Samuelovy příběhy

Projev svou tvořivost
Odpovědět
MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Samuelovy příběhy

Příspěvek od MartinNiemiec »

Samuel se narodil 19 . 12 . 2003.
Samuel se narodil v Ice Bergu a Prozkoumával Místa club penguinu a pak našel Nějakého tučňáka v plaze. Byl To Gary a řekl:
No no nu nu Tučňátko zlaté Nu nu nu a pak mimino přišlo do sněhové pevnosti a tam našel velkou bílou kouli. Sněhovou kouli. On nevěděl co to je tak to olizoval. A pak Vykašlalo ten sníh a pak našel jednoho žlutého tučňáka a on se podíval na něj. dáš mi tu kouli? a pak Mimino se podívalo a roztopilo se to. Pak Přišlo do Town a tam se baculilo přímo do nočního klubu. Tam ho našla Cadance a podívala se na něho a řekla Dám tě radši k Ice bergu. Šla a Šla až došla. Cadence ho položila do icebergu a spalo.
Další den mimino otevřelo víčka a našli rodiče toho ztraceného synka Samuela. a pak řeklo: Mama Tata. Pak Synek měl už 1 let a už poznalo všechno až na dojo. Šlo do Dojo a tam našlo Další postavu. Byl to sensei. řekl: Já jsem sensei a jsem mistr. Batole Nerozumělo protože mluvil Japonsky. ale Dostalo karty. Pak šlo do Jednoho Igloo a Tam našlo Aunt Artic jak psalo noviny. pak něco slyšela a podívala se našla Batole. Nu Nu nu Se touláš nu nu nu. Pak šlo k Cove a tam našlo rookieho Rookie se usmál a řekl Batole se batolí.... A pak pořád hledal Herberta. Pak Batole šlo Do posledního místa které se jmenovalo: Les. Byly tam samé lesy samé lesy samé lesy. Pak našlo Pin a batole Nevědělo co to bylo. Pak si to vzalo a má to přilepené na zadečku. Pak Přišlo k rodičům a měl zrovna 7 let. Mami Tati Máma a táta: Co je? Synek: já chci tu bydlet Navždy.




KONEC!
Obrázek
Scarly
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 83
Registrován: pát 29. dub 2011 6:35:25

Re: Samuelovy příběhy

Příspěvek od Scarly »

Docela zajímavý příběh jen mi ta vadilo pořád opakované slovo pak,pak...
Odpovědět