Star Wars párty

Co se koná na Clubu Penguin
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Star Wars párty

Příspěvek od Valada06 »

Tak je myslím čas, abych se k této párty také vyjádřil...

Párty mě docela příjemně překvapila, možnost měnit lokace a rozkazy od princezny Leiy jsou velmi efektní. Dalším plusem této párty je, že většina mini-her je přístupná jak členům, tak nečlenům, jediná minihra, kterou jsi nečleni nezahrají je boj se světelným mečem, což se ovšem dalo očekávat a vyplývalo to i z traileru. Upřímně mi ta mini-hra samotná nepřijde až tak skvostná, ale zase netvrdím, že bych si ji rád nezahrál, říkám jen, že se bez ní obejdu.

To, co mi chybí více jsou ty itemy, které se dají za Jediskou mini-hru získat a to hlavně světelný meč, mohli nám dát alespoň jeden Jediíský item...

Jak už jsem zmínil, lokace jsou velmi pěkné, ale zde se objevuje další malé mínus a tím je téměř neozdobený ostrov. Hudba v Night Clubu ale stojí za to! :D

Zakončil bych to asi tím, že tato párty stojí za to a to zvláště již zmiňované mini-hry, zatím u mě vede Halovo ničení stormtrooperů, ale uvidíme jaké bude ničení Hvězdy smrti.

Tak tedy za desing místností slušivou hudbu, mini-hry a drobné nedostatky bych to číselně ohodnotil asi 8/10.

Ale teď už, prosím, zase chvilku tvořte klasické CP párty!
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Star Wars párty

Příspěvek od kryserka »

Mě se párty moc líbí :) Očekával jsem to horší. Ale chybí mi nějaké vyzdobení ostrova. Avšak planety a hvězda smrti jsou udělané moc hezky. Minihry se jim povedli taky a boj se světelnými meči je taky super. Párty se jim prostě povedla :)
Odpovědět