Nenávist!

Projev svou tvořivost
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

7, Umíš Card Jitsu Sníh?
Všichni měli z Tuska hrůzu. Sněhuláci ničili domy a vše co jim přišlo do cesty. „Ha ha ha” smál se pořád Tusk. Mezitím zmražený tučňák roztál. Sledoval sněhuláky a Tuska. Sněhuláci s Tuskem pokračovali v ničení ostrova. Najednou se Tusk otočil a uviděl potichu našlapujícího tučňáka. Vrhl se na něj. „Stop!” zakřičel tučňák. Tusk se podivil. „Chci férový boj!” křičel tučňák. Tusk se podivil. „Co třeba si zahrát Card Jitsu Sníh?” řekl Tusk. Tučňák přikývl. „Ale zničím tě!” řekl Tusk. Vrhli se k mostům. „Jdi první” pobízel ho Tusk. Tučňák šel. Tusk ho opatrně následoval. Došli na druhou stranu. Tusk šel do bojového pole. „Na co čekáš?” zeptal se tučňáka. „Už jdu.” řekl tučňák.
„Tak začneme.” řekl Tusk silným hlasem. „Počkat!” zakřičel tučňák. „Co zas chceš?” zeptal se Tusk. „Já jsem sám!” odpověděl mu tučňák. Tusk se naštval. „Nevymýšlej si pořád hlouposti!” zakřičel na něj Tusk. Tučňák se na něj vrhl. Tusk se vyhl a chtěl ho udeřit rukou, ale tučňák se sklonil a Tusk o něj zakopl. Tusk spadl na zem. Tučňák zajásal. „Teď vybírám já!” řekl tučňák. Tusk naštvaně kývl.
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

8, Umíš Card Jitsu Water?
„Vybírám si Card Jitsu Water!” řekl hlasitě tučňák. „Dobrá.” řekl Tusk. „Zítra ve 12:00 sraz zde!” „Tak to teda NE!” zakřičel Tusk. Tučňák strnul hrůzou. „Teď hned!” pokračoval Tusk. „OK! Teď hned!” řekl naštvaným hlasem tučňák. Šli k Card Jitsu Water. Dostali se na druhou stranu a šli do hracího pole. „Tentokrát začínám já!” řekl Tusk. „Tentokrát ntokrát krát” ozývalo se z hor.
„Tady začínají všichni stejně.” řekl tučňák. „Fakt?” podivil se Tusk. „Ano, musíš doskákat na břeh a bouchnout do gongu.” oznámil mu tučňák. „Aha” řekl Tusk. „Odpočítám to!” řekl divným hlasem Tusk. „Klidně.” odpověděl tučňák. „ 1 2 3!” zakřičel Tusk a chtěl zničit oheň, který byl před ním, ale propadl se do vody. Tusk se naštval vyběhl na stěnu a běžel po ní. Tučňák jen ztěžka ničil vodu, oheň a sníh, které byly před ním. Tusk ho ovšem předběhl. Chystal se skočit na břeh, ale tučňák po něm hodil kouli. Přímo ve skoku to Tuska srazilo do vody. Tučňák rychle skočil na břeh a bouchl do gongu. Tuska zavalila voda. Tusk zrovna padal z vodopádu a tučňák jen nevěřícně koukal. Ještě šel osvobodit Rookieho a Garyho. Ti mu poděkovali a řekli mu, že zítra uspořádají oslavu.
Obrázek
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

