Příběh Cadence - znovuobjevené hvězdy

Projev svou tvořivost
Odpovědět
Jenda
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 16:46:12

Příběh Cadence - znovuobjevené hvězdy

Příspěvek od Jenda »

Ahoj,
na tomto místě vám přináším fiktivní příběh znovuobjevení jedné z našich Clubpenguinovských maskotů - Cadence.
Je sice vymyšlený, ale bůh ví, jak to ve skutečnosti bylo ;) nicméně párty, o které se v tomto příběhu mluvit a postavy skutečné budou :)

Doufám, že se vám bude líbit a že ho sem právě dávám v hodnou dobu (v dobu její tanečně-hudební párty).
Příjemné počtení :)

PRO ZAČÁTEK sem umístím první a druhou část příběhu, pokud se vám bude líbit, dodám i dokončení, popřípadě další části :)

EDIT: datum vydání pokračování bude 12. 8. ;) takže se máte na co těšit

Příběh Cadence - znovuobjevené hvězdy

Část první
Hlavní moderátoři měli toho dne poradu. Říkali si, že by to chtělo nějakou novou party. No jo, ale jakou? Pufflovská už tu byla, elementová taky, respektive vodní a Cardjitsu už si taky užilo své. V červnu bývával Music Jam, uvažovali. Jenže Music Jam – to už nikoho nezaujme. „Musíme ho upgradovat! Vylepšil!“ zaznívalo mezi jednotlivými moderátory. „Ale jak?“ To už byla druhá věc. Nápad na hudební party se jim všem zamlouval. Jen ty úpravy. Rozhodně byly potřeba, říkali si.
„Dáme jim Cadence!“ napadlo Happy77. „To je ono!“ vykřikl Billybob, „hned jí dám vědět.“
Cadence dorazila do půl hodiny. „Takže Cadence,“ začal Rsnail, měli bychom pro tebe návrh, nebo lépe řečeno práci. Stala by ses tváří nadcházející párty, která by byla hudební, co ty na to?“ „Nemůžu jinak, než na to kývnout,“ usmála se hudební hvězda. „Ale potřebovali bychom od tebe víc než jen to. Máme tady několik poznámek, nebo lépe řečeno odstavec toho, co bys na té párty dělala.“ „Jako třeba?“ „No třeba vystupování. Myslím koncerty a tak. A řadu dalšího.“ „Udělám, co bude v mých silách.“ „Připravili jsme ti přípravný tým, se kterým to budete probírat, a který ti se vším pomůže. Plus pro tebe máme možná takovou malou třešničku na dortu – překvepení pro tebe.“ „To si nechám líbit,“ řekla zpěvačka a nemohla se opět nepousmát. Připadala moderátorům rozkošně. Oni ji prostě žrali. Jen ještě neměli úplně rozmyšlenou tu párty. To ale nechtěli před tímto maskotem ani trochu naznačovat. „Víte, Cadence je asi můj nejoblíbenější maskot,“ pokračoval Screenhog, další z moderátorů, „rád bych jí dopřál prostor, kterého poslední dobu na Clubu Penguin neměla příliš mnoho, lidé ji skoro neviděli.“ Zaznělo souhlasné mručení. „Ano, souhlasíme. Ještě musíme doladit nějaké podrobnosti. Bude to skvělá párty!“ ukončil poradu Billybob.

