Operace Puffle 2013

Co se koná na Clubu Penguin
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Chubbop »

kryserka píše:
Chubbop píše:Byla by neporazitelná dokud by nenarazila na první propast nebo větší klec.
Upravenou poutí myslím, že třeba místo krmení vyskakujících pufflů Óčky budeš vyskakující puffly chytat do síťky. Nebo místo Pufflí pálky je budeš odrážet pomocí trampolíny do jiné síťky.
Pokud je dokáže ovládat, tak by jim prostě řekl jakou cestou mají jít a do žádné propasti by nespadli :D Ta pouť je ale dobrý nápad, ovšem myslím si, že udělají úplně něco nového.
To je podle mě právě nepravděpodobné. Sice tu armádu můžeš ovládat, ale muselo by to znamenat, že nad nimi musíš mít přehled. Musíš v reálném čase vidět co mají před sebou. Pokud před puffly postavíš klec a Herbert to nevidí, tak do ní prostě naskáčou.

Nehledě na to, že asi není možné řídit trasu konkrétně. Znamenalo by to že by každá helma musela mít v mapě zaznačený bod kam chce dojít, ale ne jak tam dojde. Pak by mohlo fungovat, že když by se změnil bod, tak by se pufflové vyhnuli danému místu. A to je mimochodem důvod proč Herberta porazíme. Protože taková horda je naprosto neovladatelná :D

A ještě jedna věc. Všimli jste si, že má Herbert zase jenom jedno tlačítko na ovladači pro všechny puffly? :DD
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od kryserka »

Chubbop píše:To je podle mě právě nepravděpodobné. Sice tu armádu můžeš ovládat, ale muselo by to znamenat, že nad nimi musíš mít přehled. Musíš v reálném čase vidět co mají před sebou. Pokud před puffly postavíš klec a Herbert to nevidí, tak do ní prostě naskáčou.

Nehledě na to, že asi není možné řídit trasu konkrétně. Znamenalo by to že by každá helma musela mít v mapě zaznačený bod kam chce dojít, ale ne jak tam dojde. Pak by mohlo fungovat, že když by se změnil bod, tak by se pufflové vyhnuli danému místu. A to je mimochodem důvod proč Herberta porazíme. Protože taková horda je naprosto neovladatelná :D

A ještě jedna věc. Všimli jste si, že má Herbert zase jenom jedno tlačítko na ovladači pro všechny puffly? :DD
Podle mě pufflové nejsou tak hloupí, aby prostě naskákali do klece, když ji mají před sebou. Prostě by to bylo tak, že by Herbert prostě nastavil třeba cíl na Town. Pokud jim dokáže upravit myšlení tak, aby mu všechno nosili do jeho nějaké chýše, určitě by dokázal i nakázat pufflům, podkopat celý Town. Pufflové, kteří snad mají trochu vlastní pud sebezáchovy, by se vyhnuli překážkám jako jsou propasti, či díry. To by snad udělali i normálně. Pokud by se na cestě objevila past či klec ano asi by se jich pár chytlo. Ale to jsou minimální ztráty. Ta armáda pufflů, by se během chvíle dostala do Town a celé by ho zničila jako nic. Tučňáci by prostě nestihli zareagovat a naklást nějaké pasti. Mě se to zdá tedy jednoduché. Herbert by jim totiž nevymyl mozky úplně. Stačilo by jen změnit jejich cíl touhy. Všechny ostatní funkce jako je už zmíněný pud sebezáchovy by zůstal stejný.

Možná tím tlačítkem jenom láká puffly a ve skutečnosti má nějaký super počítač na ovládání helem :D Všichni přece víme, že pufflové mají rádi blikající tlačítka :D
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Chubbop »

Pochopitelně při celé akci myslím tuto konkrétní jedinou scénku z tohoto seriálu.



Kdo to alespoň jednou viděl ví, že Homeři nakonec naskákali do obrovské propasti když byli nalákáni obrovskými koblihami.
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od kryserka »

Ale pufflové nejsou tak, hloupí jako klonové Homera :D Pufflové by nenaskákali do obří propasti, kdyby nad ní proletělo obří Puffle Óčko. To máš jedno chubbope, my se prostě nedomluvíme :D
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Ccdn »

Tak párty vypadá tedy dost dobře! :) Jen by mě zajímalo, jestli ty chytací minihry budou pořád stejně, nebo se budou měnit. Tahle je sice celkem zábavná, ale je dost těžká.
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Chubbop »

Ccdn píše:Tak párty vypadá tedy dost dobře! :) Jen by mě zajímalo, jestli ty chytací minihry budou pořád stejně, nebo se budou měnit. Tahle je sice celkem zábavná, ale je dost těžká.
Není tak obtížná když se spokojíš jenom s jedním čipem. Horší když chceš dostat všech 5 :)
Obrázek
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od kryserka »

Souhlasím, že ta hra je pořádně těžká. Nesmíte skoro udělat žádnou chybu jinak nemáte šanci. Navíc ke konci jsou ti pufflové rychlejší a rychlejší. Doufám, že ta hra nebude stejná, protože trpět tohle u každého puffla tak se zblázním :D
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Ccdn »

Chubbop píše: Horší když chceš dostat všech 5 :)
O tom právě mluvím ;) :D
Také bych ocenil jiné hry i když tahle by se tam mohla ještě objevit :)
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od kryserka »

Dobře ta hra není tak těžká, když se ji naučíte :D Je to vlastně jako se všemi CP hrami. Nejdřív je pekelně těžká a zdá se nereálná, ale jakmile se ji naučíte, dosahujete pokaždé nejlepšího výsledku :D Škoda ale, že není víc her. A taky je škoda, že nejde nasbírat se zlatým pufflem víc předmětů. Všechny předměty jsem vysbíral na začátku, když jsem to zkoušel pořád a teď nemám co sbírat(až na puffly :D). Párty je ale fakt moc pěkná a líbí se mi to oblečení polního doktora. Škoda, že nemembeři nemají zase nějakou mikinu, jako minule a mají jen věci do ruky, ale tak já jsem member, mě to nevadí :D Nejvíc si párty užijete, když najdete nějakého kamaráda se kterým můžete společně objevovat, sjíždět řeku a zachraňovat puffly, takže určitě nehrajte sami :)
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Operace Puffle 2013

Příspěvek od Ccdn »

Tak operace asi už skončila, co? :)
Tak tahle párty se mi líbila, výzdoba byla úplně úžasná, hudba taktéž, miniher jsem čekal více ale tahle jediná mě bavila, itemy jsou taky fajn. :) Celkově párty hodnotím jako velice povedenou, ale Operace Zatmění byla možná o chlup lepší (hlavně kvůli příběhu). ;) :)
Odpovědět