April Fools Party 2011

Co se koná na Clubu Penguin
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

April Fools Party 2011

Příspěvek od kryserka »

Párty začala a já bych si dovolil udělat k ní téma
Tahle párty je super a přibyli na ní nové dimenze(Pouštní, Schodová, Vesmírná, Sladká, Krémová soda, Vtipná, Nakreslená a Odpočinková). Pro nemembery tu je kreslení pomocí balónků s barvou a fialová čepička jinak nic moc protože nové dimenze jsou jen pro membery.V dimenzích se toho dá dělat velké množství. Od chození v bludišti po dělání hvězdné oblohy.

Moje hodnocení
Výzdoba 9/10 (Super ale kazí to místnsti ozdobené jen třeba vlaječkami a nebo nevyzdobená plaza atd.)
Hudba 10/10 (Další super. Moc pěkná hudba v dimenzích a tradiční aprílová hudba)
Free Itemi 7/10 (S fialovou čepičkou se mohli předvést víc. Krabice a zásilkové oblečení je sice dobré ale ne zas tak)
Atrakce 10/10 (A další super. Na téhle párty se prostě nudit nebudete ani kdyby jste chtěli. Je to přece apríl party :D )
Member 10/10 (Vážně cool párty není co dodat)
Nemember 3/10 (Velmi slabá párty. Jediná zábava je malování a Food Fight)
Průměr 8/10 (Párty je suprová ale hodně je zkažená dostupností pro nemembery)

A nakonec pár videí k už zmiňované party

Moje video k April Fools Party 2011


Webové video
[youtube]Xti3XwzSQlI&[/youtube]

Knedlikovo video


Apríl! :D
Naposledy upravil(a) kryserka dne pon 28. bře 2011 22:02:08, celkem upraveno 6 x.
ondra145
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 32
Registrován: úte 30. lis 2010 20:09:15

Re: April Fools Party 2011

Příspěvek od ondra145 »

kryserka píše:Párty začala a já bych si dovolil udělat k ní téma
Tahle párty je super a přibyli na ní nové dimenze(Pouštní, Schodová, Vesmírná, Sladká, Krémová soda, Vtipná, Nakreslená a Odpočinková). Pro nemembery tu je kreslení pomocí balónků s barvou a fialová čepička jinak nic moc protože nové dimenze jsou jen pro membery.V dimenzích se toho dá dělat velké množství. Od chození v bludišti po dělání hvězdné oblohy.

Moje hodnocení
Výzdoba 9/10 (Super ale kazí to místnsti ozdobené jen třeba vlaječkami a nebo nevyzdobená plaza atd.)
Hudba 10/10 (Další super. Moc pěkná hudba v dimenzích a tradiční aprílová hudba)
Free Itemi 7/10 (S fialovou čepičkou se mohli předvést víc. Krabice a zásilkové oblečení je sice dobré ale ne zas tak)
Atrakce 10/10 (A další super. Na téhle párty se prostě nudit nebudete ani kdyby jste chtěli. Je to přece apríl party :D )
Member 10/10 (Vážně cool párty není co dodat)
Nemember 4/10 (Velmi slabá párty. Jediná zábava je malování)
Průměr 8/10 (Párty je suprová ale hodně je zkažená dostupností pro nemembery)
Souhlasím, ale jen trochu pozměním Nemember:
Nemember 0-1/10 (Moc mě ani to malování nezaujalo)
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: April Fools Party 2011

Příspěvek od kryserka »

No podle mě to nemaj nemembeři tak hrozný. Přece jenom item maj, aktrakci maj, a nějakou výzdobu taky maj. Třeba kdybych byl nováček tak by mě to zaujalo. Třeba fiesta (Leden 2008) byla moje první party. Vyzdobená nějak úžasně nebyla ale je to moje nejoblíbenější party ;) . Proto těch 4/10 i když to asi snížm na 3/10
Vaja007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 16. pro 2010 15:56:04

Re: April Fools Party 2011

Příspěvek od Vaja007 »

Já si také myslím, že nemembeři jsou na tom tentokrát hodně dobře - můžou si procházet místnosti, ve kterých většinou najdou spoustu překvapení (např. v boiler room, když delší dobu čekáte, se z dřevěné bedny vynoří šašek a v ruce má nápis APRIL FOOLS). Těchto překvapení si membeři třeba vůbec nevšimnou, protože jsou zahloubeni do sedmi nových krabicových dimenzích. Mně osobně se nememberství docela líbí. ;)
Obrázek
Knedlik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: úte 13. dub 2010 19:58:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: April Fools Party 2011

Příspěvek od Knedlik »

No ty party pro ty nemembery to už fakt si tam vemou jeden item a konec :-/ HNuný disney! Jako kdyby neměli dost prachů... Sem sice member ale štve mě to :-/ No tak aspoň se nemembeři můžou podívat na moje video jak to vypadá v těch krabicích ;)
http://www.youtube.com/watch?v=XasXD0ossVI
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: April Fools Party 2011

Příspěvek od kryserka »

No já za několik dní udělám takovou aktuálku a tam budou i skrýše i povídání i obrázky no prostě vše ;) Akorát teď nemám moc času ale těšte se :D
Vaja007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 16. pro 2010 15:56:04

Re: April Fools Party 2011

Příspěvek od Vaja007 »

Knedlik píše:No ty party pro ty nemembery to už fakt si tam vemou jeden item a konec :-/ HNuný disney! Jako kdyby neměli dost prachů... Sem sice member ale štve mě to :-/ No tak aspoň se nemembeři můžou podívat na moje video jak to vypadá v těch krabicích ;)
http://www.youtube.com/watch?v=XasXD0ossVI
Pěkné video ale nepovedený hudební doprovod, hodně nepovedený :-( Jinak fajn a moc se mi to líbí ;)
Obrázek
Vaja007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 16. pro 2010 15:56:04

Re: April Fools Party 2011

Příspěvek od Vaja007 »

Vytvořil jsem hodnocení Aprílové párty, hodně jsem se nad tím zamyslel:

Free item pro nemembery (fialová vrtulová čepička): 9/10 - perfektní item, který má i svůj originální pohyb.
Free itemy pro membery (zelený oblek + čepice, krabicový oblek): 8/10 - Skvělé obleky, i když zelený je trochu nezajímavý.
Výzdoba: 7/10 - Parádní aprílová výzdoba, ale nevyzdobená Plaza nebo Mountain to docela kazí.
Memberské místnosti: 10/10 - Co by membeři mohli chtít víc??? 8 boxových dimenzí je bomba!
Celkově pro nemembery: 8/10 - velice dobrá párty, při které je spousta zábavy
Celkově pro membery: 8/10 - Zkrátka fajn párty.

CELKOVÉ HODNOCENÍ: 7/10 - PRŮMĚRNÁ PÁRTY, NA KTERÉ BY MOHLO BÝT VÍC. :DD
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: April Fools Party 2011

Příspěvek od kryserka »

Ty jsi ještě neměl létací čepičku?
Vaja007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 16. pro 2010 15:56:04

Re: April Fools Party 2011

Příspěvek od Vaja007 »

kryserka píše:Ty jsi ještě neměl létací čepičku?
Měl, červenou z roku 2010 ;)
Obrázek
Odpovědět