Zpěvák a Zpěvačka - příběh

Projev svou tvořivost
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Zpěvák a Zpěvačka - příběh

Příspěvek od sarinka »

Jak to začalo

„Co kdybychom udělali kapelu, vždyť zpívám docela dobře.“ pomyslela si Šárka. „Haló, kde zas cestuješ?!“ vykřikl Franky. „Co si říkal?“ „Ale nic....“ odpověděl Franky. Šárka řekla: „ Co říkáš na kapelu?“ „ Na jakou zas?“ odsekl. „ Na tu naši, přece co míval Jerry, a neodpovídej na otázku otázkou!“ Zakřičela Šárka. „Jo v té co měl Jerry Gordon, jak v ní byl bubeník společně s Petrem a nikdo jiný v ní nebyl, proto skončila.“odpověděl. „ Kdybychom si udělali svojí a vzali do ní někoho skušenějšího z hudebními nástroji tak....“ řekla šeptem. „ Tak na to zapomeň!!!!!“ Vykřikl na lesy Franky. „ A víš co, už se stmívá jdeme do igglo.“

Doma v teploučku stejně Franky váhal, sice semu zdálo že je to dobrý nápad, ale nakonec usoudil že do toho nepujde. Šárka už ale vymíšlela název: „ Sing forest, ne to ne. Hmmmm Sin.. Dodělám to zítra.“ „ Co teď hraje v telce?“ zeptal se Franky. Odpověď zněla takhle: „ Samí zprávy“.

Ráno Franky vstal, oblékl se a prohlásil že už pujde domů. „Počkej, vyprovodím tě.“ Zavolala na Frankýho, který už za sebou zavíral dveře, Šárka. „ Tak jo“ řekl skoro ještě rozespalí, těšící se na SVOU postel. Franky bydlel jen o ulici dál. „Tak jak ses rohod?“ Prohodila jen tak.„Rozhod sem se …. No víš. Já...“ „No nic když nechceš... Tak tam nebudeš.“ Odpověděla smutně. „Tak jsem to nemyslel, já jsem se vlastně ani nerozhodl. Vůbec si stím nevím rady, sice jsem si říkal že tam asi do toho nepujdu ale.. Nechám si to ještě projít hlavou.“ Řekl s otevřenou pusou od ucha k uchu. „Pak by jsem já + i zbytek kapely hrát na Vánočním koncertě. Přeci se už blíží. My by jsme zpívali a kapele by jsme strčili Tenorky a zobcové fletny.“ Vykřikla šťastně Šárka. „Promiň, ale co je vlastně ta Tenorová flétna?“ Zeptal se tázavě Franky. „Cože? Ty to nevíš?“ Odpoveděla. „Tak já to skusím.“ řekl. „Tu flétnu si najdi na Penguinternetu jo?“ Odpověděla na předešlou otázku. Rozloučili se a Oba odešli k sobě domů.

Seženou nějaké lidi do kapely? Začnou vůbec hrát? Vymyslí jmeno kapely? To si přečtete v další kaptole.
Naposledy upravil(a) sarinka dne čtv 29. pro 2011 14:20:01, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpěvák a Zpěvačka - příběh

Příspěvek od sarinka »

Nikdo nic? No já jen že sem dávám další část.

Ve škole
Na druhý den, jak už se šlo do školy a bylo pondělí. Tak Šárka i Franky se ptali po třídě kdo hraje na nějaký hudební nástroj a v tu chvíli zazvonilo. Šárka rychle běžela do lavice, ale než vešla do třídy zastavila se. Na nástěnce si všimla nápisu: Souboj školních kapel! Něco jí řeklo že to její kapela (která zatím skoro ještě neexistovala) musí zkusit. Nečetla to ale dál, a proto jí uteklo to nejduležitější. Na chodbě už jí ale Paní učitelka Štecová volala do třídy: ,,Šárko! Kde jsi už je přece hodina.." Tak Šárka musela jít do třídy a učit se. Zrovna byla hodina Tučňáčiny, Franky ji neměl rád, ale Šárka ji úplně milovala.
Konečně zazvonilo, všichni se rozběhli na chodbu. Jen paní učitelky na ně volaly: ,,Přece já určuji konec hodiny!" To ale ostatní vůbec nezajímalo. Prostě byli rádi že jsou ze třídy venku a že už se nemusí učit. Šárka běžela za Frankým a hned mu vše řekla: ,, Franky, na chodbě na nástěnce je plakátek, a na něm je napsáno Souboj školních kapel! Co kdybychom to skusili, ale museli bychom vymyset jméno a ještě ty členy do té kapely. Pak jen napsat text nějaké písničky a hudbu stačí přidat. Ty si expert s bubnama atd. Mohli bychom to přece skusit, ne? " ,,No já nevím, ale špatný to není, jnak ten název má Penguin Calvary!" odpověděl Franky. ,,To zní dobře, hmmm, jen ty členy zatím jsme jen my zpěváci, a já neumím hrát na žádný hudební nástroj, takže?" řekla bez zaváhání Šárka.
A protože byla velká přestávka, dvaceti minutová. Proběhli všechny patra Penguin save školy. ,,Á Millie běží!" vykřikl leknutím Franky. ,,Franky, slyšela jsem o vaší kapele." pošeptala Frankymu do ucha Millie. ,,A jak ses o tom dověděla?" zašeptal odpověď. ,,Nó víš šíří se to pomalu po celé škole, protože nědo s tvojí třídy to řekl někomu z naší a tak se to pomalu předává až se to dostalo ke mě. Promiň už musím jít"
,,POČKEJ!" zakřičela Šárka. ,,Copak?" zeptala se zpátky. ,,Když se to šíří, neříkal ti někdo že by chtěl do kapely? položila důležitou otázku. ,,Ano, Andrej a Tomsa. odpověděla Millie. ,, A hrají na nějaký hudební nástroj?" zeptala se na další otázku. No pokud vím tak Andrej na kytaru a Tomsa na bubny." ,,Takže jim řekni že je berem!" radostě zvolala Šárka. Franky se usmál.


