Operace Puffle 2013

Co se koná na Clubu Penguin
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Ccdn »

Mě osobně se více líbí Stand and defend :) Je to takové živější a akčnější :)
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Chubbop »

Docela se mi líbí, že si Herbert založil vlastní společnost. Herbertech zní supr :DD
Obrázek
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Renzotom »

Podle mě je zhypnotizuje.
Naposledy upravil(a) Renzotom dne ned 17. lis 2013 21:10:21, celkem upraveno 1 x.
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od kryserka »

No podle nejnovější úvodní obrazovky to vypadá, že Herbert zřejmě všem pufflů nasadí na hlavu nějakou helmu, která je dokáže ovládat (sakra to muselo být hodně materiálu, aby vyrobil helmu pro každýho puffla). My agenti se nejspíš budeme snažit jim ty helmy všechny posundávat (nebude jim je Herbert moci potom jednoduše zase nasadit?). Podle růžového puffla, který má v puse pytlíček mincí soudím, že Herbert nejspíše využívá nové kopací možnosti pufflů a nechává si kopat všechny poklady svojí obří pufflí armádou (nebylo by chytřejší nasměrovat ty puffly proti tučnákům?). No čekal jsem něco epičtějšího. Ale kdo ví :D
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Valada06 »

kryserka píše:No podle nejnovější úvodní obrazovky to vypadá, že Herbert zřejmě všem pufflů nasadí na hlavu nějakou helmu, která je dokáže ovládat (sakra to muselo být hodně materiálu, aby vyrobil helmu pro každýho puffla). My agenti se nejspíš budeme snažit jim ty helmy všechny posundávat (nebude jim je Herbert moci potom jednoduše zase nasadit?). Podle růžového puffla, který má v puse pytlíček mincí soudím, že Herbert nejspíše využívá nové kopací možnosti pufflů a nechává si kopat všechny poklady svojí obří pufflí armádou (nebylo by chytřejší nasměrovat ty puffly proti tučnákům?). No čekal jsem něco epičtějšího. Ale kdo ví :D
No, na té obrazovce tu helmu drží EPF agent, takže já to pochopil spíš tak, že Herbert je nějak dálkově zhypnotizuje a Gary vyrobí ty helmy proti tomu jeho signálu... Zdá se mi to mnohem logičtější, než aby jeden samotný Herbert rozdával několika puffům helmy. :)
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Chubbop »

Valada06 píše: No, na té obrazovce tu helmu drží EPF agent, takže já to pochopil spíš tak, že Herbert je nějak dálkově zhypnotizuje a Gary vyrobí ty helmy proti tomu jeho signálu... Zdá se mi to mnohem logičtější, než aby jeden samotný Herbert rozdával několika puffům helmy. :)
To rozhodně ne. Ten tučňák mu ji sundává na důkaz toho, že jej osvobozuje. Puffle je nadšený. Všichni ostatní jsou zhypnotizovaní a mají na hlavách helmy s logem Herbertechu.
kryserka píše:sakra to muselo být hodně materiálu, aby vyrobil helmu pro každýho puffla. Podle růžového puffla, který má v puse pytlíček mincí soudím, že Herbert nejspíše využívá nové kopací možnosti pufflů a nechává si kopat všechny poklady svojí obří pufflí armádou
Ve chvíli kdy má založenou vlastní společnost už takové věci neřeší. To už obstarají krabi :) Dlouho jsem přemýšlel co to ten růžový puffle tahá a až teď mi to došlo. Já myslím, že musí být super s takovou armádou těžit to neuvěřitelné množství pokladů. Ono, vlastně každý by to tak trochu chtěl. Popravdě si trochu myslím, že to bude tak trochu upravená pouť. No ať tak či onak, věřím, že lokace a prostředí bude opět parádně provedené a to je to hlavní co činí z párty operaci...
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od kryserka »

upravená pouť? :D Pěkně podivná pouť :D ale stejně so myslím že by bylo chytřejší obrátit ty puffly proti tučňákům. To by byla přece neporazitelná armáda :D
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Chubbop »

kryserka píše:upravená pouť? :D Pěkně podivná pouť :D ale stejně so myslím že by bylo chytřejší obrátit ty puffly proti tučňákům. To by byla přece neporazitelná armáda :D
Byla by neporazitelná dokud by nenarazila na první propast nebo větší klec.
Upravenou poutí myslím, že třeba místo krmení vyskakujících pufflů Óčky budeš vyskakující puffly chytat do síťky. Nebo místo Pufflí pálky je budeš odrážet pomocí trampolíny do jiné síťky.
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od kryserka »

Chubbop píše:Byla by neporazitelná dokud by nenarazila na první propast nebo větší klec.
Upravenou poutí myslím, že třeba místo krmení vyskakujících pufflů Óčky budeš vyskakující puffly chytat do síťky. Nebo místo Pufflí pálky je budeš odrážet pomocí trampolíny do jiné síťky.
Pokud je dokáže ovládat, tak by jim prostě řekl jakou cestou mají jít a do žádné propasti by nespadli :D Ta pouť je ale dobrý nápad, ovšem myslím si, že udělají úplně něco nového.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Valada06 »

kryserka píše:
Chubbop píše:Byla by neporazitelná dokud by nenarazila na první propast nebo větší klec.
Upravenou poutí myslím, že třeba místo krmení vyskakujících pufflů Óčky budeš vyskakující puffly chytat do síťky. Nebo místo Pufflí pálky je budeš odrážet pomocí trampolíny do jiné síťky.
Pokud je dokáže ovládat, tak by jim prostě řekl jakou cestou mají jít a do žádné propasti by nespadli :D Ta pouť je ale dobrý nápad, ovšem myslím si, že udělají úplně něco nového.
No jo, ale pořád je tu možnost sítěk na motýly a nebo by Gary vynalezl nějakou zbraň, která by puffly uvěznila do bublin třeba :D, nezastavitelní určitě nejsou. :)
Obrázek
Odpovědět