Fall Fair 2010

Co se koná na Clubu Penguin
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Fall Fair 2010

Příspěvek od Lisured »

Objevil se nový pin. Je jím jablko v karamelu. To naznačuje, že se plánuje Fall Fail (podzimní pouť), protože toto jablko bylo na minulém ročníku jak hand item.
Obrázek

Myslíte si, že bude Fall Fair? Těšíte se na ni?
Lisured podle vzoru pán
ajo33766

Re: Fall Fair 2010

Příspěvek od ajo33766 »

Tesim,jeste se neskoncila poradne aventure party,a bude music jam,pak fall fair,pak hallowen,jen doufam ze na tehle party bude zase to jabko do ruky,vtedy sem si ho nestihl zebrat,na minulorocni,myslim to do ruky ;)
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Fall Fair 2010

Příspěvek od Lisured »

ajo33766 píše:Tesim,jeste se neskoncila poradne aventure party,a bude music jam,pak fall fair,pak hallowen,jen doufam ze na tehle party bude zase to jabko do ruky,vtedy sem si ho nestihl zebrat,na minulorocni,myslim to do ruky ;)
Mělo by tam být - bylo loni i předloni.
Lisured podle vzoru pán
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Fall Fair 2010

Příspěvek od janka24 »

A neviete kedy bola presne minulý rok Fall Fair? To už membera nebudem mať, ale čo už, možno si ho kúpim znova :)
(Ale ja si ho vždy aktivujem tak medzi dvoma párty, ako aj teraz, takže, dúfam, že bude aj Halloween Párty :DD)

Obrázek
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Fall Fair 2010

Příspěvek od Lisured »

janka24 píše:A neviete kedy bola presne minulý rok Fall Fair? To už membera nebudem mať, ale čo už, možno si ho kúpim znova :)
(Ale ja si ho vždy aktivujem tak medzi dvoma párty, ako aj teraz, takže, dúfam, že bude aj Halloween Párty :DD)
UTFG
4.-14. září 2009
Lisured podle vzoru pán
potkana
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 105
Registrován: stř 14. dub 2010 15:17:12
Bydliště: CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Fall Fair 2010

Příspěvek od potkana »

já se taky těšim a mocc minulý rok jsem ještě nebyla member ale tento rok jsem takze se tesim jeste vic doufam ze budou dobre intemi...!! :)) ;)
Obrázek I ♥ sweet things..!! :D :P :*
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Fall Fair 2010

Příspěvek od janka24 »

Lisured píše:
janka24 píše:A neviete kedy bola presne minulý rok Fall Fair? To už membera nebudem mať, ale čo už, možno si ho kúpim znova :)
(Ale ja si ho vždy aktivujem tak medzi dvoma párty, ako aj teraz, takže, dúfam, že bude aj Halloween Párty :DD)
UTFG
4.-14. září 2009
No, sry, že sa pýtam (čo u mňa nie je zvykom, väčšinou radím a to bez UTFG :/ ), len potom neviem načo písal Šaman toto:
http://forum.club-penguin.cz/viewtopic. ... 8295#p8295
:I Aj tak, díky...

Obrázek
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: Fall Fair 2010

Příspěvek od Hellwet »

mohla by byt este lepsia a ine itemy "nastvany" a mohli by to urobit tak ze ked nazbieras napr 2 tickety a sa odhlasis a potom sa prihlasis ze ti tie tickety zostanu a nezmuznu jak to je v cp zvikom :D

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Fall Fair 2010

Příspěvek od Ccdn »

Podle mě mezi Fall Fair a Halloweenem bude ješte Summer nebo Water party (popřípadě Submarine party ale to asi ne).
potkana
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 105
Registrován: stř 14. dub 2010 15:17:12
Bydliště: CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Fall Fair 2010

Příspěvek od potkana »

Ccdn píše:Podle mě mezi Fall Fair a Halloweenem bude ješte Summer nebo Water party (popřípadě Submarine party ale to asi ne).
ale mohla by byt......tam je vzdycky nejvic intemu...!! ;) :D :) jsem jeste vodni party nezazila tak bych moccc chtela aby byla....!!! bylo by to super...!! ..:))..
Obrázek I ♥ sweet things..!! :D :P :*
Odpovědět