Část druhá
Přípravný tým se už moc těšil. Tvořili ho tučňáci takříkajíc z davu. Nějak se vymykali davu, tak si je moderátoři obhlédli a vybrali je jako přípravný tým. Vysněná práce, samí membři, mimochodem. V 8:00 CP času nastoupila Cadence před svůj tým. „Čaau,“pozdravila je tak trochu kamarádsky, přesto že je nikdy před tím v životě neviděla. Byla už taková – přátelská a nenucená, nevázaná. „Takže děcka, co se mnou provedete, kdy začnete,“ pokračovala na ně možná až moc domácky, kamarádsky.
„Asi by bylo nejlepší se vám nejprve představit nemyslíte? Já jsem Kate, tohle je Michael a tamto je Joe a ještě Natalie. No my jsme vás chtěli nejprve nějak hezky nalíčit, víte…“ „Nevykej mi, pro všechny jsem Cadence. Těší mě,“ zasmála se. Atmosféra mezi ní a jejím týmem se čím dál tím zlepšovala. Cadence dostala nové oblečení, byla nalíčena a společně s ostatními začala probírat nadcházející párty.
„Takže, od vedení jsme dostali tady list, co s tebou. Party začíná za dva dny, takže se máš prý na ní dobře vyspat.“ „Tak to vypadá, že asi budu k dispozici 24/7,“ zasmála se a ani netušila, že měla tehdy docela pravdu. „Stojí tady, že se to bude jmenovat Ultimate Jam.“ „Tak to bude v tom případě asi hodně ultimátní,“ ušklíbla se Cadence. „Pak se máš připravit, že prý budeš zpívat ještě se dvěmi zpěvačkami. Jmenují se Cece a Rocky.“ „Zajímavý, ještě jsem o nich neslyšela.“ „Nevím, co jsi od toho slibuješ ty a ostatní maskoti, nebo možná ti ani moc ne, ale třeba ty, jisté je, že vedení to bude chtít hodně živé nebo jak bych to řekla.“ „Jo, asi to chtěli po těch letech sakra pořádně rozjeeet! Tohle nám přesně chybělo, samý přízemní trapný párty. Tohle je něco! A já tomu taky šťávu dám, to ještě uvidí!“ Jak řekla, tak se taky stalo. Se svým týmem se dohodli, že tomu přidají částečně také taneční nádech, takže se zároveň bude tancovat a pořádně to každý rozjede. Odpoledne – v 4:00 PM CP času ji poslali do nahrávacího studia, kde už na ni čekaly CeCe a Rocky, krásné zpěvačky, skvěle a stylově oblečeny. Pozdravily se a zasedly ke stolu, kde už seděl Nickname1, další z moderátorů, který tady zastupoval vedení. „Zdravím dámy,“ pronesl po chvíli ticha. „Asi se ptáte, proč tu jsem já, proč tu jste vy a proč jsme zrovna tady.
Já vám to prozradím. S vedením jsme se dohodli, že vy, co tady sedíte jste právě ty, které potřebujeme a že právě vy nazpíváte zbrusu nový hit, kteří si všichni na CP budou prozpěvovat. Bude to úžasné!“ „Ahá. No a co producent a tak?“ poznamenala zkušeně Cadence. „Jack doprazí za chviličku, jestli myslíte jeho. On s vámi všechno natočí. Samozřejmě má svůj pomocný tým.“ „Ajéje, další tým,“ pomyslela si Cadence. Zanedlouho dveře studia rozrazil pohledný tučňák, s ještě dalšími čtyřmi, velmi podobnými. Zpěvačky se přesunuly do nahrávací místnosti a mohly začít. Skladba to byla výborná a dopadla nade všechna očekávání. Všem se natolik líbila, že neváhali napsat velkým společnostem jako třeba Sony a dalším, jestli by nechtěli dílo koupit a vydat případně desku. Nikdo však tento song vydat nechtěl, tak je napadla ještě jedna možnost. Napsali Applu, který jejich písničku s chutí umístil na iTunes, kde je od 17. července k mání za 1.29 $. Hlavní moderátoři i další z vedení byli spokojeni, hned nechali natočit i videoklip, kde má samozřejmě hlavní roli Cadence. Dokonce uspořádali konkurz a vybrali nejšikovnější tučňáky, aby se taky zapojili. Opravdu, vybraní z nich hrají v klipu také, můžete se podívat. Všechno šlo jako po másle. Přípravy vrcholily. Chudáci členové přípravného týmu i samotná Cadence byla vystresovaná a měla trému. Zbývalo už jen 24 hodin do zahájení párty. Do toho se dozvěděla, co po ní chtějí moderátoři. V rámci hudebního vystupování na párty bude muset vystupovat každých 20 minut se svou skvělou písničkou. Živě. Žádný playback nebo projekce. Docela ji to zaskočilo, ale dostala slíbený zvýšený plat, takže nic nenamítala. Club Penguin je oblíbený opravdu po celém světě, takže ikdyž bude v Americe nebo Anglii půlnoc, třeba v Číně bude jasný den. A ona bude muset hrát, pořád dokola, tu samou písničku. Byla z té představy trochu vyděšena, ale Cadence se neleká žádné výzvy z jejího – tanečního a pěveckého – oboru, takže před ničím neustoupila. Jen se jí z toho celého točila hlava.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
Naposledy upravil(a) Jenda dne pát 27. črc 2012 21:20:44, celkem upraveno 1 x.
Honza009
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 276
Registrován: sob 22. kvě 2010 12:50:23
Bydliště: Jesenice-Praha Západ

