Univerzita pro příšerky

Co se koná na Clubu Penguin
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od Chubbop »

kryserka píše:Já teda jdu s davem a volím OK :D ty červení a žlutí se mi zdají takový nafoukaní a růžový budou pro holky :D raději budu s outsidarama, protože sám mám ve skutečnosti takovou povahu jako jako oni :) mimochodem Chubbope ty víš něco o nějaké vesmírné párty? :D
Ano. Proto jsou OK takoví. Jsou navržení tak aby je všichni milovali a přáli jim to vítězství, protože tam jsou Mike a Sully :) .
Nevím o ní nic, ale Disney už před nějakou chvílí koupili Star Wars a když se oháněli těmi třemi božími měsíci objevovaly se sneak peeky jako "nové světy" nebo "benzín v jedné z miniher".
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od kryserka »

Chubbop píše:Ano. Proto jsou OK takoví. Jsou navržení tak aby je všichni milovali a přáli jim to vítězství, protože tam jsou Mike a Sully :) .
Nevím o ní nic, ale Disney už před nějakou chvílí koupili Star Wars a když se oháněli těmi třemi božími měsíci objevovaly se sneak peeky jako "nové světy" nebo "benzín v jedné z miniher".
Tak kdo by neměl rád outsidery, kteří potřebují vyhrát jinak letí, jsou hodní a vtipní a mají na svojí straně hlavní postavy filmu? To tě přímo nutí, aby jsi je měl rád! Jsem se bohužel nechal ovlivnit :D

Další reklamní párty? Like really? :D Ale tak aspoň budou světelný meče a budu se moci převlíknout za mistra Yodu :D
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od Valada06 »

kryserka píše:
Chubbop píše:Ano. Proto jsou OK takoví. Jsou navržení tak aby je všichni milovali a přáli jim to vítězství, protože tam jsou Mike a Sully :) .
Nevím o ní nic, ale Disney už před nějakou chvílí koupili Star Wars a když se oháněli těmi třemi božími měsíci objevovaly se sneak peeky jako "nové světy" nebo "benzín v jedné z miniher".
Tak kdo by neměl rád outsidery, kteří potřebují vyhrát jinak letí, jsou hodní a vtipní a mají na svojí straně hlavní postavy filmu? To tě přímo nutí, aby jsi je měl rád! Jsem se bohužel nechal ovlivnit :D

Další reklamní párty? Like really? :D Ale tak aspoň budou světelný meče a budu se moci převlíknout za mistra Yodu :D
To ještě nevíš, že Chubbop je naše webová vědma? :DD :DD Tedy si na ni alespoň hraje, i když SW párty by nebyla vůbec špatná, dle mě by to minimálně nepůsobilo tak trapně. :) A ne, nemám to nic společného s tím, že už od raného dětství jdrm fanouškem tohoto univerza. :D
Naposledy upravil(a) Valada06 dne čtv 13. čer 2013 14:43:26, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Doplněna chybějící věta
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od Chubbop »

Valada06 píše: To ještě nevíš, že Chubbop je naše webová vědma? :DD :DD Tedy si na ni alespoň hraje, i když SW párty by nebyla vůbec špatná, dle mě by to minimálně nepůsobilo tak trapně. :) A ne, nemám to nic společného s tím, že už od raného dětství. :D
"...že už od ranného dětství." co? A moc nedělej. Ve spoustě případů mám pravdu :I Ale dost tématu o SW. Tohle je o MU.

Ty věci v katalogu se mi celkem líbí. Ta spousta vlaječek na zdi je použitelná i jinde.
Obrázek
Womenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 32
Registrován: sob 25. kvě 2013 15:23:26
Skype: Womenka455

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od Womenka »

Už se těším, až se na ten katalog konečně podívám... :D Na školním počítači nějak blbne přihlašování, takže mám utrum ._.

K týmům: Zvažuju, jestli pak půjdu do OK nebo do PNK :D (I když to nejdříve bylo JOX a PNK, Jox jsem prostě a jednoduše vyměnila za OK :D)
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od Honza009 »

No jak vidím probíhá tu vášnivá diskuze tak se k ní taky přidám :DD

Podle mě prostě CP dělá reklamu na svůj film.Jako malý sem měl filmy od Pixaru
velmi rád třeba:Hledá se Nemo,Toy Story,Úžásňákovi atd.................
Na párty se velmi těším (teď se skoro každý diví) velmi mě zajímá
co tam asi bude a jak budou různá místa vypadat.

Nejspíš se přidám k ROR někdo se k nim musí přidat :DD
megapein
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 5
Registrován: pon 30. črc 2012 14:50:25
Skype: michalmacek3

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od megapein »

Sw party by byla dobrá :D a asi taky pudu na OK :)
W.T_Snackchan
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 1
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:51

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od W.T_Snackchan »

Dufam ze kazdemu doslo to, ze Disney ma CP iba pre profit...
>Hracky, Membership, Crossovery ako tieto

Oh, a to ze pouzivaju "viral videa" (dosť trápne) na advertising, a este ani na tom si nedaju zalezat
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od Chubbop »

W.T_Snackchan píše:Dufam ze kazdemu doslo to, ze Disney ma CP iba pre profit...
>Hracky, Membership, Crossovery ako tieto

Oh, a to ze pouzivaju "viral videa" (dosť trápne) na advertising, a este ani na tom si nedaju zalezat
Jistě, že to používají na zisk. Na co jiného by to měli? Na zkrášlení světa? Dost o tomto tématu. Tohle je diskuze o té párty.
Obrázek
Dominik Daniel
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 70
Registrován: úte 11. pro 2012 16:36:36

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od Dominik Daniel »

Ja na túto párty hovorím že je dobrá.


Ps: ja budem asi v OK alebo JOX
Naposledy upravil(a) Dominik Daniel dne sob 06. črc 2013 14:08:24, celkem upraveno 1 x.
Mám rád zvieratá a pufflov ale hlavne bieleho pufla :D
Odpovědět