Príbehy

Projev svou tvořivost
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Príbehy

Příspěvek od batman12 »

ajo33766 píše:
batman12 píše:
ajo33766 píše:N1,no ale uz vidim ako mam dyku v chrbte a padam mrtvy na zem. :)
neboj sa....................zabije ta laserovy mec :D
...A mozem aj ja niekoho zabit? :D
uz mam naplanovane zabijes bossa :)
MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Príbehy

Příspěvek od MartinNiemiec »

Je nějaké místo ?
Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Príbehy

Příspěvek od batman12 »

MartinNiemiec píše:Je nějaké místo ?
ked chces mozes byt polupir- tkz dhampir tak napis.
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Príbehy

Příspěvek od batman12 »

,,Pamätáš keď sme boli deti?" spýtal sa batman. ,,Áno a čo?" spýtala sa Lilly. ,,A pamätáš ako si asi pred 10 rokmi spadla do jazera?" znovu sa spýtal batman. ,,Najhoršia spomienka na detstvo" vzdychla Lilly. ,,Vytiahol ťa odtial Michal. Ja som nevedel dobre plávať. No a Michala uniesli upíri." povedal batman. Lilly vipadala ako keby ju niekto zparalyzoval alebo premenil na sochu. ,,Č-čože?" spýtala sa Lilly prekvapene. ,,Presne tak a bez tvojej pomoci ho nezvládneme zachrániť!" povedal batman. Dali si pršiplášte a višli von. Lilly povedala strážcom: ,,Choďte dnu ešte by ste prechladli!" Keď už boli pri prvom vrchu, Lilly vidala prenikavý výkrik. Spoza kríku višiel vlkolak. Batman sa spýtal: ,,No ták Jake to ťa tak baví prehrávať???" ,,Hahahahaha dneska nie!" spoza ďalšieho kríku vyšiel ďalší vlkolak. ,,Hm, toto treba na experta." povedal záhadne batman. V ruke sa mu objavil Laserový meč. Batman ním len švihol a obaja vlkolaci boli asi 10 metrov od nich. Lilly vytriešťala oči na batmana. ,,To si ako spravil?" čudovala sa. ,,Nie len ty máš kúzelné schopnosti." povedal a vybrali sa ďalej, každý zahĺbený do svojich myšlienok.
_________________________________________________________________________________________________________
Dúfam že sa páčilo. Viac som nestihol. Viac-menej som to písal o desiatej večer. A prepáčte že som sem dlho nič nedal.
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Príbehy

Příspěvek od Lilly49221 »

Zaujímavé :)
Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Príbehy

Příspěvek od batman12 »

Lilly49221 píše:Zaujímavé :)
Už mám aj časť pokračovania vimyslenú :)
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Príbehy

Příspěvek od batman12 »

U Sidoria:
,,Nooooooooooooo..." prosíkal caterpie. ,,Nie, Nie, Nie a ešte raz NIE! zakryčal Sidorio. ,,Hmmmmmmm..." zahmkal caterpie.
,,Bude tam pekné dievča!" napadlo Caterpiemu. ,,Hmmmmmmm..." zastal Sidorio. ,,Tak teda dobre." dodal Sidorio.

Pri pevnosti:
,,Na koho čakáme?" spýtala sa Lilly. ,,Na caterpieho, Oceana a možno aj Sidoria. Keď prišly k pevnosti aj caterpie a Sidorio batman spozoroval Lillyne ružové oči pri pohľade na caterpieho. ,,Ach jaj" vzdychol batman a prekoprcol sa do vody ktorá nasledne vystrekla na Lilly caterpieho a Sidoria. ,,Hej dávaj pozor!" zavrčal Sidorio. ,,Ty vieš pokaziť romantiku..." povedala Lilly. Vnútri hradu sa Ocean spýtal: ,,Vie niekto kde je iSasukeho hrad?" Všetci mlčali. ,,Viem ako to zistit!" skrýkol batman. ,,Ako?" spýtaly sa všetci udivene. ,,Za mnou!" povedal batman. Prechádzali celý hrad až sa dostali na posledné poschodie. Batman potiahol jednou fakľou a otvoril sa vchod do tajnej knižnice. Batman vyhľadal knihu Tajomstvá temného/svetelného sveta. Našiel Obsah strana 956 Hrady temného sveta. Otvoril kňížku našiel iSasukeho hrad a zarazil sa...
____________________________________________________________________________________________________________
Prečo sa batman zarazil? Kde stojí iSasukeho hrad? To všetko sa dozviete v ďalšom diely Upíry vs. Vlkodlaci!!!!
Prepáčte že je to také krátke ale idem práve na hokej..... :D :)
Majkl :)
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 23. pro 2010 17:06:45

Re: Príbehy

Příspěvek od Majkl :) »

Premenuj ma s Oceana na majkla :) a PS ostatok si nechaj do tej hry :D
caterpie99
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 158
Registrován: stř 26. kvě 2010 14:56:12

Re: Príbehy

Příspěvek od caterpie99 »

batman12 píše:
caterpie99 píše:dost dobry tesim se na to a doufam ze nezemru ;) :-(
neboj sa uz mam s tebou plany ;) sice prezijes iba o vlasok ale hlavne je ze prezijes :)
supr.dík moc dlouho sem tu nebyl.moc se mi to líbí je to hezkej příběh a důfám že míšu najdete je to můj best friend 4ever :-)
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Príbehy

Příspěvek od batman12 »

Majkl :) píše:Premenuj ma s Oceana na majkla :) a PS ostatok si nechaj do tej hry :D
Sorry ale nechce sa mi to prepisovat :D
Odpovědět