Koupila jsem pelíšek ale nemám ho

Vaši chlupatí mazlíčci
Odpovědět
elcous
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 1
Registrován: ned 27. kvě 2012 17:59:38

Koupila jsem pelíšek ale nemám ho

Příspěvek od elcous »

Prosím o radu. Mám placené členství a má červenou a modrou "kritrsku" Puffla ale nenacházím ten pelíšek. Kde ho mám najít? Zkusila jsem si koupit nějakou mašli a tu mám. Díky moc
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Koupila jsem pelíšek ale nemám ho

Příspěvek od Lisured »

elcous píše:Prosím o radu. Mám placené členství a má červenou a modrou "kritrsku" Puffla ale nenacházím ten pelíšek. Kde ho mám najít? Zkusila jsem si koupit nějakou mašli a tu mám. Díky moc
Pelíšky se kupují zvlášť (nejsou u puffla při koupi). Jsou v jednom z katalogů pro puffly.
Lisured podle vzoru pán
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Koupila jsem pelíšek ale nemám ho

Příspěvek od Chubbop »

elcous píše:Prosím o radu. Mám placené členství a má červenou a modrou "kritrsku" Puffla ale nenacházím ten pelíšek. Kde ho mám najít? Zkusila jsem si koupit nějakou mašli a tu mám. Díky moc
Myslím, že problém bude v tom, že pelíšek se neukazuje u puffla. Pelíšek najdeš v nábytku, když upravuješ igloo ;)
Obrázek
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: Koupila jsem pelíšek ale nemám ho

Příspěvek od Anorijet »

Chubbop píše:
elcous píše:Prosím o radu. Mám placené členství a má červenou a modrou "kritrsku" Puffla ale nenacházím ten pelíšek. Kde ho mám najít? Zkusila jsem si koupit nějakou mašli a tu mám. Díky moc
Myslím, že problém bude v tom, že pelíšek se neukazuje u puffla. Pelíšek najdeš v nábytku, když upravuješ igloo ;)
JJ, to bude tím.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
Odpovědět