Středověká párty 2013

Co se koná na Clubu Penguin
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od kryserka »

Já nevím mě to celkem zklamalo. Jako místnosti jsou pěkné, lektvary jsou dobré, ale...prostě se mi zdá, že je toho nějak málo. Čekal jsem epickou párty jako vždy. Každá místnost vyzdobená, boží questy a prostě všechno působilo úžasně. Teď je to takové nemastné neslané. Jako jo udělali novou výzdobu(a musím uznat že orčí vesnice a magická škola je super), ale mě by stačila ta stará, jen jsem rád když je vyzdobeno hodně místností. Kupoval jsem si kvůli párty membera, ale myslím že nestálo za to. Stačilo být nemember. Uvidím jak se mi zalíbí ještě další lektvary, ale to už moc můj dojem z párty neovlivní. Ohodnotil bych to tak 5/10. Sice neurazí, ale ani neoslní.
Womenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 32
Registrován: sob 25. kvě 2013 15:23:26
Skype: Womenka455

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od Womenka »

Mě tam teda chybí ty questy. Na ty jsem se těšila nejvíc. Na minulé středověké párty jsem byla a byla úžasná, ale tahle nějak ztrácí svoje kouzlo.
No, uvidíme, snad ta halloweenská nedopadne tak moc špatně.
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od kryserka »

Womenka píše:Mě tam teda chybí ty questy. Na ty jsem se těšila nejvíc. Na minulé středověké párty jsem byla a byla úžasná, ale tahle nějak ztrácí svoje kouzlo.
No, uvidíme, snad ta halloweenská nedopadne tak moc špatně.
Právě já na minulé ani předminulé nebyl a na žádné jsem nebyl jako member. Proto jsem se strašně těšil, že tu questy konečně všechny projdu. Proto mě to i dost zklamalo. Tohle prostě už není medieval párty. Tohle je prostě jiná párty. Těžko říct zdali je to dobře. Jako proměňování v něco je dobrý nápad jenže to začíná být nuda. Mě prostě nebaví proměňovat se do upraveného puffla. Potřebuji nějakou akci, nějaký příběh, nějaké ohromení.
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od Chubbop »

Jop. Tato párty je naprosto jiná, ale zároveň stejná. Mě velmi potěšili s novýma místnostma. Potažmo se starýma (viz. dračí sluj, laboratoř nebo night club). Kouzla mě baví velmi. Jasně, přeměna na puffla mě taky neba, ale když do toho kopnu obří lektvar baví mě chodit po ostrově jako obrovská pufflí slepice :DD . Stejně tak mě baví lektvar neviditelnosti, který zneviditelní jenom tučňáka, ale jakékoli oblečení nechá na místě (znáte tu kočku z Alenky v říši divů? :D ).

To, že nebude žádný z původních questů bylo zřejmé už od začátku. Na podzemí se už několik měsíců ani nesáhlo a hlavně... ty úkoly byly staré už 6 let.

Příběh? Podle toho co říká Gary ve chvíli kdy vytvořím nový lektvar (tedy něco ve smyslu „proměň se a užij si dobrodružství“) mi je jasné, že je tato párty dělaná tak abych si sám tvořil příběh. Mohu být tím čím chci a když se sejdu s kamarády, tak si mohu užít kopec zábavy.

A hlavně! Hlavně mě zajímá co vlastně znamená ta poslední stránka z té knihy. Píše se tam něco o kombinaci lektvarů a tajné přísadě, ale co to je na to jsem ještě nepřišel.
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od kryserka »

No dobře možná jsem se unáhlil. Ty další lektvary jsou celkem sranda. A starý nightclub je fakt super. Pořád mě však štve, že questy nepřidali. Prostě já se na ně těšil :D . A nenávidím poslední trend CP, že ozdobí vnější prostory, ale na vnitřní prostory se prostě vyštvou :D
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od Ccdn »

kryserka píše:že ozdobí vnější prostory, ale na vnitřní prostory se prostě vyštvou :D
A to se mnohdy vykašlou i na některé vnější prostory. Jó to mě taky štve.

Jinak, mě se párty docela líbí i když mě jako nemembera mrzí nemožnost vyzkoušení lektvarů. Hra Tvoření lektvarů je dost zábavná a dokáže být i velice těžká. Líbí se mi i design některých místností a hudba v nich. Stále mne ale něco táhne spíše ke starším párty než k těm novým :( :/
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od Chubbop »

Jo tak hudba je jedna z věcí co se mi taky líbí. Ale asi je to spíše proto, že použili starou hudbu a jenom jí přidali nový nádech. A k těm místnostem. CP totiž tvrdí, že jsou některé místnosti samy o sobě příliš specifické. Vyzdobené jsou poslední dobou většinou jenom ty místnosti do kterých chodíme nejvíce. Tentokrát je to navíc ta škola. No jsem zvědavý na Halloween (a na oslavu osmého výročí).
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od kryserka »

Chubbop píše:Jo tak hudba je jedna z věcí co se mi taky líbí. Ale asi je to spíše proto, že použili starou hudbu a jenom jí přidali nový nádech. A k těm místnostem. CP totiž tvrdí, že jsou některé místnosti samy o sobě příliš specifické. Vyzdobené jsou poslední dobou většinou jenom ty místnosti do kterých chodíme nejvíce. Tentokrát je to navíc ta škola. No jsem zvědavý na Halloween (a na oslavu osmého výročí).
To se mi zdá jako výmluvy. Dříve bylo naprosto běžné, že vnitřek byl ozdoben. Jako ano pufflí hotel, ten už je hodně specifický, ale třeba z pet shopu přece byli stáje. Myslím, že kdyby chtěli, tak by to ozdobili. A já nechcu žadné naprosté přecedělání místnosti, jak to dělají poslední dobou. Stačilo by pár prvků, které by připomínali, že jsem na středověké párty. Neříkejte mi, že si nemohou dovolit další grafiky, kteří by to udělali. Club Penguin vydělává, tak proč ho omezovat.
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od Chubbop »

kryserka píše: To se mi zdá jako výmluvy. Dříve bylo naprosto běžné, že vnitřek byl ozdoben. Jako ano pufflí hotel, ten už je hodně specifický, ale třeba z pet shopu přece byli stáje. Myslím, že kdyby chtěli, tak by to ozdobili. A já nechcu žadné naprosté přecedělání místnosti, jak to dělají poslední dobou. Stačilo by pár prvků, které by připomínali, že jsem na středověké párty. Neříkejte mi, že si nemohou dovolit další grafiky, kteří by to udělali. Club Penguin vydělává, tak proč ho omezovat.
Určitě to alespoň z části výmluvy jsou. Tvorba byť jen několika místností dá zabrat (a pokud navíc teď většina týmu pracuje na 3D vzhledech všeho možného dá zabrat dvojnásob). Zrovna pet shop chápu. Jsou tam tři hry, které do středověku nenavlečeš. Jenomže nač jej předělávat, když tam nikdo nepůjde a neocení to? Já jdu do pet shopu jenom když chci koupit puffla. Nebyl jsem tam snad od pufflí párty.
Obrázek
-Pumpkin756-
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 111
Registrován: ned 25. bře 2012 9:22:23
Skype: Pumpkin7561
Bydliště: Praha 21
Kontaktovat uživatele:

Re: Středověká párty 2013

Příspěvek od -Pumpkin756- »

OK ale přece mohli vrátit ten starý středověký gift shop např.
PS - budou 3D penguini i v normal CP?
Na CP se jmenuji Pumpkin756
Aktuálně mám 286 známek
Odpovědět