Vysvětlení- Ufo?

Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od Mise888 »

Blooman píše:Na 100% Existuje jiný život... který je vyspělější jak my... je otázka času,kdy nás najde..
četl jsem že až v roce 5060 bude první komunikace(odhad) ale už jednou lidstvo zachytilo neznámý signál mimo signálů satelitů ale tento záhadný signál po pár minutách zase zmizel do hlubin vesmíru :I
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od Honza009 »

Asi minulej rok 22:00 muj bratr prý videl ufo u starý studny vedle chalupy mý bybičky byli jsme tam na prázdninách.Tak v 22:00 jsme tam šli a 2 postavy tam bili já tomu první nechtěl uvěřit ale pak psi začali strašně štěkat a ty postavy tam pořád byli tak sem šel pro kuličovku a začal sem do nich střílet a řekl sem bráchovi at se de schovat je to jak horor žejo zpátky k věci najednou moje malá sestra začala křičet děda výlít zpostele a viděl co se děje pustil psi já sem šel zavolat policii ale telefon byl vypnutej byla bouřka pršelo a strejda šel za mnou a řekl at du k sestře a on si vezme brokovnici a já řekl nelázni já vim žes byl voják ale hned nezabijej a najednou děda přišel a řekl sou pryč a honzo nic neřikej sestře a babičce tohle si necháme pro sebe a pro tebe to platí taky Pepo(Pepa muj strejda)no a šli jsme spát strašidelný žejo jak z nějakýho filmu :DD :DD :DD bylo to dost drsný a ještě ted na to vzpomínám

PS:já nelžu tohle je svatá pravda
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od Honza009 »

Mise888 píše:lidi čtu tu zajímavé odkazy a chci říct že jsem *UFO* taky viděl vypadalo jinak než jste ho viděli vy!
Byl podzim roku 2010, a já se jako každý podvečer koukal z okna na zapadající slunce, když tu se zpoza mraku objevil objekt
vypadal jako papírový drak a měl stejnou konstrukci však byl rovnostraný a bez provázku.Blikal modře žlutě a slabě červeně.
Pohyboval se jako projíždějící objekt na obloze(doleva) já už chtěl zakřičet UFO ale v tu ránu zmizelo za druhým mrakem.

letělo 10 metrů za půl minuty(odhad) po týdnu jsem si ještě nakreslil náčrtek jak podle mých očí vypadalo: http://img836.imageshack.us/img836/8339 ... sevidl.png
tohle se mi taky stalo bylo to v Hořovicích byl to zlomek sekundy co sem to viděl
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od Mise888 »

něco ve vesmíru je... :) četl jsem teorii že v souhvězdí labuti žijí dvě velmi vyspělé civilizace jedni bez pocitů a citů a jedni podobní lidem mezi kterýma jsou i potomci altanťanů :/ věříte téhle teorii? já docela jo :)
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
borec12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 441
Registrován: ned 12. zář 2010 10:16:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od borec12 »

Honza009 píše:Asi minulej rok 22:00 muj bratr prý videl ufo u starý studny vedle chalupy mý bybičky byli jsme tam na prázdninách.Tak v 22:00 jsme tam šli a 2 postavy tam bili já tomu první nechtěl uvěřit ale pak psi začali strašně štěkat a ty postavy tam pořád byli tak sem šel pro kuličovku a začal sem do nich střílet a řekl sem bráchovi at se de schovat je to jak horor žejo zpátky k věci najednou moje malá sestra začala křičet děda výlít zpostele a viděl co se děje pustil psi já sem šel zavolat policii ale telefon byl vypnutej byla bouřka pršelo a strejda šel za mnou a řekl at du k sestře a on si vezme brokovnici a já řekl nelázni já vim žes byl voják ale hned nezabijej a najednou děda přišel a řekl sou pryč a honzo nic neřikej sestře a babičce tohle si necháme pro sebe a pro tebe to platí taky Pepo(Pepa muj strejda)no a šli jsme spát strašidelný žejo jak z nějakýho filmu :DD :DD :DD bylo to dost drsný a ještě ted na to vzpomínám

PS:já nelžu tohle je svatá pravda
hororový film naprosto masakr :O
CP je nej online hra!!!!
ajo33766

