Misabrovy Agentské Příběhy

Projev svou tvořivost
Odpovědět
misabr
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 30
Registrován: sob 05. kvě 2012 17:03:57

Misabrovy Agentské Příběhy

Příspěvek od misabr »

Takže, než začnu vyprávět něco vám řeknu. Vyprávím z doby před tím videem prozrazujícím kdo je Director. Také pokud měsíc nic nového v příběhu není, zapomněl jsem, tak mi napište do soukromých zpráv

Úvod:
První příběh se nachází v ostrově který nikdo mimo tučňáky, puffly, kraby a jednoho medvěda zatím nikdo nenašel. Ten lední medvěd byl hodně zlý a jmenoval se Herbert. Ovšem tučňáci vytvořili agentský tým, který šel takto:
Director - Velitel
Gary - Zástupce
Jet pack guy - "Letadlo"
Misabr - Hlavní agent (prováděl velké operace)
Patabr - Asistent Misabra
Ostatní nejmenovaní agenti - Vlastní práce
Rookie - Packal
Aunt Arctic - Pozice neznámá, ale je dokázáno, že je agentka
Tito agenti spolu chránili ostrov v organizaci zvané EPF, zkratka je v Angličtině a znamená Elite Penguin Force, ale co ve skutečnosti znamená Česky, o tom nikdo nemá ponětí. Organizace se nachází v budouvě TSÚ (Telefony s úsměvem) to kvůli utajení. Ti co nejsou agenti, tak neví, proč to jsou telefony s úsměvem, když to je ve skutečnosti pouze budova s obrazovkou. Pouze někteří si všimli telefonní budky a stali se agenty.

Část 1: Herbertův návrat.
Někdy v Červenci 2011 Herbert zmizel, tučňáci si mysleli, že vyhráli, ale Herbert nemohl žít s tím a tak místo aby šel hledat teplo, tak šel do své jeskyně a kutil tam Cream Sodovou bombu (viz. CP Video Puffle Trouble). Ovšem tu mu překazili pufflové. A tak Herbert udělal Operaci Zatmění. A agenti nevěděli, co dělat. Tak Gary vymyslel plán. Řekl ho Rookiemu, aby ho řekl Misabrovi, ale ten to jako vždy pokazil. Řekl to Jet Pack Guyovi a když ho oslovoval Misabre, tak mu nakonec Jet Pack Guy vynadal "JÁ NEJSEM MISABR! Ty vždy všechno zkazíš, já mu zo řeknu sám." A tak Jet Pack Guy Misabrovi ten plán řekl. A tak Misabr řekl Patabrovi "Takže Field Opy jsou offline a Herbert unese Garyho a všechny a ty je zachráníš." Ono totiž plán byl "Řekni Patabrovi, že Herbert unese Garyho a že Field Opy jsou offline, víte jak naposled když splnil týdenní Field Op, tak den na to bloudil po ostrově a hledal Field Op. Potom, až Herbert Garyho unese, tak ho nech si myslet, že Herbert opravdu Garyho unesl, ale Gary bude fingovat únos a bude moci pomocí jeho PSA telefonu teleportovat." Misabr plán jak víte splnil a potom se ještě zeptal "Jakto, že PSA síť funguje, když jsem zkoušel PSA telefon a teleportoval se do Beach, teleportovalo mě to 2 metry do předu a potom počítač spárovaný s mobilem napsal "Error PSA_NETWORK_NOT_WORK PSA Síť není k dispozici" Jet pack guy na to odpověděl "Zeptej se Garyho..." A potom crrr.... crrr.... "Volá ti pan "Napiš mě do seznamu jako G, počkat, tohle je nový seznam." Misabr hovor přijmul.
"Haló?"
"M, je to naléhavé, Herbert mě unesl. Kód 16x16=256"
"OK, vyšlu pro vás záchraný tým, složený z..."
A potom Misabr hovor položil, on věděl co to znamená. Gary začal fingovat. A potom mu přes síť PSA Gary poslal SMSFP (SKTZPT) (Short Messaging Service For Penguins / Služba Krátkých Textových Zpráv Pro Tučňáky) a v ní stálo

//////////Gary///////////
Potom budou fingovat únos
Dot, Rookie a Director////
Director je VYFILTROVÁNO
DIRECTOREM GARY///////
NEPROZRAZUJ TO////////

Misabr hned vzal fotku directora a prohodil ji počítačem, největší shoda mu vyšla
Obrázek

A Misabr se naštval "Director to tu pozměnil, protože SuperCZTučňák když je pozpátku tak tá káňčuTZCrepuS, což byl Directorův kód. Takže analyzoval soubory. A když se podíval na vlastnosti obrázku puffla tak byl NANEJVÝŠ překvapen, bylo to caiatacaraAatanauaAaaakataoaF.png Tak Misabr dal jméno do svého počítače a analyzoval přes program, ale vypnul si internet, připojoval se na Agentskou Wi-Fi a Director by to mohl znovu upravit. A vyšlo mu Fotkuntrctic (Fotk unt rctic)

Dokáže Misabr přijít na Directorovu Identitu? Jak budou pokračovat únosy? Vyhraje Herbert, nebo EPF? A proč je puštěná PSA síť? To se dozvíte v Druhé části.

Část 2: Bylo ráno 22. Listopadu, Misabr si zapoměl večer vypnout počítač a tak vstal a náhodně ťukal a psal do počítače do názvu fotky a potom když se rozkoukal, byl překvapen! vyšlo mu Fotka Au nta rctic.pngaaaaaaaaaaaaaaaaaa Misabr smazal a na konci a pohrál si s nápisem a měl Fotka Aunt Arcic.png a potom vypadlo rušení nějak se mu do počítače dostalo toto

Na konci si můžete všimnout, jak se přenos pokazil. A Misabr vyskočil a zařval AHA! DIRECTOR JE AUNT ARCTIC! Patabrovi nic neřekl a ten si myslel, že Director je Pan CPMisa, protože o tom nebylo vědět nic kromě toho, že je to tučňák a že kamarádí s Misabrem. Misabr šel za Aunt Arctic a ukázal jí to video a Aunt Arctic řekla "Ale ne, to mělo být vidět v jiné verzi, po výhře nad Herbertem. Ale tak to víš, ale NIKOMU TO NEŘÍKEJ, NEBO EPF ZANIKNE A HERBERT VYHRAJE!" Misabr na to řekl "Tak dobře, taky mi to ukázalo video jak píšeš článek do novin a podepisuješ se Director a potom se opravíš."

Jak se Misabr s tím vyrovná? Dozví se to I Patabr? A co Jet Pack Guy, zůstane mu jeho Jet Pack? To vše se dozvíte v části číslo 3

Vzhledem k tomu, že o příběh není zájem, příběh nejspíše skončí bez konce
Honzik7
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 24
Registrován: ned 16. bře 2014 12:06:33

Re: Misabrovy Agentské Příběhy

Příspěvek od Honzik7 »

misabr píše:Text
Nééééééé jámám zájem
Naposledy upravil(a) Valada06 dne pát 13. čer 2014 21:55:37, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Citace zkrácena.
Odpovědět