Kam jste jeli o prázdninách

Odpovědět
Josh Blue111
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 587
Registrován: úte 13. dub 2010 20:00:22
Bydliště: Praha

Kam jste jeli o prázdninách

Příspěvek od Josh Blue111 »

Určite někdo přijel z dovolené a mě zajímá jen jedna otázka ! Jaké to tam bylo ?

Já jsem byl v Chorvatsku v rabacu bydleli jsem v hotelu Girandella a ten měl apartmány Saturn,Uran a Merkur mi jsme bydleli v Uranu :D Nebudu vám povídat co se stalo když jsme do rabacu přijeli . Ano zvracel jsem :(
První den jak jsme tam přijeli jsme se porozhlídli po plážích byli moc hezký zvlášt bary který na plážích byli. Něco vám řeknu ,našel jsem v jednom baru 5 kun to je nějak 20 kč ,ale nevzal jsem si ,protoře byla uvízlá ve stole a to dřevením . Myslím stůl na kterým jsou prkna přibití hřebíkem . Ale co mě dostalo jednou jsme jeli na výlet do města jménem Labin a tam byl bleší trh a v tom bleším trhu byla Černá Rocková Kytara která stála nějak 8 000 nebo stála 15 000 nechám to plavat ,ale byla moc stará asi 80 . léta .Jo a jestě jsme jednou jeli na výlet do Pazinu kde se natáčel Matyáš Sándor. Dál už mě nic nenapadá co bych měl napsat .

I přestože nějaký lidé z fora jsou na dovolené tak asi budou tady málo příspěvků .
The Chosen One
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 117
Registrován: stř 14. dub 2010 17:36:08

Re: Kam jste jeli o prázdninách

Příspěvek od The Chosen One »

ja som teraz bol len na víkend v mojom rodnom meste a bolo super ;). Som videl známe tváre aj po štyroch rokoch.
Obrázek
Samko
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 628
Registrován: sob 24. dub 2010 13:01:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam jste jeli o prázdninách

Příspěvek od Samko »

ja som sa predvčerom vrátil z tábora (RS DIPO Kysak-Brezie)
bolo tam super, aj keď ma tam jeden ***** šikanoval a vyriešilo sa to a skoro ho poslali domov (keby niekomu ešte niečo urobil tak by to urobili)
Som K.Č.A.S.A. agent
(nefunguje mi odznak)
Obrázek
Obrázek
Pls klik
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Kam jste jeli o prázdninách

Příspěvek od Ccdn »

Já sem zatím nikde pořádně nebyl :(, ale 31.7. - 7.8. jedu na dovolenou. Pak jedu ještě na 3 dny na jeden sraz kde si možná poprvé zahraju paintball a pak jedu ještě na 3 dny na závody v orientačním běhu.
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: Kam jste jeli o prázdninách

Příspěvek od Hellwet »

ja som bol zatial len v horach niekde v hoteli bartoska :D a nabuduci mesiac koncom mesiaca pojdeme tiez do bartosky a z bartosky pojdeme do tatier stara lesna zato teraz mame tolko malo dovolenky lebo staviame dom a nabuduci ork to bude lepsie lebo sa chystame ist do nemceka pozret tie muzea mercedes a tak a mozno aj pojdem do anglicka londyn ale to len mozno

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
Myslik
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 386
Registrován: úte 13. dub 2010 20:34:09
Bydliště: Praha

Re: Kam jste jeli o prázdninách

Příspěvek od Myslik »

V pátek jedu do zábavního parku v Itálii (jméno si nepamatuju) tak doufám že to tam bude dobrý :)
FlorinQa
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 370
Registrován: úte 27. dub 2010 18:35:33

Re: Kam jste jeli o prázdninách

Příspěvek od FlorinQa »

Já byla minulej tejdem v Praze :DD :)
Hellwet
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 268
Registrován: stř 14. dub 2010 14:15:20
Bydliště: Slovakia, Bratisalva Ružinov

Re: Kam jste jeli o prázdninách

Příspěvek od Hellwet »

FlorinQa píše:Já byla minulej tejdem v Praze :DD :)
a videla si na karlovm moste samana? :D

Obrázek
TOTO MASERATI ČO TU VIDÍTE SOM FOTIL JA
FlorinQa
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 370
Registrován: úte 27. dub 2010 18:35:33

Re: Kam jste jeli o prázdninách

Příspěvek od FlorinQa »

Hellwet píše:
FlorinQa píše:Já byla minulej tejdem v Praze :DD :)
a videla si na karlovm moste samana? :D
Jo
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Kam jste jeli o prázdninách

Příspěvek od batman12 »

No my sme boli v Chorvátsku a myslím že tam bolo super mesto sa volalo Stanič a toto téma by malo byť založené až keď skončia prázdnini... a nápoj sa po Chorvátsky povie pi... a kohút-koko... a vitajte-Dobrodošli :D ako povedal jeden môj kamoš- Chorváti sú nadávkový!!!:D :D :D
Odpovědět