Vysvětlení- Ufo?

Majkl :)
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 23. pro 2010 17:06:45

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od Majkl :) »

Mne sa stala tiež divná vec ale vobec to nechápem...bol Nový rok a že zo sestou idem pozriet na dvor ohnostroj a tam nad naším dvorom bolo niečo ako tanier ale na urovni strechy a nebolo to moc velké menšie ako auto ach keby som len potom mal foták ja som myslel že to je na ovládanie ale zas teraz ked sa nad tým zamyslím riadit taku velku vec neni lahké a potom to pomaly lietalo nad domami až to zmizlo...jediné čo si pametam že to blikalo zelená červená a biela
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od batman12 »

Majkl :) píše:Mne sa stala tiež divná vec ale vobec to nechápem...bol Nový rok a že zo sestou idem pozriet na dvor ohnostroj a tam nad naším dvorom bolo niečo ako tanier ale na urovni strechy a nebolo to moc velké menšie ako auto ach keby som len potom mal foták ja som myslel že to je na ovládanie ale zas teraz ked sa nad tým zamyslím riadit taku velku vec neni lahké a potom to pomaly lietalo nad domami až to zmizlo...jediné čo si pametam že to blikalo zelená červená a biela
majkl nehovoril si mi ze tvoja sestra to videla ale nepamätá si to? ževraj nanu nastriekalo nejaku vodu ci co alebo si to zle pamätám?
Majkl :)
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 23. pro 2010 17:06:45

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od Majkl :) »

zle si to pamatáš :D nerob s toho scifi :D
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od batman12 »

Majkl :) píše:zle si to pamatáš :D nerob s toho scifi :D
:D ale kde to si hovoril sa ti snivalo :D
Odpovědět