Knihy z CP

Odpovědět
matus9
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 95
Registrován: stř 14. bře 2012 15:10:30
Bydliště: slovensko-Nitra
Kontaktovat uživatele:

Knihy z CP

Příspěvek od matus9 »

Neznanekdo nejakou stranku kde se muzu podivat na knihy z CP(nemyslym ty ktere sou v knihovne v CP ale ty ktere se kupuji)
borec12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 441
Registrován: ned 12. zář 2010 10:16:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Knihy z CP

Příspěvek od borec12 »

matus9 píše:Neznanekdo nejakou stranku kde se muzu podivat na knihy z CP(nemyslym ty ktere sou v knihovne v CP ale ty ktere se kupuji)
nemůžu zde dávat odkaz na jiné weby jinak vím kde se to najde
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Knihy z CP

Příspěvek od Valada06 »

borec12 píše:
matus9 píše:Neznanekdo nejakou stranku kde se muzu podivat na knihy z CP(nemyslym ty ktere sou v knihovne v CP ale ty ktere se kupuji)
nemůžu zde dávat odkaz na jiné weby jinak vím kde se to najde
Čtěte ty pravidla pořádně (i když on je asi nikdo nečte) pravidla zakazují jen odkazy na jiné weby o CP nebo výrazný offtopic, odkaz na obchod s CP věcmi jsem dát můžeš. ;)
borec12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 441
Registrován: ned 12. zář 2010 10:16:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Knihy z CP

Příspěvek od borec12 »

valada06 píše:
borec12 píše:
matus9 píše:Neznanekdo nejakou stranku kde se muzu podivat na knihy z CP(nemyslym ty ktere sou v knihovne v CP ale ty ktere se kupuji)
nemůžu zde dávat odkaz na jiné weby jinak vím kde se to najde
Čtěte ty pravidla pořádně (i když on je asi nikdo nečte) pravidla zakazují jen odkazy na jiné weby o CP nebo výrazný offtopic, odkaz na obchod s CP věcmi jsem dát můžeš. ;)
on myslel ty otázky s odpovědmi :DD
matus9
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 95
Registrován: stř 14. bře 2012 15:10:30
Bydliště: slovensko-Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Knihy z CP

Příspěvek od matus9 »

ja sem myslel stranku na ktere sou obrazky te strany protoze bych si ji precetl i kdyz je po anglicky.a dobre by bylo kdybyji nekdo prelozil.
borec12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 441
Registrován: ned 12. zář 2010 10:16:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Knihy z CP

Příspěvek od borec12 »

matus9 píše:ja sem myslel stranku na ktere sou obrazky te strany protoze bych si ji precetl i kdyz je po anglicky.a dobre by bylo kdybyji nekdo prelozil.
to nevím,myslím že to nikde není.Možná na youtube
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Knihy z CP

Příspěvek od Lisured »

borec12 píše:
matus9 píše:ja sem myslel stranku na ktere sou obrazky te strany protoze bych si ji precetl i kdyz je po anglicky.a dobre by bylo kdybyji nekdo prelozil.
to nevím,myslím že to nikde není.Možná na youtube
Jednou jsem to hledal, že bych dal na web přeložené, ale nic jsem nenašel. Možná už teď někde něco je, ale moc bych tomu nevěřil většinou – lidem stačí seznam slov.
Odpovědět