Star Wars párty

Co se koná na Clubu Penguin
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Star Wars párty

Příspěvek od Chubbop »

Obrázek

Star Wars párty bude od 25. července do 13. srpna. Co na ni říkáte? Jak se těšíte na tuto akci? Co od ní očekáváte?

Za mě osobně. Jak nebude alespoň v jedné z místností hrát tato hudba, tak to není správná párty!
Obrázek
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Star Wars párty

Příspěvek od Valada06 »

Ty si opravdu založ věštírnu :D ... No ale k tématu, jak už jsem řekl, s tímto přebíráním moc nesouhlasím, ale jelikož jsem velký fanda SW, tak se těším a doufám, že to nepokoní. Doufám, že dají nememberům alespoň světelný meč. :D :)
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Star Wars párty

Příspěvek od Ccdn »

Ach jo, zase další "reklamní" párty. Kam to CP spěje?

Ne, po pravdě se na párty celkem těší a jsem na ní dost zvědavý, ale ta první věta platí.
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Star Wars párty

Příspěvek od Chubbop »

Ccdn píše:Ach jo, zase další "reklamní" párty. Kam to CP spěje?

Ne, po pravdě se na párty celkem těší a jsem na ní dost zvědavý, ale ta první věta platí.
Jak říkám. Berte to pozitivně. jednou ty filmy musí dojít :). Nemyslím, že by Disney pro letošek ještě něco dalšího chystalo (ano, pořád je v záloze Indiana Jones).
Obrázek
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Star Wars párty

Příspěvek od Valada06 »

Chubbop píše:
Ccdn píše:Ach jo, zase další "reklamní" párty. Kam to CP spěje?

Ne, po pravdě se na párty celkem těší a jsem na ní dost zvědavý, ale ta první věta platí.
Jak říkám. Berte to pozitivně. jednou ty filmy musí dojít :). Nemyslím, že by Disney pro letošek ještě něco dalšího chystalo (ano, pořád je v záloze Indiana Jones).
No Indiana Jones to už by byly dva filmy od Lucas Arts, to se mi nezdá reálné. My bychom to brali pozitivně, ale víš jak takové akce někdy dopadají (Ultimate Jam), ale jak už jsem řekl i já se na tuto párty těším. :)
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Star Wars párty

Příspěvek od kryserka »

To já si zas myslím, že když tam nebude hrát tahle hudba, tak to nebude správná párty :D Už se těším na Herberta jako Dark Vadera :D Doufám, že to udělají hodně epické...ale mohlo by to dopadnout, když do toho ještě zamíchají EPF a Herberta :)
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Star Wars párty

Příspěvek od Chubbop »

Nakonec je v tom božím traileru všechno co jsme od toho očekávali. Uvidíme jak to bude ve skutečnosti... A pokud to je opravdu jenom kapitola jedna... :D
Obrázek
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Star Wars párty

Příspěvek od Valada06 »

Chubbop píše:Nakonec je v tom božím traileru všechno co jsme od toho očekávali. Uvidíme jak to bude ve skutečnosti... A pokud to je opravdu jenom kapitola jedna... :D
Ten trailer je skutečně naprosto úžasný! Už se nemůžu dočkat světelného meče! A to video má skvělou animaci. :D Ale nemyslím si, že ta párty by se tolikrát opakovala, toto bude kapitola první, ale zároveň asi poslední, i když mě by vůbec nevadilo, kdyby se opakovala. :D
Obrázek
vtipoman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 176
Registrován: ned 16. kvě 2010 18:03:56

Re: Star Wars párty

Příspěvek od vtipoman »

Kdyby se místo hraní s videjkama soustředili na nové nápady, co by přitáhly zpátky třeba vtipomana...
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Star Wars párty

Příspěvek od Valada06 »

vtipoman píše:Kdyby se místo hraní s videjkama soustředili na nové nápady, co by přitáhly zpátky třeba vtipomana...
A že se ptám, co by tak vtipomana přitáhlo? :)
Obrázek
Odpovědět