Útoky na Elite Penguin Force

Co se koná na Clubu Penguin
Odpovědět
Vaja007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 16. pro 2010 15:56:04

Útoky na Elite Penguin Force

Příspěvek od Vaja007 »

Jestli jste si všimli, Herbert se poslední dobou opravdu snaží. Gary v podstatě každou chvíli huláká v agentských zprávách "RED ALERT!". Nejprve se mu podařilo zničit HQ pomocí popcornové bomby, poté chtěl zničit EPF data v System Defenderu a nyní ještě ukradne stroj hydry z Medieval Party, pořádně rozbije Everyday Phoning Facility a bojuje s pomocí Klutzyho proti agentům. ;)

Navíc, k jeho akcím je většinou nějaký item, například z roku 2010 to byly agentské brýle a klasická stavebnická přilba, nyní je to PIN výhradně pro EPF a modrá hydra do vašich igloo. :DD

Zde startuji konverzaci o všech útocích na EPF, třeba i nějaké vymyslete, jaké by mohly být a jaké itemy by na nich byly. No jo, agenti zkrátka nemají lehkou práci... :)
Obrázek
borec12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 441
Registrován: ned 12. zář 2010 10:16:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Útoky na Elite Penguin Force

Příspěvek od borec12 »

je to cool pro ty co nemají member a nebyly na medieval party
CP je nej online hra!!!!
Vaja007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 16. pro 2010 15:56:04

Re: Útoky na Elite Penguin Force

Příspěvek od Vaja007 »

borec12 píše:je to cool pro ty co nemají member a nebyly na medieval party
To máš pravdu, je to super, akorát jsem si to neuvědomil, když mám teď na měsíc membership. ;)
Obrázek
vtipoman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 176
Registrován: ned 16. kvě 2010 18:03:56

Re: Útoky na Elite Penguin Force

Příspěvek od vtipoman »

jeden z útoků i když ne na EPF je krab v puffle launch,kterého určitě poslal herbert. :D
Vaja007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 16. pro 2010 15:56:04

Re: Útoky na Elite Penguin Force

Příspěvek od Vaja007 »

vtipoman píše:jeden z útoků i když ne na EPF je krab v puffle launch,kterého určitě poslal herbert. :D
No jo ... super postřeh, to by mě nenapadlo, a přitom toho byly plné agentské zprávy... :DD
Obrázek
Scarly
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 83
Registrován: pát 29. dub 2011 6:35:25

Re: Útoky na Elite Penguin Force

Příspěvek od Scarly »

Ale ta hra je super jak porazíte herberta a klutzyho :) Jinak sem zvědav co se bude dít na dále.
PetrK
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 31. led 2013 15:36:42
Skype: tajny
Bydliště: strážnice,týršova,1575,okres hodonin

Re: Útoky na Elite Penguin Force

Příspěvek od PetrK »

Vaja007 píše:
vtipoman píše:jeden z útoků i když ne na EPF je krab v puffle launch,kterého určitě poslal herbert. :D
No jo ... super postřeh, to by mě nenapadlo, a přitom toho byly plné agentské zprávy... :DD
asi ne klutzy to neni
Petr tajni Agent nejlepsi v sled race znalec tajne řeci když sem byl maly tak sem měl velka kukadla
Odpovědět