Univerzita pro příšerky

Co se koná na Clubu Penguin
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Univerzita pro příšerky

Příspěvek od Lisured »

V souvislosti s vydáním filmu Univerzita pro příšerky se v CP rozhodli uspořádat tematickou párty. Co si o ní myslíte?
Lisured podle vzoru pán
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od Valada06 »

Tak to dám radši i sem, aby to hned rychle nezmizelo, je to reakce na komentář kryserky, když vyjádřil s touto párty určitý nesouhlas:

Já s touto párty také nesouhlasím, nemluvě o tom, že letos nebude Středověká párty, která by byla rozhodně lepší než tohle...
Způsob tohoto „přejímání“ věcí od Disneyho či dalších jemu patřících společností mi nepřijde moc vhodný.

I když letošní mini-hry na Superhrdinské párty jsou zářnou výjimkou.

Superhrdinské párty, tedy konkrétně ty dvě, co jsme zažili - minulý rok a tento rok byly obě dvě ucházející. Jenže po té první Superhrdinské párty přišel Ultimate Jame s „maskoty nemaskoty“ Rocky a Cece, které byli dosti trapné, navíc když si přišel na ten stadión, získal si známky od všech těch maskotů, co tam byli, což byla další věc, co mi na této párty velmi vadila.

Nyní přichází „Univerzita pro příšerky“. Toto dílo mi nepřijde příliš vhodné ani jako filmové pokračování Příšerek s. r. o. aneb „Wazowski, včera si zase nevyplnil svoje papíry“ :D a už vůbec bych z toho nedělal párty, které moc nevěřím a bojím se jaká hrůza s ní zase přijde.
Obrázek
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od Lisured »

No já Příšerky s.r.o. ani Disney nikdy rád neměl (přišlo mi, že jejich filmy jsou neustálé kopírování starých námětů), ale vsadím se, že to bude celkem zábava, hlavně pro mladší hráče.

P.S. neopakují se jen náměty, ale i části animací:
Lisured podle vzoru pán
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od Chubbop »

Tak já taky přihodím.

Já se na tuto párty těším. Už jenom proto, že tím, že je "nápad" už vymyšlený je prakticky zaručené, že to nuda nabude. Filmy od Pixaru mám rád obecně, takže toto mi taky nevadí.

Že letos nebyla středověká párty? Tak to mi taky nevadí. Ta loňská byla naprosto epická a nedokážu si představit jak ji překonat. Music Jam (Hudební mix)? Pokud se nepletu má být letos něco jako kombinace Music Jamu a Adventure párty (která je taky pro léto tradiční).

Když to shrnu, jo těším se na to všechno :P
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od Ccdn »

Já mám z párty rozporuplné pocity. Podle traileru vypadá dost zajímavě, ale zase je v tom dost cítit reklama. Jestli bude velká výzdoba, zajímavé itemy a nějaké minihry (ty z traileru) tak by to mohla být zajímavá párty. Jinak to ale bude celkem tragédie zajímavá maximálně pro malé děti.
LordMB
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 200
Registrován: ned 27. čer 2010 14:54:47
Skype: LordMB10

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od LordMB »

Lisured píše:No já Příšerky s.r.o. ani Disney nikdy rád neměl (přišlo mi, že jejich filmy jsou neustálé kopírování starých námětů), ale vsadím se, že to bude celkem zábava, hlavně pro mladší hráče.

P.S. neopakují se jen náměty, ale i části animací:
Dobre, ale zacitujem jedného užívateľa youtube: "Seeing how all the scenes back in the earlier movies were all drawn out by HAND and there was no computer animations, it makes sense for them to use the same thing again, because it cut time out."
lORDmb Obrázek
K.C.A.S.A
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od kryserka »

No můj názor na to už byl v chatu, ale vyjádřím se k tomu i tady :D Mám skoro stejný názor jak Valada. Zdá se mi že už námět filmu je zvláštní. Nevím co by mělo být pro děti tak kouzelného nebo zajímavého na vysoké škole. Viděl (jak jsem mohl napsat vyděl? :D ) jsem trailer a téma se mi zdá dost zvláštní pro děti. Některé ty vtipy byly dost vtipné, ale nevím jak se téma vysoké školy s PARTY HARD na kolejích bude líbit dětem. Vždyť se s tím nemůžou ani nijak ztotožnit. Navíc příběh je o tom, že musí vyhrát nějakou potrhlou soutěž...myslím že filmů, kde musí hrdinové něco vyhrát je už až moc. Ale tak ať si dělaj filmy, jaký chcou. Například se hodně těším na Hledá se Dory :) .

