Halloweensky přibeh

Projev svou tvořivost
Odpovědět
PetrK
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 31. led 2013 15:36:42
Skype: tajny
Bydliště: strážnice,týršova,1575,okres hodonin

Halloweensky přibeh

Příspěvek od PetrK »

budete se bat mozna na ted zacneme kapitola 1 Drákula je zpět Kdysy dávno egzistoval netopýr a jmenoval se Drákula. A jednoho dne se Drákula vratil.Gary a agenti v EPF komnate se rozhodli ze pujdou hledat drákulu.Nikdo s agentu se neodvazil ale Peta9989 řeknul Nikdo se neodvázi tak proč by tam nesel Gary. A v tom agenti vykřikly No vyborne vyborne to je nápad. Posleme tam agenta G. Gary tedy řeknul tak tam pujdu. Rozloučil se a sel. A potkal Drákulu. A ten jen fííííííííííííííííííí a zajal Garyho. V novinach se psalo Gary zmizel. vsichni ho pomozte hledat. Agenti to řekli Dot,Rockle a Jet Pack Guy. A oni řekli No to ted dopadlo. tak tam pujdem vsichni a najdem ho a zachraníme G. řekli a tajne chodili a chovávali se jako duchove Najdou Garyho a zjisti kdo je ten tajemni drákula Ja vam prožladim jen ze je to puffle. Losuje se jak se bude jmenovat ja to vyhodnotym a ti co vyhlajou dostanou Bonus. poslani SZ meho druheho Tucnaka
Naposledy upravil(a) PetrK dne stř 13. úno 2013 10:54:17, celkem upraveno 2 x.
Petr tajni Agent nejlepsi v sled race znalec tajne řeci když sem byl maly tak sem měl velka kukadla
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Halloweensky přibeh

Příspěvek od Lisured »

Jsem vděčný za jakoukoliv snahu o oživení fóra, ale nikdy by se nemělo jednat o kvantitu na úkor kvality. Příspěvky by měly mít nějakou gramatickou, slohovou a hlavně obsahovou úroveň, takže na těchto třech věcech zkus ještě zapracovat. Nikdo není už od začátku dokonalý a časem se nepochybně tvůj styl psaní zlepší, ale je třeba věnovat této činnosti alespoň minimální úsilí.
Lisured podle vzoru pán
PetrK
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 31. led 2013 15:36:42
Skype: tajny
Bydliště: strážnice,týršova,1575,okres hodonin

Re: Halloweensky přibeh

Příspěvek od PetrK »

Lisured píše:Jsem vděčný za jakoukoliv snahu o oživení fóra, ale nikdy by se nemělo jednat o kvantitu na úkor kvality. Příspěvky by měly mít nějakou gramatickou, slohovou a hlavně obsahovou úroveň, takže na těchto třech věcech zkus ještě zapracovat. Nikdo není už od začátku dokonalý a časem se nepochybně tvůj styl psaní zlepší, ale je třeba věnovat této činnosti alespoň minimální úsilí.
víš trochu mi ta klavesnice nefunguje takze proto to tak bylo
Petr tajni Agent nejlepsi v sled race znalec tajne řeci když sem byl maly tak sem měl velka kukadla
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Halloweensky přibeh

Příspěvek od Šaman »

PetrK píše:ja to vyhodnotym a ti co vyhlajou dostanou Bonus. Moje heslo mého tučnaka.
Rozmysli si dobře, jestli někomu chceš dávat heslo. O tučňáka můžeš snadno přijít.
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Halloweensky přibeh

Příspěvek od Premysl »

PetrK píše:
Lisured píše:Jsem vděčný za jakoukoliv snahu o oživení fóra, ale nikdy by se nemělo jednat o kvantitu na úkor kvality. Příspěvky by měly mít nějakou gramatickou, slohovou a hlavně obsahovou úroveň, takže na těchto třech věcech zkus ještě zapracovat. Nikdo není už od začátku dokonalý a časem se nepochybně tvůj styl psaní zlepší, ale je třeba věnovat této činnosti alespoň minimální úsilí.
víš trochu mi ta klavesnice nefunguje takze proto to tak bylo
Spíš nefunfuje ta součástka mezi ní a židlí...
No dobře, upřímně by mi nevadilo, kdyby dotyčný dostal ban za spam a turbodementní příspěvky, které na slušté fórum prostě nepatří. A opravdu - stojí nám oživení fóra takovými posty za to?

