Dr. Dre Beats

Ježura
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 245
Registrován: pát 19. lis 2010 16:56:16
Bydliště: ostopovice

Re: Dr. Dre Beats

Příspěvek od Ježura »

Myslik píše:
Drastik007 píše:no kupil bych si jich tolik.. kvuli barvam k cepkam xD
No tak když máš tolik peněz... promiň ale je to zbytečný mít takhle drahý sluchátka jako doplněk ke kšiltovkám nebo co to máš...
mysliku ale tady neplatíš jenom značku, tady platíš i tu kvalitu, je vidět že jsi nikdy neměl pořádný sluchátka na hlavě/v uších
pořídím si normální sluchátka za 200 kč., dutej zvuk a bassy to nemá, koupíš si Wesc za 25 euro(600 kč., a jsou to špunty, na hlavu cca. 1200 kč.), zvuk připadáš si jak kdybys byl v té místnosti kde to nahrávali, bassy sou úžasný a požitek z té hudby je mnohem větší a to si nevymýšlím s fleku, to je z mých vlastních zkušeností

série Star Wars filmů je nejlepší série filmů na světě, jen tomu někteří ještě nepřišly na kloub. ;)
Obrázek
I´m back!
Drastik007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 206
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:15
Skype: Drastik1997
Bydliště: Wtf? O_e
Kontaktovat uživatele:

Re: Dr. Dre Beats

Příspěvek od Drastik007 »

sorry mysliku ale sluchatka za 600 se mi fakt nezda ze by byly drahe.. pochopim kdyby jsi to rekl na sluchatka za 4000 nebo za 3000 ale 600...
Obrázek
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: Dr. Dre Beats

Příspěvek od Myslik »

Ježura píše:
Myslik píše:
Drastik007 píše:no kupil bych si jich tolik.. kvuli barvam k cepkam xD
No tak když máš tolik peněz... promiň ale je to zbytečný mít takhle drahý sluchátka jako doplněk ke kšiltovkám nebo co to máš...
mysliku ale tady neplatíš jenom značku, tady platíš i tu kvalitu, je vidět že jsi nikdy neměl pořádný sluchátka na hlavě/v uších
pořídím si normální sluchátka za 200 kč., dutej zvuk a bassy to nemá, koupíš si Wesc za 25 euro(600 kč., a jsou to špunty, na hlavu cca. 1200 kč.), zvuk připadáš si jak kdybys byl v té místnosti kde to nahrávali, bassy sou úžasný a požitek z té hudby je mnohem větší a to si nevymýšlím s fleku, to je z mých vlastních zkušeností
Hele, vůbec mě neznáš, takže si tohle nech. Já si potrpím jen na značkový oblečení a sluchátka mám jen od Sennheiser a ty my nepříjdou nekvalitní... ale tady de o to že je divný mít sluchátka jako doplněk k čepici a ne o značku... a Drastiku, kup si je když máš dost peněz, ale až si budeš sám vydělávat tak budeš rád za jedny a bude ti jedno jestli ti budou ladit k čepici...

Zapomeňte že sem něco napsal...
Ježura
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 245
Registrován: pát 19. lis 2010 16:56:16
Bydliště: ostopovice

Re: Dr. Dre Beats

Příspěvek od Ježura »

Myslik píše:
Ježura píše:
Myslik píše:
No tak když máš tolik peněz... promiň ale je to zbytečný mít takhle drahý sluchátka jako doplněk ke kšiltovkám nebo co to máš...
mysliku ale tady neplatíš jenom značku, tady platíš i tu kvalitu, je vidět že jsi nikdy neměl pořádný sluchátka na hlavě/v uších
pořídím si normální sluchátka za 200 kč., dutej zvuk a bassy to nemá, koupíš si Wesc za 25 euro(600 kč., a jsou to špunty, na hlavu cca. 1200 kč.), zvuk připadáš si jak kdybys byl v té místnosti kde to nahrávali, bassy sou úžasný a požitek z té hudby je mnohem větší a to si nevymýšlím s fleku, to je z mých vlastních zkušeností
Hele, vůbec mě neznáš, takže si tohle nech. Já si potrpím jen na značkový oblečení a sluchátka mám jen od Sennheiser a ty my nepříjdou nekvalitní... ale tady de o to že je divný mít sluchátka jako doplněk k čepici a ne o značku... a Drastiku, kup si je když máš dost peněz, ale až si budeš sám vydělávat tak budeš rád za jedny a bude ti jedno jestli ti budou ladit k čepici...

