Operace Puffle 2013

Co se koná na Clubu Penguin
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od kryserka »

Renzotom píše:Podle mě máš pravdu party jsou moc extra ale jen pro membery :-( :-( .
V roce 2008 byly na vánoce 3 nebo 2 itemy zadarmo.
Ještě rok 2009 byl super ale pak zavládla hrůza serfování je pro membery ponorka taky.
Přál bych si, aby to bylo takové jak to bývalo do roku 2010, nic extra jen pár itemů žádný transform.
Počkej počkej počkej :D To teda nevím, ale mě se zdá, že jsou nememberové zvýhodňováni dost. Itemy mají pořád(Teen Beach Movie Party měla itemů aspoň sedum myslím). Transformace je jenom pro membery skoro od začátku a dříve žádná nebyla, takže s tím se prostě musíš smířit. A serfovat a lovit aqua-craberem můžou i nemembeři. A na vánoce 2012 bylo itemů dost pro nemembery(napočítal jsem 9), navíc ses mohl i transformovat. Já právě member jsem :D (ale asi už moc rozmlsanej :D ). Já bych to nememberům ještě zpřísnil zdá se mi, že za to, kolik to stojí, mám výhod málo :D .
Ale už bychom to měli ukončit, zase odbíháme od tématu :D
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Renzotom »

Ve starých novinách píšou že v divadle se bude hrát legenda o zlatém Pufflovi.
14.11. Podle mě to bude zlatý když je k tomu i legenda a bude se hrát zrovna v tuto dobu.
Může to být, ale i šedý sametový atd.
Naposledy upravil(a) Renzotom dne sob 16. lis 2013 18:12:37, celkem upraveno 2 x.
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Chubbop »

Renzotom píše:Ve starých novinách píšou že v divadle se bude hrát legenda o zlatém Pufflovi.
14.11. Podle mě to bude zlatý když je k tomu i legenda a bude se hrát zrovna v tuto dobu.
Může to být, ale i šedý sametový atd.
Ano. Musím souhlasit s tím, že se může stát, že nový puffle bude třeba levandulový (koneckonců stále chybí poslední písmenko z Puffle Party nápisu).
Kryserka píše:Možná to udělají tak, že ho jenom uvidíme, ale nezískáme.
A že bychom jej jenom viděli? Ve videu Game On - Star Wars party s ním chodil nějaký tučňák, takže těžko.
Obrázek
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Renzotom »

Bude to zlatej už to ukázali!
Edit: bude i nějaký exklusive gear a new penguin style!
Pro členy!


Nové Penguin styly!
Připraven pro venkovní dobrodružství? Podívejte se na nejnovější styly v oblečení Shop-out now!

Gold Puffle!
Pátrání po novém zlatém Pufflovi začíná 14.listopadu a cíl je projít ji,najít super vzácné předměty!

Exkluzivní Gear!
Všechny nové záchranné položky k dispozici pouze v den operace Puffle 21.listopadu-prosinec 3..
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od kryserka »

ÚÚÚÚ! Ta párty se mi začíná líbit! A ten pufflík vypadá taky roztomile, takže jim to možná odpustím :D Dobrodružství v divočině čekám na tebe :D !
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Chubbop »

kryserka píše:ÚÚÚÚ! Ta párty se mi začíná líbit! A ten pufflík vypadá taky roztomile, takže jim to možná odpustím :D Dobrodružství v divočině čekám na tebe :D !
A já jsem na to přišel! Honba za zlatým pufflem nebude spojená s párty! HA! :D 14. totiž bude Quest for golden puffle v divadle! HA! :D
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od kryserka »

Chubbop píše:
kryserka píše:ÚÚÚÚ! Ta párty se mi začíná líbit! A ten pufflík vypadá taky roztomile, takže jim to možná odpustím :D Dobrodružství v divočině čekám na tebe :D !
A já jsem na to přišel! Honba za zlatým pufflem nebude spojená s párty! HA! :D 14. totiž bude Quest for golden puffle v divadle! HA! :D
Pozor na Chubbopa je to detektiv :D Ale já si myslím, že sice zlatý puffle se objeví 14. listopadu ve hře, AVŠAK Herbert ho ukradne! Všichni víme, že Herbert ho už má vyhlídnutého pěkně dlouho :D Takže párty BUDE spojená se zlatým pufflem :D
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Renzotom »

Chubbop píše:
kryserka píše:ÚÚÚÚ! Ta párty se mi začíná líbit! A ten pufflík vypadá taky roztomile, takže jim to možná odpustím :D Dobrodružství v divočině čekám na tebe :D !
A já jsem na to přišel! Honba za zlatým pufflem nebude spojená s párty! HA! :D 14. totiž bude Quest for golden puffle v divadle! HA! :D
A Herbert teda bude dělat co?:D
Naposledy upravil(a) Renzotom dne sob 16. lis 2013 18:48:40, celkem upraveno 2 x.
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Chubbop »

kryserka píše: Pozor na Chubbopa je to detektiv :D Ale já si myslím, že sice zlatý puffle se objeví 14. listopadu ve hře, AVŠAK Herbert ho ukradne! Všichni víme, že Herbert ho už má vyhlídnutého pěkně dlouho :D Takže párty BUDE spojená se zlatým pufflem :D
Párty bude spojená se všemi puffly. Tedy i zlatým. Ale myslím si, že by mohl být zlatý časově omezený. Tedy mohl by jít získat v divadle pouze po dobu kdy tam bude ta divadelní hra.
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od kryserka »

Chubbop píše:
kryserka píše: Pozor na Chubbopa je to detektiv :D Ale já si myslím, že sice zlatý puffle se objeví 14. listopadu ve hře, AVŠAK Herbert ho ukradne! Všichni víme, že Herbert ho už má vyhlídnutého pěkně dlouho :D Takže párty BUDE spojená se zlatým pufflem :D
Párty bude spojená se všemi puffly. Tedy i zlatým. Ale myslím si, že by mohl být zlatý časově omezený. Tedy mohl by jít získat v divadle pouze po dobu kdy tam bude ta divadelní hra.
Ale bude spojena hlavně s tím zlatým :D dobře možná máš spíš pravdu ty, ale neuznám to :D
Odpovědět