Diabolo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Diabolo

Příspěvek od Lilly49221 »

Ehm... Má tu niekto diabolo? Ak áno, napísal by nejaké triky? Ako to správne držať...krútiť....hádzať a podobne...
prosím ;)
Obrázek
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Diabolo

Příspěvek od Blooman »

Mam... no všetko je na youtube.. google..
Inak.. vlastnim i astrojax a to je lepšie..
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Diabolo

Příspěvek od Lilly49221 »

chovy píše:S diabolem sem dělal různé triky ale to už je dávno. Můžu ti poradit jen pár jednoduhších triků.

Výtah

Pořadně diabolo roztoč (to se nejlépe dělá tak že držíš diabolo na šnúrce, nejdřív cukáš pravou rukou a pak musíš až bude mít nějakou rotaci začít švihat pravou rukou doprava a pak zas doleva hodně rychle, mělo by jezdit rychle po šnúrce ze strany na stranu).
Až bude hodně roztočené udělej tohle:
1) Dej roztočené diabolo do základní polohy (svěšená šňůrka) ale musíš mít diabolo trochu blíž pravé ruce
2) pak pravou rukou proti směru hodinových ručiček obtoč šnůrkou diabolo a dej levou ruku nahoru trochu
3) Pokud se ti diabolo nezamotá nějakou chybou tak ti vyjede od pravé ruky která je nyní dole k levé ruce která je nahoře.

Přehazování nohy
1) Opět roztoč jak jsem psal výše
2) překroč pravou nohou diabolo v základní pozici takže by ti mělo stehno diabolo zakrývat a každá hůlka na jedné straně
3) Nyní pohybem hůlek přehazuj nohu.

To jsou takové základní. Znám lidi co umí třeba bič (vyhodí diabolo, chytnou obě bůlky do jedné ruky a švihem si chytnou diabolo na šnůrku).

Můžu k tomu udělat i nějaké obrázky ;)
Ďakujem, a tie obrázky.. ak chceš tak daj ;) :)
edit: len som mala gramatickú chybu ;)
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Diabolo

Příspěvek od Ccdn »

Trochu jsem to s diabolem uměl, ale to už je hodně dávno. Žádne triky už neumím to bych se je musel znovu naučit. Jo a diabolo mám i doma, ale jenom takové obyčejné.
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Diabolo

Příspěvek od Lilly49221 »

chovy píše: Výtah[/b]
Pořadně diabolo roztoč (to se nejlépe dělá tak že držíš diabolo na šnúrce, nejdřív cukáš pravou rukou a pak musíš až bude mít nějakou rotaci začít švihat pravou rukou doprava a pak zas doleva hodně rychle, mělo by jezdit rychle po šnúrce ze strany na stranu).
Až bude hodně roztočené udělej tohle:
1) Dej roztočené diabolo do základní polohy (svěšená šňůrka) ale musíš mít diabolo trochu blíž pravé ruce
2) pak pravou rukou proti směru hodinových ručiček obtoč šnůrkou diabolo a dej levou ruku nahoru trochu
3) Pokud se ti diabolo nezamotá nějakou chybou tak ti vyjede od pravé ruky která je nyní dole k levé ruce která je nahoře.




Můžu k tomu udělat i nějaké obrázky ;)
To mi nejde... robím to presne ako si napísal, ale buď to ide dole, alebo sa to vôbec nehýbe :-(
Obrázek
peppipcek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 1
Registrován: úte 24. kvě 2011 22:26:40

Re: Diabolo

Příspěvek od peppipcek »

poradte mi pls, mám jako začátečník mít menší diabolo a nebo větší?
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Diabolo

Příspěvek od Lilly49221 »

peppipcek píše:poradte mi pls, mám jako začátečník mít menší diabolo a nebo větší?
nie je to jedno?
Obrázek
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Diabolo

Příspěvek od Lilly49221 »

chovy píše:Pokud se u výtahu diabolo při mém postupu hýbe opačnou stranou tak je dotyčný pravděpodobně levák ;)
Ja som sa to už naučila... ;)
Obrázek
Glato ackar
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 134
Registrován: stř 14. dub 2010 21:08:14

Re: Diabolo

Příspěvek od Glato ackar »

Já diabolo mam a umim akorát Výtah a umim ho vyhodit a chytit a to je všechno :D
Odpovědět