Re: Příběh Cadence - znovuobjevené hvězdy

Příspěvek od Honza009 »

Dobře takže řeknu ti pravdu.Tenhle příběh je naprostá bomba kámo to co si napsal je vborný má to smysl a má to šmrnc.
Nový a mlad spisovateli výtej.Je tu hodně spisovatelů dobrý,špatných a výborných a ty patříš do těch výborných já ted taky dělám na příběhu Tajná Cesta Ninji ale tomu tvému se to nevyrovná.Opravdu výborné určitě pokračování :DD :DD :DD .
Jenda
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 16:46:12

Re: Příběh Cadence - znovuobjevené hvězdy

Příspěvek od Jenda »

Honza009 píše:Dobře takže řeknu ti pravdu.Tenhle příběh je naprostá bomba kámo to co si napsal je vborný má to smysl a má to šmrnc.
Nový a mlad spisovateli výtej.Je tu hodně spisovatelů dobrý,špatných a výborných a ty patříš do těch výborných já ted taky dělám na příběhu Tajná Cesta Ninji ale tomu tvému se to nevyrovná.Opravdu výborné určitě pokračování :DD :DD :DD .
hele, díky moc, popravdě když někdo začne psát "řeknu ti pravdu.." :D tak člověk čeká, jak je to hrozný a tak...
pokračování bude, ale chtěl bych, aby si to přečetlo víc lidí :) bylo by fajn, kdyby to ocenilo víc lidí :)
přesto ještě jednou, děkuju. A neboj, na pokračování se pracuje ;)
viewtopic.php?f=14&t=1850
NEVIDITELNÝ FANTOM MEZI NÁMI V CP! PŘIPOJTE SE!
mouse3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 29
Registrován: pát 05. lis 2010 19:42:34

Re: Příběh Cadence - znovuobjevené hvězdy

Příspěvek od mouse3 »

Tenhle příběh je fakt hustej.
Už sem si myslel že je to pravdivý příběh.
darknightlili
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 87
Registrován: čtv 03. kvě 2012 16:38:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Příběh Cadence - znovuobjevené hvězdy

Příspěvek od darknightlili »

SUUUPPEERRRR!!!! Tohle je vážně BOMBA :D :D :D :D Jen tak dál "tucnak" "tucnak" "tucnak" "puffle" "puffle" "puffle" "puffle"
Jenda
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 16:46:12

Re: Příběh Cadence - znovuobjevené hvězdy

Příspěvek od Jenda »

darknightlili píše:SUUUPPEERRRR!!!! Tohle je vážně BOMBA :D :D :D :D Jen tak dál "tucnak" "tucnak" "tucnak" "puffle" "puffle" "puffle" "puffle"
díky, příběh bude pokračovat ;)
no jo, to jsem měl chvilkový políbení múzy :D
viewtopic.php?f=14&t=1850
NEVIDITELNÝ FANTOM MEZI NÁMI V CP! PŘIPOJTE SE!
PetrK
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 31. led 2013 15:36:42
Skype: tajny
Bydliště: strážnice,týršova,1575,okres hodonin

Re: Příběh Cadence - znovuobjevené hvězdy

Příspěvek od PetrK »

páni to je přibeh :) super
Petr tajni Agent nejlepsi v sled race znalec tajne řeci když sem byl maly tak sem měl velka kukadla
Jenda
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 16:46:12

Re: Příběh Cadence - znovuobjevené hvězdy

Příspěvek od Jenda »

PetrK píše:páni to je přibeh :) super
Měl bych udělat po dlouhé době pokračování??
viewtopic.php?f=14&t=1850
NEVIDITELNÝ FANTOM MEZI NÁMI V CP! PŘIPOJTE SE!
Odpovědět