Pravěká párty 2014

Co se koná na Clubu Penguin
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Pravěká párty 2014

Příspěvek od Chubbop »

Letos se koná už druhý ročník pravěké párty. Těšit se můžeme na spoustu oblečení, transformace tučňáků na dinosaury a zbrusu nové puffly!

Jak se na ni těšíte a co od ní očekáváte?
Obrázek
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Pravěká párty 2014

Příspěvek od Ccdn »

Já se na ní upřímně moc netěším. Transformace na dinosary i ti pufflové budou určitě zase jen pro membery. A kromě tohohle toho minulá párty neměla moc co nabídnout (co si tak pamatuji). Třeba ale letošní párty překvapí a přinese něco zbrusu nového ;) Nechme se překvapit.
potkana
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 105
Registrován: stř 14. dub 2010 15:17:12
Bydliště: CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravěká párty 2014

Příspěvek od potkana »

Já jen přemýšlím o tom že bych si na tuhle párty koupila membera. Nakoupila puffly a zůstaly by mi. Ale to záleží na tom jestli by to tak bylo. Abych si puffla nekupovala zbytečně kdyby mi pak po vypršení membera zmizel. :)
Obrázek I ♥ sweet things..!! :D :P :*
Lupax2
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 3
Registrován: pon 16. pro 2013 15:29:14

Re: Pravěká párty 2014

Příspěvek od Lupax2 »

Doufam ze ti Dino puflove zustanou u me naporad jeste ze jsem vyhral 1.misto soutez o iglu a mam member na mesic. :DD
kryserka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 150
Registrován: pon 14. bře 2011 17:56:49
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Pravěká párty 2014

Příspěvek od kryserka »

Jsem jediný komu dino pufflové připadají divní? :D Už zlatý a duhový byli zvláštní a podle mě jim ty přírustky, co na ně vždy nastrkají, když z nich chtějí udělat jiné zvíře prostě nesluší :D Jako adoptuju si je, ale jen kvůli tom, že jsou speciální :D
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Pravěká párty 2014

Příspěvek od Ccdn »

Mě taky dino pufflové připadají divní ;) Už to podle mě strašně překombinovali a není to ono. ;) :)
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Pravěká párty 2014

Příspěvek od Valada06 »

Ccdn píše:Mě taky dino pufflové připadají divní ;) Už to podle mě strašně překombinovali a není to ono. ;) :)
Je pravda, že mi ti pufflové začínají už trochu lézt krkem, je jich poslední dobou strašně moc
:DD, ale dino puffuvé zase vypadají zajímavě...
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Pravěká párty 2014

Příspěvek od Chubbop »

Valada06 píše:
Ccdn píše:Mě taky dino pufflové připadají divní ;) Už to podle mě strašně překombinovali a není to ono. ;) :)
Je pravda, že mi ti pufflové začínají už trochu lézt krkem, je jich poslední dobou strašně moc
:DD, ale dino puffuvé zase vypadají zajímavě...
Jsem si jistý, že černého dino puffla budu milovat, ale i tak si radši počkám na bílou veverku "srdce"
Obrázek
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Pravěká párty 2014

Příspěvek od Valada06 »

Dvorek a dino pufflové se nezadržitelně blížím, jsem dost zvědav, ale příští rok bych radši cestoval do budoucnosti! :DD
Obrázek
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Pravěká párty 2014

Příspěvek od Renzotom »

Valada06 píše:Dvorek a dino pufflové se nezadržitelně blížím, jsem dost zvědav, ale příští rok bych radši cestoval do budoucnosti! :DD
Já bych cestoval do doby ledové.
Odpovědět