Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Platfus
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 529
Registrován: pát 23. dub 2010 19:25:43

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od Platfus »

aha
me se to nezdalo
antipust uz cp vlastne nehraje
ale myslim ze to bylo takhle
Hledám Assassins Creed věci. Pište pokud máte
ribyz
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 13
Registrován: stř 14. črc 2010 10:02:23
Skype: matysek6261
Bydliště: Rumburk

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od ribyz »

no to máte tak... V tý době měl můj kamarád v oblibě film strašpytlík a tak se tak pojmenoval a jeho brácha se pojmenoval krbik (taky ze strašpytlíka) no tak ja jsem ribyz (taky ze strašpytlíka) :) .
Jo a jestli se ptáte proč mám přehozený i a y ,tak to je proto, že když jsem si ten ůčet na CP zakládal
tak jsem byl u kamaráda takže asi chápete proč . :D
No kamarád mě ke svímu počítači nepustí a tak mi ho založil on
no a on nebyl dobry v čestině takže..... proto ;)
dkfist
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 33
Registrován: stř 26. kvě 2010 15:30:16
Skype: dkfist2
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od dkfist »

moje méno vzniklo z jedný hry jenom sem ho skráti ta hra se jmenovala dragon fist 3 tak jsem to skrátil na DKfist :DD
Cacenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 100
Registrován: čtv 01. črc 2010 8:59:26

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od Cacenka »

Ja som si ju nevymyslela ale kamošky-čačnutá čačenka :D
Kedy skončím s CP?
-bude water a snow dojo
- bude farebný pufflík
-bude ďalšia miestnosť
-bude rochopperov ostrov
Glato ackar
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 134
Registrován: stř 14. dub 2010 21:08:14

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od Glato ackar »

No,vznikla tak že já sbírám Lego Bionicle no a tam je takovej týpek jménem Ackar a když jsem to tam dal tak to chtělo číslo ale mě se tam nechtělo dávat žádný číslo a protože je Ackar ze série Glatorians tak jsem to zkrátil na Glato Ackar :)
iglus0
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 214
Registrován: čtv 27. kvě 2010 18:45:35
Skype: Matulik830
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od iglus0 »

Já tam chtěl dát něco společnýho s igloo. Tak mě napadlo "Iglus". Problém byl že Iglus už existuje. V tom případě jsem tam dal 1. Heslo jsem všem vykecal, aby mi vydělávali, ale oni mi dali forever. Tak jsem si udělal novýho tučňáka který se jmenoval Iglus0.
Obrázek

http://obrazky.fan-club-penguin.cz/files/dsc06903.jpg
(Obrázek je moc velký, tak jsem to dal jako URL adresu.)

http://www.livestream.com/bestof2011
Mypuln55
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 84
Registrován: stř 29. zář 2010 15:37:55

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od Mypuln55 »

Když sem byl malí tak jsem měl hrozně rád čtyřlístek.Tak jsem byl na nějakých stránkách Myšpulín23 když jsem si zakládal účet říkal jsem si že 23 už je staré tak jsem dal 55 : Myšpulín55 ovšem potom jsem zjistil že nemají hačky a čárky a na mail mi poslali že jsem Mypuln55 :DD
Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od batman12 »

Glato ackar píše:No,vznikla tak že já sbírám Lego Bionicle no a tam je takovej týpek jménem Ackar a když jsem to tam dal tak to chtělo číslo ale mě se tam nechtělo dávat žádný číslo a protože je Ackar ze série Glatorians tak jsem to zkrátil na Glato Ackar :)
Ja som povedal tvoje meno kamosom a oni asi zle poculi lebo mi hovorili:Blato Ackar je trochu divne menu
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od wasdreq2 »

Forest_King píše:No ja jsem mel rad les a chtel jsem byt king... A libi se mi, kdyz mi rikate forest =)
no dobre
Forest bež!! :D
no ja som prisiel na prezyvku ani neviem ako ale napadlo ma "wasd" lebo tieto tlacitka sa puživaju v niektorych grach napr. GTA:san andreas kde sa tymito tlacitkami pohybujes
no a pridal som k tomu "req" pretoze aj to sa pouziva napr. v hre Call od Duty(s "r" nabijas aspon myslim,s e(zohnes sa do prava,s "q" zohnes sa do lava)
a dal som to dokopy a vzniklo "wasdreq" ale na fore som už raz registrovany bol takže som pridal este 2
Naposledy upravil(a) wasdreq2 dne sob 08. zář 2012 10:54:33, celkem upraveno 1 x.
between
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 296
Registrován: úte 29. čer 2010 18:09:26
Bydliště: Praha 5

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od between »

Tak já jsem všude "Between"
Můj příběh je takový: Z angličtiny jsem se zrovna učil předložky, protože to bylo den před testem. Zrovna jsem si dělal svůj profil a skoušel jsem různé blbosti, ale všechno už bylo a já jsem nechtěl žádné čísla. Pak ke mě přišel táta a chtěl abych si zopakoval ty předložky. pak došlo na slovo mezi a já between, ale ještě se mě zeptal jak se píšou ty "e". Tak já jsem říkal, že jednou jedno a jednou dvě a pak chtěl abych to někam napsal. A já jsem si to zrovna napsal do přezdívky a napadlo mě, že bych to mohl zkusit to odeslat, a ono to odeslalo. ;)
Odpovědět