E: Ježiš, to ze mě zas něco vypadlo... No, nechal jsem se trochu unést, snad mi to odpustíte ;)
Naposledy upravil(a) Premysl dne sob 05. črc 2014 17:36:44, celkem upraveno 1 x.
PetrK
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 31. led 2013 15:36:42
Skype: tajny
Bydliště: strážnice,týršova,1575,okres hodonin

Re: Halloweensky přibeh

Příspěvek od PetrK »

Premysl píše:
PetrK píše:
Lisured píše:Jsem vděčný za jakoukoliv snahu o oživení fóra, ale nikdy by se nemělo jednat o kvantitu na úkor kvality. Příspěvky by měly mít nějakou gramatickou, slohovou a hlavně obsahovou úroveň, takže na těchto třech věcech zkus ještě zapracovat. Nikdo není už od začátku dokonalý a časem se nepochybně tvůj styl psaní zlepší, ale je třeba věnovat této činnosti alespoň minimální úsilí.
víš trochu mi ta klavesnice nefunguje takze proto to tak bylo
Spíš nefunfuje ta součástka mezi ní a židlí...
No dobře, upřímně by mi nevadilo, kdyby dotyčný dostal ban za spam a turbodementní příspěvky, které na slušté fórum prostě nepatří. A opravdu - stojí nám oživení fóra takovými posty za to?
hch to musi tedy byt co
Petr tajni Agent nejlepsi v sled race znalec tajne řeci když sem byl maly tak sem měl velka kukadla
PetrK
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 31. led 2013 15:36:42
Skype: tajny
Bydliště: strážnice,týršova,1575,okres hodonin

Halloweensky přibeh

Příspěvek od PetrK »

Kapitola 2 dalsi zajatce Agenti stale hledali Garyho kdyz v tom se oběvyl nejaky styn.Agenti vykřykly aaaaaaaaaaaaaa Duch. V tom Agent Peta99 roznul baterku a :O :O :O Puffli pečovatelka to byla a řekla To ste vy ustrasenci navic co se deje. Dot ji to vysvětlila. No strasidlo jmenem Drákula zajalo Garyho. řekla. kdyz v tom agentum zvoni telefon zvedli ho a Director jim volal Pozor agenti.Dráhsnshsgmsahshshsjshshshshshsjs signal ztracen. Agentum hned doslo ze drákula zase nekoho zajal. hledali je,hledali a vtom nahle nasli Peta9989 a Agent Peta99 nejaky listek na nem bylo napsano TO CAPTURE Agent G X Director X Cadence PH Rockle Guy. V tom řekli Pozor nasli sme seznam na kterem je napsane kdo bude jeste zajatcem. Podaři se jim ho zastavit aby je neunesl a zachlani je. to se dozvite přiste
Naposledy upravil(a) PetrK dne stř 13. úno 2013 17:12:23, celkem upraveno 1 x.
Petr tajni Agent nejlepsi v sled race znalec tajne řeci když sem byl maly tak sem měl velka kukadla
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Halloweensky přibeh

Příspěvek od Ccdn »

Mám pro tebe malý tip. Máš na počítači nějaký textový editor s možností opravy chyb (například Microsoft Word)? Zkus si příběh napsat nejprve v něm, opravit si chyby (červeně podtržená slova) a až pak ho zkopírovat sem do fóra. Tvůj příběh zatím není špatný, jen se díky spoustě chyb strašně špatně čte. Taky si zkus sepsat více příběhu, než ho sem napíšeš. Je to lepší než si přečíst pár vět a čekat až večer napíšeš něco více. Snad ti moje rady alespoň trochu pomůžou, píšu z vlastní zkušenosti (psal jsem dříve také svůj příběh). Pokud by si s čímkoliv potřeboval poradit, můžeš se na mě obrátit ;) Ccdn.
PetrK
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 31. led 2013 15:36:42
Skype: tajny
Bydliště: strážnice,týršova,1575,okres hodonin

Re: Halloweensky přibeh

Příspěvek od PetrK »

Ccdn píše:Mám pro tebe malý tip. Máš na počítači nějaký textový editor s možností opravy chyb (například Microsoft Word)? Zkus si příběh napsat nejprve v něm, opravit si chyby (červeně podtržená slova) a až pak ho zkopírovat sem do fóra. Tvůj příběh zatím není špatný, jen se díky spoustě chyb strašně špatně čte. Taky si zkus sepsat více příběhu, než ho sem napíšeš. Je to lepší než si přečíst pár vět a čekat až večer napíšeš něco více. Snad ti moje rady alespoň trochu pomůžou, píšu z vlastní zkušenosti (psal jsem dříve také svůj příběh). Pokud by si s čímkoliv potřeboval poradit, můžeš se na mě obrátit ;) Ccdn.
nic nemam na opravi chyb
Petr tajni Agent nejlepsi v sled race znalec tajne řeci když sem byl maly tak sem měl velka kukadla
Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Halloweensky přibeh

Příspěvek od Ccdn »

Tak zkus například tohle: http://studentka.sms.cz/index.php?P_id_ ... tudweb%3D0 ;) Nerad sem dávám odkaz, ale myslím si, že by ti to mohlo pomoci (a nejen tobě).
Odpovědět