Ninjova cesta

Projev svou tvořivost
Odpovědět
Womenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 32
Registrován: sob 25. kvě 2013 15:23:26
Skype: Womenka455

Ninjova cesta

Příspěvek od Womenka »

1. Kapitola

„Musíš se soustředit... A TEĎ!“ zavřískal na mně mistr elementů, Sensei.
Z mých ploutví vystřelil malý světle modrý záblesk. Mistr se popadl za hlavu.
„Womenko! Už tě to tu učím přes tři hodiny! Nechápu, že ses to ještě nenaučila“
„Promiň… Víš, dneska se necítím moc ve své kůži.“ Řekla jsem zdrceně.
„Víš co? Změníme element. Které Card Jistsu ti šlo nejlépe?“ řekl nápaditě mistr karet.
„No…“ musela jsem se hluboce zamyslet. Kdybych se rozhodla blbě, závisel by na tom zbytek mého života. „Asi voda.“
„Asi? ASI? Musíš si být stoprocentně jistá!“ praštil mně Sensei do zad. „musíme porazit Herberta. EPF je zničené. Rockhopper a jeho ostrov v nedohlednu. Jediná věc, co Club Penguin ostrov může zachránit je víra. Víra v elementy.“
Tyto věty mně nabyly energií. Vše mně přestalo bolet. Najednou mi bylo… Báječně.
„Jak jsi to udělal, Sensei? Jak jsi mně nabil energií?“ zajímala jsem se.
„Tvůj element je sníh. Já jsem tě nenabil energií, byla jsi to ty. Jediný element, který tě může nabýt energií, je sníh.“ Odvětil mistr elementů.
„Ehm, to znamená?“ řekla jsem nechápavě.
„To znamená, že musíme pokračovat. Ale dnes si jdi odpočinout. Zítra přijď brzo ráno. Udělej si bublinkovou koupel s obsahem této lahvičky.“ Řekl a jeho ploutví mi podal malou velmi studenou lahvičku. Upřímně jsem se zděsila.
Womenka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 32
Registrován: sob 25. kvě 2013 15:23:26
Skype: Womenka455

Re: Ninjova cesta

Příspěvek od Womenka »

2. Kapitola
Moje hlava byla plná otázek. Co je v té lahvičce? Proč je tak studená? Proč mi ji Sensei dal? Proč Herbert útočí na ostrov? Proč jsem tak důležitá pro záchranu?
Chtěla jsem ze sebe trochu té energie vybít, tak jsem si prošla celý ostrov. Došla jsem si až na Ski Hill, kde jsem vytáhla své růžové sáně a jednou jsem si sjela sjezdovku, jen tak, pro zábavu s nějakou Rose Pink, nad kterou jsem jen o kousíček vyhrála. Když jsem dojela, při pohledu na zničené EPF (Elite Penguin Force) jsem posmutněla. Do očí mi vhrkly teplé slzy.
Můj výlet pokračoval cestou k Majáku. Polovina majáku chyběla. Lehla jsem si na osiřelé lehátko a vzpomínala na krásné časy bez Herberta a jeho kumpána Klutzyho.
Po nějakém tom čase jsem usnula a znovu jsem se probudila téhož dne v 10 hodin (večer). Když jsem zjistila, kolik je hodin, zděsila jsem se a běžela rychle domů.
Když jsem odemykala svůj domov a vstoupila jsem, zamkla jsem asi na 4 západy a okna jsem nechala zatáhnuté. Nebyla jsem jediná, kdo to tak dělal. Vlastně, kdybych to tak nedělala, byla bych jediná. Ale já mám svůj život ráda.
Umyla jsem si zuby a převlékla se do pyžama (tričko I heart pizza s černými legínami). Podívala jsem se na fotku své nejlepší kamarádky Felicisu, která je teď někde ve spárech Herberta, protože to byla agentka. Všechny agenty, včetně The Director (Tetička Artic) nebo třeba Trojí Géčka (Gary the Gadget Guy).
Teď jsem se doopravdy rozbrečela. Co když už jí nikdy neuvidím?
Možná díky pláči jsem brzy upadla do spánku.
Naposledy upravil(a) Womenka dne stř 01. led 2014 15:23:35, celkem upraveno 1 x.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Ninjova cesta

Příspěvek od Valada06 »

Pěkné, ale kapitoly se mi zdají moc krátké a chtělo by to podle mě víc vysvětlit, co se na ostrově vlastně stalo. Doufám, že se toho v příštích dílech dočkáme. :)
Obrázek
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Ninjova cesta

Příspěvek od Lisured »

@valada06 Kapitoly jsou oproti většině zdejších dokumentů opravdu krátké, ale nemyslím si, že je to zas tolik na škodu. Kratší kapitoly se lépe čtou a hlavně pro mladší čtenáře mohou být přijatelnější než dlouhé pasáže, které je často odradí. Navíc jich vždy může vyjít více, čímž se jejich krátkost vykompenzuje.
Lisured podle vzoru pán
Odpovědět