knihy o Club penguin

Projev svou tvořivost
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: knihy o Club penguin

Příspěvek od Anorijet »

Petr17 píše:Kapitola pátá

Po zakotvení začali agenti zkoumat ostrov.Ostrov se zdál být opuštěný a tak si začali užívat volno.Zrovna hráli voleyball když jim míč odskákal do křoví. Petr se za ním ihned rozeběhl a skočil za ním. Dlouho se neobjevoval a ostatní měli strach jestli se mu něco nestalo. Náhle se z křoví ozval Petrův hlas.
Kamarádi jsem v pořádku ale na tohle by jste se měli jít podívat!
Všichni se rozeběhli za Petrem a nestačili se divit.Za křovím se nacházel obří keř s obřím Pufflím óčkem.Ty brďo řekl Ferda. Tak tohle je fakt bomba.
Hm…. Měli bychom to vzít s sebou. Myslím že se to bude hodit. Prohlásil Pumpkin. A tak tedy začali nakládat to obrovské pufflí óčko na loď. Ale nebylo to vůbec jednoduché. Museli projít džunglí a částí pouště než to óčko dopravili na loď. Nebylo to jednoduché ale asi po dvou hodinách to dokázali.Mapa byla opravena a tak mohli vyrazit na další cestu.

Konečně jsem v Itálii chytil signál a posílám další kapitolu
Docela dobrý, ale chyběj ti úvozovky a sem tam i nějaké ty čárky.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
Petr17
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 87
Registrován: pon 11. dub 2011 15:21:08

Re: knihy o Club penguin

Příspěvek od Petr17 »

Anorijet píše:
Petr17 píše: Docela dobrý, ale chyběj ti úvozovky a sem tam i nějaké ty čárky.
Dík za upozornění.Až budu mít čas tak to opravím.(Mimochodem, jsem rád, že to tu hodnotí konečně někdo jiný než Pumpkin756 :DD ;) )
http://youtu.be/8-lnD5CDYXw - Moje asi Best video :)
http://www.youtube.com/watch?v=ZpxAaoK4F1s
Hodnocení her:
1. Darkorbit
2. ClubPenguin
3. Tennis Duel
Petr17
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 87
Registrován: pon 11. dub 2011 15:21:08

Re: knihy o Club penguin

Příspěvek od Petr17 »

tak po dlouhé době jsem zpět na CP. takže dnes by mohla přijít nová kapitola ;)
Petr17
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 87
Registrován: pon 11. dub 2011 15:21:08

Re: knihy o Club penguin

Příspěvek od Petr17 »

Kapitola šestá
Cesta pokračovala klidně po dalších několik dní.Petr stál u kormidla a nebo měl zapnutého autopilota a četl si, Ferda stavěl z Lega, Pumpkin slepoval papírové modely a Kostometr honil Boxíka po celé lodi, protože mu ukral košík s koláčky.Byl to už pátý den klidné plavby.Když tu najednou se před nimi roztrhla obrovská bouře. Stáhnout plachty! zakřičel Petr. Ale už bylo pozdě. Blesk vrazil do stěžně a zlomil ho. Připravte čluny volal Ferda. Jenže v tu chvíli spadl stěžeň na čluny a zničil je. A co teď?! Volal zděšeně Kostometr. Klid žádnou paniku uklidňoval Petr. Loď pořád plave. V lodi je díra vyřítil se s křikem z podpalubí Pumpkin. Loď se začala potápět. Ferda zakřičel:Použijeme to Pufflí O, poslouží nám jako člun! Toto rozhodnutí agentům asi zachránilo život. Pak už jen sledovali jak se jejich loď potápí a oni se vzdalují dál a dál, neznámo kam do oceánu.

zkuste si tipnout co se stane dál :D
Petr17
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 87
Registrován: pon 11. dub 2011 15:21:08

Re: knihy o Club penguin

Příspěvek od Petr17 »

Kapitola sedmá
Echl echl. Petr se probral a vstal. Nacházel se na neznámém ostrově. A byl sám. Okamžitě začal hledat své přátele. Po dvou hodinách našel Petr i ostatní tučňáky, ale stalo se to čeho se nejvíc obával. Ani jeden z nich nedýchal. Petr se rozbrečel. Jeho kamarádi jsou mrtví a on zůstal sám na opuštěném ostrově. Rozhodl se že je alespoň pohřbí. Vykopal hrob a po této špinavé práci si došel pro vodu aby se umyl. Když se vracel tak zakopl a voda se vylila na jeho kamarády. Najednou se ozvalo. Blee co je to za sajrajt! A najednou se zvedl Petrův bratr Ferda. Ferdo!! Zvolal nadšené Petr. Ty žiješ! Ale teď musíme vzkřísit i ostatní. A tak zachvilku byli na nohou i Pumpkin a Kostometr. Když si všichni odpočinuli vydali se hledat loď. Našli ji nepoškozenou v menší zátoce. Všichni nastoupili nabrali zásoby a vydali se opět na cestu k Rockhopperovu ostrovu

Po dlouhé době jsem zpět na CP. přihazuji další kapitolu. Doufám že se vám to bude líbit ;)
http://youtu.be/8-lnD5CDYXw - Moje asi Best video :)
http://www.youtube.com/watch?v=ZpxAaoK4F1s
Hodnocení her:
1. Darkorbit
2. ClubPenguin
3. Tennis Duel
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: knihy o Club penguin

Příspěvek od Chubbop »

Hmm... Plánuješ pro to i konec? To by totiž bylo skoro na knihu do knihovny.
Obrázek
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: knihy o Club penguin

Příspěvek od Valada06 »

Chubbop píše:Hmm... Plánuješ pro to i konec? To by totiž bylo skoro na knihu do knihovny.
Já říkal, že stho klidně knihu udělám, jen čekám na konec. :DD :)
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: knihy o Club penguin

Příspěvek od Chubbop »

Chubbop píše:No já už na jedné knížce pracuju (resp. mám ji v to do listu). Uvidím jak dopadne.
To by mě zajímalo která to byla :DD (ano, už v todo listu není...). Ono to ale taky chvilku bude trvat, takže klidně piš. my tě jenom tak nedoženeme :D .
Obrázek
Petr17
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 87
Registrován: pon 11. dub 2011 15:21:08

Re: knihy o Club penguin

Příspěvek od Petr17 »

No nevím. Budu se snažit abych ji dokončil. Jenže není moc času kvůli gymplu a navíc s CP pomalu končím. :I
http://youtu.be/8-lnD5CDYXw - Moje asi Best video :)
http://www.youtube.com/watch?v=ZpxAaoK4F1s
Hodnocení her:
1. Darkorbit
2. ClubPenguin
3. Tennis Duel
-Pumpkin756-
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 111
Registrován: ned 25. bře 2012 9:22:23
Skype: Pumpkin7561
Bydliště: Praha 21
Kontaktovat uživatele:

Re: knihy o Club penguin

Příspěvek od -Pumpkin756- »

Jasně Petře chápu že nemáš čas ale zkus to dopsat ,stojí to za to.
Na CP se jmenuji Pumpkin756
Aktuálně mám 286 známek
Odpovědět