A myslíte si, že teď budeme těmto komerčními párty zahlcování čím dál tím častěji?

Pochybuji, že si to někdo přečte úplně celé, ale toto téma mě zaujalo a chtěl jsem na něj upozornit, zároveň jsem na něj také chtěl sdělit svůj názor. :)

P.S. Toto je bezpochyby nejdelší příspěvek, co jsem na tomto fóru kdy napsal. :D
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Star Wars párty

Příspěvek od Ccdn »

Novým hráčům se komerční párty možná líbí a nepřijde jim to tak, ale já jsem na CP už 2063 (tak nějak) dní a tak rád vzpomínám na starší párty. To že je více itemů a mini-her není tak úplně pravda. Podívejte se třeba na Vánoční párty nebo na Pouť. Já osobně bych ocenil návrat straších párty (klidně inovovaných) a jen jednou za čas komerční párty.
vtipoman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 176
Registrován: ned 16. kvě 2010 18:03:56

Re: Star Wars párty

Příspěvek od vtipoman »

Valada06 píše:
vtipoman píše:Kdyby se místo hraní s videjkama soustředili na nové nápady, co by přitáhly zpátky třeba vtipomana...
A že se ptám, co by tak vtipomana přitáhlo? :)
Tož neznám ho, ale tipuju že nějaké svěží nápady místo "reklamních" párty. Říkal, že se mu hrozně líbila ovocná párty minulý rok. Aaaachh jo... kolik se toho stihne za ty tři roky změnit... :/

EDIT: Co se mu nelíbilo byly transformace (duchové, dinosauři) a párty minihry. Co se mu naopak hrozně líbilo bylo "interaktivní" prostředí... viz. robotická hydra, nebo pečení sušenek.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Star Wars párty

Příspěvek od Valada06 »

vtipoman píše:
Valada06 píše:
vtipoman píše:Kdyby se místo hraní s videjkama soustředili na nové nápady, co by přitáhly zpátky třeba vtipomana...
A že se ptám, co by tak vtipomana přitáhlo? :)
Tož neznám ho, ale tipuju že nějaké svěží nápady místo "reklamních" párty. Říkal, že se mu hrozně líbila ovocná párty minulý rok. Aaaachh jo... kolik se toho stihne za ty tři roky změnit... :/

EDIT: Co se mu nelíbilo byly transformace (duchové, dinosauři) a párty minihry. Co se mu naopak hrozně líbilo bylo "interaktivní" prostředí... viz. robotická hydra, nebo pečení sušenek.
Tak třeba se vtipoman dočká, jak jsem říkal, třeba se teď CP poučí a máš pravdu, robotická hydra byla dobrá i pečení. :)
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Star Wars párty

Příspěvek od Chubbop »

Ač to tak trochu občas sám rozvířím, znovu zdůrazňuju, že tohle není diskuze o kvalitách CP a o tom co by se líbilo nebo nelíbilo Vtipomanovi.
Obrázek
megapein
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 5
Registrován: pon 30. črc 2012 14:50:25
Skype: michalmacek3

Re: Star Wars párty

Příspěvek od megapein »

Na tuhle párty se fakt těším, ale jestli nemembrům nedaj světelný meče tak se naštvu "nastvany" ! :D
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Star Wars párty

Příspěvek od kryserka »

Obrázky a videa jsem viděl až teď, protože jsem nebyl nějakou dobu u počítače. To co jsem viděl...no to je ale pěkná šílenost :D může mi někdo vysvětlit, jak Herbert získal hvězdu smrti, z Cadence se stala princezna a z Senseie mistr Jedi? :D Sakra celá tahle párty bude určitě drsná, ale na druhou stranu si pořád říkám co to má být?! :D
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Star Wars párty

Příspěvek od Chubbop »

Nuže, mě osobně tahle párty baví. Minihry jsou dokonalé (ač jsem hrál zatím jenom dvě). Minihra se střílením Stormtrooperů je poměrně snadná i když na druhém levelu už je to občas o chlup. Je svižná a má šmrnc (Jako opravdu svižná. Skoro mi přijde, že ty předchozí minihry byly jenom test jak rychle to mohou nastavit.). Druhá "minihra" pro Jedie se taky povedla. Je to zmenšenou verzí C-J (resp. kámen, nůžky, papír).

Rozhodně dávám palec nahoru za čepici pro puffla. Snad je to známka, že teď budou bývat pravidelněji.

Slabším článkem mohou být některé pěkně udělané místnosti protože v nich nikdo není ani na plných serverech, ale to stejné bylo i na MU v domech spolků. Taky mě malinko mrzí, že dali nečlenům hudební nástroje na které nelze hrát, ale alespoň, že jsou ty nástroje.
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Star Wars párty

Příspěvek od Ccdn »

Tak párty mě celkem příjemně překvapila. Líbí se mi možnost navštěvovat další planety (ale zase chybí výzdoba na CP), minihra (i když mi přijde celkem lehká a po čase stereotypní) i kostýmy (i když nejsem member). Celkově mi ale přijde, že se párty na CP moc nehodí.
Odpovědět