Moje strategická hra

Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Moje strategická hra

Příspěvek od Ccdn »

Zatím jsem našel jednu chybu. Nevím jestli je to chyba ne mé straně nebo ne, ale mysím si že ne. Když si udělám armádu a zaútočím s ní a druhý hráč dá útect a já dám pokračovat v útoku tak mi vyskočí chyba Run-time error '13': Type mismatch a hra spadne.
ajo33766

Re: Moje strategická hra

Příspěvek od ajo33766 »

Zlepsit by to chtelo,urcite.Ja bych chtel zlepsit grafiku,aby to vypadalo jako DK (divoke kmene)Sice je nehraju,ale hra na tento styl od tebe by byla urcite dobra.Jinak jsem chybu nenasel,az na to vojsko,je to celkem sranda,az nato ze tam neni nic grafickeho na ovladani. :-( Takze to straci svuj efekt
Obrázek
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Moje strategická hra

Příspěvek od janka24 »

Neviem či sa mi to zdá, ale asi nie... totiž že ide bojovať aj keď ani jeden hráč nemá žiadneho vojaka... má to tak byť?
Ajo: skús si takú peknú hru vyrobiť ty, už sa na ňu teším ;) :)

Obrázek
ajo33766

Re: Moje strategická hra

Příspěvek od ajo33766 »

janka24 píše:Neviem či sa mi to zdá, ale asi nie... totiž že ide bojovať aj keď ani jeden hráč nemá žiadneho vojaka... má to tak byť?
Ajo: skús si takú peknú hru vyrobiť ty, už sa na ňu teším ;) :)
Ja som povedal ze mohol by v buducnosti urobit grafiku,vsak uz citaj " Nekazem mu,ja viem ze to neni lahke,tak sa nemontuj do toho co som napisal. Lebo predsa,kebyze tam mas tu grafiku,mala by ta hra iny efekt vsakze? ;)
A aj ja sa tesim na tvoju hru :DD
A on sa pytal na navrhy,co by sa dali zlepsit,tak som napisal,tak neviem preco este toto riesime :) :D :DD
Naposledy upravil(a) ajo33766 dne čtv 30. pro 2010 14:41:34, celkem upraveno 1 x.
ajo33766

Re: Moje strategická hra

Příspěvek od ajo33766 »

chovy píše:
ajo33766 píše:
janka24 píše:Neviem či sa mi to zdá, ale asi nie... totiž že ide bojovať aj keď ani jeden hráč nemá žiadneho vojaka... má to tak byť?
Ajo: skús si takú peknú hru vyrobiť ty, už sa na ňu teším ;) :)
Ja som povedal ze mohol by v buducnosti urobit grafiku,vsak uz citaj " Nekazem mu,ja viem ze to neni lahke,tak sa nemontuj do toho co som napisal. Lebo predsa,kebyze tam mas tu grafiku,mala by ta hra iny efekt vsakze? ;)
A aj ja sa tesim na tvoju hru :DD
Stepan Rydl autor našich maskotů webových bude grafiku dělat. Jinak ta grafická verze z hlediska programování není problém.
Tesim sa,a Stepan sem zase velmi nechodi,ako na forko,sem tam na skype ho vidim .
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Moje strategická hra

Příspěvek od janka24 »

Grafika nie je nápad na zlepšenie, tu by tam logicky po otestovaní zapracoval... chovy chcel hlavne aby sme mu hlásili chyby z hry...

Obrázek
ajo33766

Re: Moje strategická hra

Příspěvek od ajo33766 »

janka24 píše:Grafika nie je nápad na zlepšenie, tu by tam logicky po otestovaní zapracoval... chovy chcel hlavne aby sme mu hlásili chyby z hry...
Nechaj to tak uz :/
Naposledy upravil(a) ajo33766 dne čtv 30. pro 2010 23:06:43, celkem upraveno 2 x.
xanaz
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 49
Registrován: sob 24. dub 2010 16:41:12
Skype: xanazz
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje strategická hra

Příspěvek od xanaz »

Uvítal bych tam určitě MP(Multiplayer). Pak mi taky připadá nelogické 1 voják 100jídla bylo by lepší kdyby jeden voják ubral za každý tah 2 nebo 4 jídla. Taky by bylo dobré když je to políčko armáda tak že by bylo šedé a nešlo na něho kliknout když nejsou postaveny kasárny ,ale to je jen taková drobnost.
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Moje strategická hra

Příspěvek od batman12 »

xanaz píše:Uvítal bych tam určitě MP(Multiplayer). Pak mi taky připadá nelogické 1 voják 100jídla bylo by lepší kdyby jeden voják ubral za každý tah 2 nebo 4 jídla. Taky by bylo dobré když je to políčko armáda tak že by bylo šedé a nešlo na něho kliknout když nejsou postaveny kasárny ,ale to je jen taková drobnost.
Suhlasim s xanazom ale inak je to bomba hra. a je to ako v skutocnosti som dal postavit kasarnu a hned som mal dovernostne body 10 :D
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: Moje strategická hra

Příspěvek od Myslik »

Když jsem poslal armádu, a druhý hráč dal Pokračovat do boje nebo co tam je a vyskočilo tohle:

Run-time error 401:

Can´t show non-modal form when modal form is displayed
Odpovědět