Zapomeňte že sem něco napsal...
já jen usuzoval podle toho co jsi napsal, a sluchátka za 600kč. fakt nejsou moc, já mám za 1000kč.
pravda že teda zrovna sluchátka k čepicím neladím, stejně k čemu ti to je? většina lidí je nosí tak že v tom s čepicí vypadají jak... a podle mě to vypadá děsně divně když to mají až na krku to si rovnou můžou pořídit špunty ;)
jinak sluchátka si plánuju že si našetřím na jedny Wesc, ty sice nejsou úplně nejkvalitnější(ale patří do hodně kvalitní třídy, zvuk jsem popisoval o pár komentů dřív), ale jsou víc než dobrý na to kolik stojí a jsou to nejprodávanější sluchátka na světě ;)

série Star Wars filmů je nejlepší série filmů na světě, jen tomu někteří ještě nepřišly na kloub. ;)
Obrázek
I´m back!
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Dr. Dre Beats

Příspěvek od Blooman »

To je jako kdybys řekl holce.. že si nemá kupovat 2 kabelky nebo 4 páry bot..
Já mam 2.. a hodlám kupovat třetí... :D

Jinak: Jo senheisser a koss.. to je kvalita
Ježura
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 245
Registrován: pát 19. lis 2010 16:56:16
Bydliště: ostopovice

Re: Dr. Dre Beats

Příspěvek od Ježura »

já to řeším tak že když si chci vzít sluchátka, tak doladím oblečení ke sluchátkům, ale fakt nechápu jak si někdo může dát čepici na hlavu a ještě přes to narvat ty sluchátka, si vezmu špunty ne?

série Star Wars filmů je nejlepší série filmů na světě, jen tomu někteří ještě nepřišly na kloub. ;)
Obrázek
I´m back!
Drastik007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 206
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:15
Skype: Drastik1997
Bydliště: Wtf? O_e
Kontaktovat uživatele:

Re: Dr. Dre Beats

Příspěvek od Drastik007 »

Ježura píše:já to řeším tak že když si chci vzít sluchátka, tak doladím oblečení ke sluchátkům, ale fakt nechápu jak si někdo může dát čepici na hlavu a ještě přes to narvat ty sluchátka, si vezmu špunty ne?
tak jako ja si k tomu beru ksiltovku (new era) a to k tomu vypada dobre ted jsem mel skull candy no.. ale jaksik... mi to zacalo skvrcet xD proto si chci koupit nove
Obrázek
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: Dr. Dre Beats

Příspěvek od Myslik »

No jo vy jste ti s prominutím rozmazlený děti, já toho mám taky hodně ale né že to dostanu hned, musím si na to šetřit z kapesného takže mi uplně stačí jedny sluchátka a je mi jedno jestli mi ladí k oblečení... prostě si kupte třeba černý nebo nějakou jinou nevýraznou barvu a bude vám to ladit k téměř ke všemu :D
Ježura
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 245
Registrován: pát 19. lis 2010 16:56:16
Bydliště: ostopovice

Re: Dr. Dre Beats

Příspěvek od Ježura »

Mysliku sluchátka sem dostal na vánoce a špunty jsem si kupoval za svoje, kšiltovku, nosím jen když ji potřebuju, samozřejmě že nemám nějakou reklamní ale kšiltovku, od Burtona, mám ji z dovolené:) a taky si na vše musím šetřit sám, třeba i na knížky(pravda že čtu spíš Star Wars knížky :D :D), ovšem dražší položky, jako třeba mobil dostávám, jenom když taťkova firma obnovuje smlouvu( je to vždycky za nějakou dobu, teď nevím jakou, ovšem na mě ten mobil dojde každý druhý to období), pak mají vždycky určitou slevu na ? telefonů
ale zpátky k tématu: ty monsters sou dost pěkný,ale já bych je nechtěl, mám vybraný jedny WeSC(http://shop.wesc.com/product/category-h ... nare-black, jsou i v bílé ale černá je podle mě hezčí)

série Star Wars filmů je nejlepší série filmů na světě, jen tomu někteří ještě nepřišly na kloub. ;)
Obrázek
I´m back!
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: Dr. Dre Beats

Příspěvek od Myslik »

Ježura píše:Mysliku sluchátka sem dostal na vánoce a špunty jsem si kupoval za svoje, kšiltovku, nosím jen když ji potřebuju, samozřejmě že nemám nějakou reklamní ale kšiltovku, od Burtona, mám ji z dovolené:) a taky si na vše musím šetřit sám, třeba i na knížky(pravda že čtu spíš Star Wars knížky :D :D), ovšem dražší položky, jako třeba mobil dostávám, jenom když taťkova firma obnovuje smlouvu( je to vždycky za nějakou dobu, teď nevím jakou, ovšem na mě ten mobil dojde každý druhý to období), pak mají vždycky určitou slevu na ? telefonů
ale zpátky k tématu: ty monsters sou dost pěkný,ale já bych je nechtěl, mám vybraný jedny WeSC(http://shop.wesc.com/product/category-h ... nare-black, jsou i v bílé ale černá je podle mě hezčí)
No to je jedno, hádáme se kvůli blbostem, každý si o tomhle myslíme svý a nikdy se neschodneme a jen se hádáme...
Odpovědět