Podaří se jim příhlásit se do soutěže? Seženou více lidí do kapely? To se dozvíte v 3. díle.
Obrázek
Penguin123
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 194
Registrován: čtv 03. čer 2010 15:13:34
Bydliště: Jsem bezdomovec =D
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpěvák a Zpěvačka - příběh

Příspěvek od Penguin123 »

podle toho že tomsa hraje na bubny a já taky, si myslím že bude hádka :DD jinak těším se na další díl
Jméno tučnáka: GoldyPengi
Ninja: Ano
Fire Ninja: Ano
Water Ninja: Ano
Snow Ninja: Ne
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpěvák a Zpěvačka - příběh

Příspěvek od sarinka »

Třetí díl bude už možná dnes večer nebo dříve. Mám už ho rozepsaný.
Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Zpěvák a Zpěvačka - příběh

Příspěvek od batman12 »

Super! :D Inak hrá na gitare moja sestra :D
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpěvák a Zpěvačka - příběh

Příspěvek od sarinka »

Další část bude bohužel až zítra.
Obrázek
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpěvák a Zpěvačka - příběh

Příspěvek od sarinka »

Doma

Šárka šla dnes k Frankýmu, takže tam byla i Millie. ,,Hele já jsem napsala písničku, nehcete se na ní podívat?" řekla Millie. ,,Můžeš nám dát text, pak (jestli by byla dobrá) bysme jí mohli hrát." odpověděl Franky. ,,To je super!" vykřikla jak k nevtržení Šárka. ,,Jejky, já už musím mám dnes schůzky s Lilly. :(" smutně pokračovala. ,,Pokud tady máte kopírku, můžete mi to okopírovat a zítra ve škole dát!!!" rozářila se. ,,To máš pravdu, ale kopírku doopravdy nemáme. Ale ty jo. Můžeme jít stebou tam to okopírovat, pak jít domů a vy s Lilly už zůstat spolu na ledovci." řekl Franky. ,, Tak jo, jdeme." trochu s lepší náladou přikívla.
Až došli k Šárce do igloo, pak teprve zjistili že v té kopírce je zaseknutý papír a že nemůžou kopírovat dokud jej někdo nevitáhne.
,,Mami, v kopírce je zaseknutý papír, vytáhneš nám ho?" zeptala se mámy Šárka. ,,A na co jí potřebujete?" zeptala se na otázku otázkou. ,,No, máme kapelu, a Millie má text, oni nemají kopírku jako my a chceme ten text okopírovat abychom se ho mohli naučit a zpívat." odpověděla Šárka. ,,Tak já vám jí odbloknu, ale kdepak máte Lilly?" řekla ve zmateném výrazu. ,,Lilly nepřišla. Volala mi že zítra jedou do Antarktidy, a že tam budou celý rok" odpověděla smutně.
Maminka od Šárky vytáhla papír s zasenuté tiskárny.
,,Text už se kopíruje!!" Vykřikla Šárka. ,,To je dobře, už mi volala máma že se mám teleportovat jejím služebním telefonem. Nevěděla že ho mám, ale nějak mi to uklouzlo."odpověděl Franky. ,,Kde vlastně pracuje tvoje máma?" tázavě se zeptala Šárka. ,,No.. naše máma pracuje v..." ,,Zrychli, řekni jí to!" křikla na svého bratra Milie. ,,Pracuje v. " ,,Je: tajná agentka!" vyvalila na Šárku šílenou pravdu.,,c...co....cože?" zůstala stát jako omámená Šárka. ,,a jej ,asi jsem se moc rozčílila a unáhlila" pak se skloněnou hlavou dodala. ,,To nic, stejně by na to přišli." řekl Franky. ,,Hele, já to nikomu neřeknu." řekla s úsměvem Šárka. ,,Už to tady máte!" zavolala na skupinku malých tučňáků mamka. ,,Já už musím za Alenkou. Tak se tady mějte."

,,Ale co ta soutěž?"
,,Ještě nemáme všechny členy."
,,Uděláme ve třídě Casting?"
,,A jak?"
,,Normálně"


Přihlásí se konečně do soutěže? Jak udělají ten Casting? To uvidíte ve 4. díle!
Obrázek
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpěvák a Zpěvačka - příběh

Příspěvek od sarinka »

4. díl začno psát již zítra... Taže ho čekejte!
Obrázek
gzgi
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 196
Registrován: čtv 16. úno 2012 0:40:04
Bydliště: Uh.Hradiště Štěpnická 1106

Re: Zpěvák a Zpěvačka - příběh

Příspěvek od gzgi »

Mě se to líbí. Hlavně nepřestávej. ;)
Gzgi, na Fan-Club-Penguin se jmenuji raketa
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpěvák a Zpěvačka - příběh

Příspěvek od sarinka »

Tak jsem tu zase po dlouhé době :D
A musím si přečíst abych "vubec" věděla o čem ten
příběh byl :)
Pak začnu psát další díly :)
Odpovědět