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od ajo33766 »

borec12 píše:
Honza009 píše:Asi minulej rok 22:00 muj bratr prý videl ufo u starý studny vedle chalupy mý bybičky byli jsme tam na prázdninách.Tak v 22:00 jsme tam šli a 2 postavy tam bili já tomu první nechtěl uvěřit ale pak psi začali strašně štěkat a ty postavy tam pořád byli tak sem šel pro kuličovku a začal sem do nich střílet a řekl sem bráchovi at se de schovat je to jak horor žejo zpátky k věci najednou moje malá sestra začala křičet děda výlít zpostele a viděl co se děje pustil psi já sem šel zavolat policii ale telefon byl vypnutej byla bouřka pršelo a strejda šel za mnou a řekl at du k sestře a on si vezme brokovnici a já řekl nelázni já vim žes byl voják ale hned nezabijej a najednou děda přišel a řekl sou pryč a honzo nic neřikej sestře a babičce tohle si necháme pro sebe a pro tebe to platí taky Pepo(Pepa muj strejda)no a šli jsme spát strašidelný žejo jak z nějakýho filmu :DD :DD :DD bylo to dost drsný a ještě ted na to vzpomínám

PS:já nelžu tohle je svatá pravda
hororový film naprosto masakr :O
Mohli to byt aj ludia...Ale kedze chyba opis postav,a vlastne vsetkych detailov,tak sa z toho neda usudit nic... :)
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od Mise888 »

Honza009 píše:Asi minulej rok 22:00 muj bratr prý videl ufo u starý studny vedle chalupy mý bybičky byli jsme tam na prázdninách.Tak v 22:00 jsme tam šli a 2 postavy tam bili já tomu první nechtěl uvěřit ale pak psi začali strašně štěkat a ty postavy tam pořád byli tak sem šel pro kuličovku a začal sem do nich střílet a řekl sem bráchovi at se de schovat je to jak horor žejo zpátky k věci najednou moje malá sestra začala křičet děda výlít zpostele a viděl co se děje pustil psi já sem šel zavolat policii ale telefon byl vypnutej byla bouřka pršelo a strejda šel za mnou a řekl at du k sestře a on si vezme brokovnici a já řekl nelázni já vim žes byl voják ale hned nezabijej a najednou děda přišel a řekl sou pryč a honzo nic neřikej sestře a babičce tohle si necháme pro sebe a pro tebe to platí taky Pepo(Pepa muj strejda)no a šli jsme spát strašidelný žejo jak z nějakýho filmu :DD :DD :DD bylo to dost drsný a ještě ted na to vzpomínám

PS:já nelžu tohle je svatá pravda
víš co? tímhle jsi mne inspiroval na napsání příběhu o UFO ;)
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od Honza009 »

Mise888 píše:
Honza009 píše:Asi minulej rok 22:00 muj bratr prý videl ufo u starý studny vedle chalupy mý bybičky byli jsme tam na prázdninách.Tak v 22:00 jsme tam šli a 2 postavy tam bili já tomu první nechtěl uvěřit ale pak psi začali strašně štěkat a ty postavy tam pořád byli tak sem šel pro kuličovku a začal sem do nich střílet a řekl sem bráchovi at se de schovat je to jak horor žejo zpátky k věci najednou moje malá sestra začala křičet děda výlít zpostele a viděl co se děje pustil psi já sem šel zavolat policii ale telefon byl vypnutej byla bouřka pršelo a strejda šel za mnou a řekl at du k sestře a on si vezme brokovnici a já řekl nelázni já vim žes byl voják ale hned nezabijej a najednou děda přišel a řekl sou pryč a honzo nic neřikej sestře a babičce tohle si necháme pro sebe a pro tebe to platí taky Pepo(Pepa muj strejda)no a šli jsme spát strašidelný žejo jak z nějakýho filmu :DD :DD :DD bylo to dost drsný a ještě ted na to vzpomínám

PS:já nelžu tohle je svatá pravda
víš co? tímhle jsi mne inspiroval na napsání příběhu o UFO ;)
jsem rád že jsem tě tym inspiroval a napiš že do toho příběhu:inspiroval mě Honza009 kluk z webu :DD budu slavnej jo :DD
a ještě kdybis potřeboval detaili tak napiš SZ
caterpie99
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 158
Registrován: stř 26. kvě 2010 14:56:12

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od caterpie99 »

Mno já newim jestli to bylo UFO , ae jen tak když sem spal u babičky šli sme se podívat jakou má bazén teplotu.No podívám se na oblohu a vidím jak něco letí na obloze.Na letadlo potichu , a letělo to jak bych to řek , nemohlo to bejt letadlo letěloto pomalu na letadlo a rychle na vrtulník tak nwm co.Ae svítilo to žluto červeno zeleno modře.Tak nwm jestli to bylo Ufo. :I
Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Vysvětlení- Ufo?

Příspěvek od Mise888 »

Mimozemšťané navštěvovali v minulosti Zemi ve velkém.Nejvíce se pohybovali kolem Středozemního moře a Severní,Střední a Jižní Ameriky.Třeba jeden kmen domorodců ve Střední Americe má každoroční slavnosti hudba atd. ale vždycky se jeden tanečník nechá převléct do obleku z proutí takže vypadal jako kdyby na sobě měl skafandr a to se ta tradice udržuje od pradávných věků zajímavé že? ;)
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Odpovědět