Spíš mě štve co to dělá na CP. Prostě z ničeho nic se tučňáci rozhodli udělat párty na které se převlíknou za příšery (ehm...halloween je až v říjnu), ty příšery budou chodit na vysokou školu (heh...na CP jsou školy?) a ty příšery budou soutěžit o strašidelný pohár. Mě prostě vadí ta absurdita toho, jak je možné že se tohle mohlo zrodit v hlavě tučňáka :D .

Přitom je tolik témat, které by se mohli využít! Tučňáci by třeba mohli letět do vesmíru, nebo bychom se mohli pomocí stroje času od Garyho přesunout do budoucnosti. Nebo by mohli uspořádat nějakou párty, která už byla. Třeba West párty, Summer párty, nebo Hawaii párty! Né tučňáci se prostě rozhodnou udělat tu největší krávovinu co je napadne :D . Tady jde o to, že nahradí staré dobré párty nějakými reklamními blbostmi.

Ale asi bych se na to neměl koukat až tak černě. Možná se jim povede i přes to podivné téma udělat suprovou párty se skvělou výzdobou, hudbou a hrami. Navíc Disney s CP odvádí skvělou práci jinak. Neříkejte mi že se vám nelíbila pravěká, hollywoodská nebo superhrdinská párty. A to jak propracovali EPF, nebo Card-Jitsu je taky super :)
Naposledy upravil(a) kryserka dne úte 11. čer 2013 23:32:09, celkem upraveno 2 x.
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od Chubbop »

kryserka píše:No můj názor na to už byl v chatu, ale vyjádřím se k tomu i tady...
Nuž. Zkrátil jsem tvůj příspěvek protože je hned o řádek nad tím.
Myslím si, že ten film obecně láká děti právě na známé tváře a příšerky. Téma pak láká starší ročníky, protože děti si z toho stejně zapamatují jenom ty vtipy.
Soutěž jako taková je vytrhnutá z amerických tradic vysokých škol kde jsou soutěže spolků běžné (alespoň je to v neuvěřitelném množství filmů).
Jo a to s tím vesmírem neříkej 2x ;) (nejradši mám ten červený oboustranný).

A abych nezapomněl. Já si volím "ROR"
Obrázek
Porshe7
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 08. lis 2012 15:39:49
Skype: ninjago37
Bydliště: Tehov,Osada

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od Porshe7 »

Chubbop píše:
kryserka píše:No můj názor na to už byl v chatu, ale vyjádřím se k tomu i tady...
Nuž. Zkrátil jsem tvůj příspěvek protože je hned o řádek nad tím.
Myslím si, že ten film obecně láká děti právě na známé tváře a příšerky. Téma pak láká starší ročníky, protože děti si z toho stejně zapamatují jenom ty vtipy.
Soutěž jako taková je vytrhnutá z amerických tradic vysokých škol kde jsou soutěže spolků běžné (alespoň je to v neuvěřitelném množství filmů).
Jo a to s tím vesmírem neříkej 2x ;) (nejradši mám ten červený oboustranný).

A abych nezapomněl. Já si volím "ROR"
Stejnak jsem si chtěl svůj názor vyjádřit,taky si volim ''ROR'',zaprvé:COOL oblečení :DD zadruhé:Oradžová jako GoGoManTV no nie? :DD zatřetí:nechci to pořád vyhrávat tak jsem si zvolil toto (vím že to vyhraje ''OK'' je tam Polo Field)
A ZAČTVRTÉ:oznamuji dočasný odchod z CP (vrátím se včas na párty ;) )a taky že mě vzali do ''MineMovies'' a proto odchod.No tak se někdy koukejte na ''Samfordova LPéčka'' (jsom NEOFFICIÁLANÍ MINEMOVIES<<<<-------------!!!!)

A tak se s vámi DOČASNĚ loučím
-Porshe7 (Samford20)
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Univerzita pro příšerky

Příspěvek od kryserka »

Já teda jdu s davem a volím OK :D ty červení a žlutí se mi zdají takový nafoukaní a růžový budou pro holky :D raději budu s outsidarama, protože sám mám ve skutečnosti takovou povahu jako jako oni :) mimochodem Chubbope ty víš něco o nějaké vesmírné párty? :D
Odpovědět