9, Nová hlavní postava Renzotom
Rookie požádal ředitele EPF, aby podal zprávu o zničení Tuska. Jelikož měl omezené práva, nemohl to udělat sám. „Ten tučňák nemusel zachraňovat ostrov.” řekl ředitel. „Proč?” podivil se Rookie. „Zvládl bych to sám a lépe!” zakřičel ředitel. „Ccccožeee?” divil se Rookie. „Jdi!” křikl ředitel a hodil po Rookiem pero. „Jooo” řekl kuňkavým hlasem Rookie. Rookie přišel za Garym a řekl mu, aby odeslal zprávu. Jakmile to Gary udělal, tak za ním přišel ředitel. „Proč si ji odeslal?!” ptal se naštvaným hlasem ředitel. „Nemůžu snad?” zeptal se udiveně Gary. Ředitel se zamračil a odešel. Tučňákova slavnost se blížila. Za hodinu se všichni sešli a tučňák chtěl pronést proslov. „Nic to nebylo.” řekl tučňák. „Řekni nám, jak se jmenuješ.” chtěl slyšet Rookie. „Jmenuji se” tučňák se zarazil. Začal se mu promítat celý jeho život. „Tak jak?” ptal se Rookie. Tučňák něco skrýval. „Co se děje?” vstoupil do rozhovoru Gary. „Udělal jsem v životě hodně špatných věcí.” řekl tučňák. „Tou nejhorší asi bylo, když jsem” tučňák se znovu zarazil. „Když jsi co?” ptal se Rookie.
„Nooo, prostě jsem zabil jednoho zloducha.” řekl tučňák. „Tak nám řekni jméno.” otravoval pořád Rookie. „Jmenuji se Renzotom.” řekl koktavým hlasem tučňák. „A co udělal ten zloděj, že jsi ho zabil?” zeptal se Gary. „Chtěl vykrást můj barák, proto jsem ho na schodech shodil. V tom se ozvala rána. V dáli stal Tusk.....
Obrázek
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

Doporučuji si přečíst speciál o Aprílu.

10, Tuskova 1. světová válka
Všichni tučňáci se rozutekli. „ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!” křičel zlostí Tusk. „Tentokrát jsi mrtvý!” řval celou silou Tusk. „Uděláme to spravedlivě.” řekl klidně Renzotom. „Nééé!” zařval na něj Tusk. „Co prosím?” zeptal se Renzotom. „Žádná pravidla, ale jenom normální válka!” křikl Tusk a rozběhl se po Renzotomovi. Renzotom se jen stěží vyhl. Tusk začal ze zěmě trhat stromy s kořeny a házet je po Renzotomovi. „A ten Huosma s tím jeho aprílovým žertem!” řval na celé kolo Tusk. Huosma to vše pozoroval, ale nevěděl co má dělat. „Brzy přijede Rockhopper!” řekl potichu Renzotomovi. „A co já s tím?” zeptal se Renzotom. „On ho porazí.” řekl Huosma. „Kašlu na Rockhoppera.” řekl Renzotom a rozběhl se celou silou proti Tuskovi. „Konečně!” zakřičel zlostí Tusk a udělal sněhovou kouli. Renzotom nestihl zabrzdit a Tusk ji hodil přímo do něj. Renzotom odletěl. „Néééé!” křičel Huosma. „S tebou si to ještě vyřídím!” řekl naštvaně Tusk a rozběhl se po něm. V tom se objevila Ryla a chtěla zmrazit Tuska. „Zmrzni!” křičela celou silou Ryla na Tuska. „Tusk začal mrznout. Nakonec Tusk zmrzl. „Jupí!” zaradovali se oba dva naráz. V tom led začal praskat. Tusk se rozběhl a oba dva je chytil. „Odveďte je!” zavolal Tusk na sněhuláky. Sněhuláci je odvedli. „Konečně!” radoval se Tusk. Najednou se ale objevil Renzotom. Vzdychal. Tusk ho uviděl a hodil po něm sněhovou kouli, ale Renzotom uskočil. Tusk se na něj rozběhl. Renzotom běžel k doju. U doja se zastavil. Zapomněl, že dojo je skoro zničené. Rozběhl se a skočil na ohnivé Card Jitsu. „Mně neutečeš!” křičel Tusk. Přeskočil propast a běžel dál. Renzotom vběhl na hrací pole. „Kam dál?” řekl si sám pro sebe. „Jsi v pasti!” křičel Tusk. Renzotom šel na proti Tuskovi. „Je po tobě! Kryso!” zakřičel Tusk a rozběhl se po Renzotomovi. Najednou se pod ním propadla mříž a Tusk se propadl do lávy. „Nééééé” křičel Tusk. „Jupíííííí!” radoval se Renzotom. Tusk se vyškrábal ven a byl celý ohořelý. „Já se pomstím!” zařval a utekl daleko do hor. Renzotom šel pro všechny tučňáky. Osvobodil všechny. Všichni se radovali a čekali na příjezd Rockhoppera. Teta Arcticová sepsala článek do novin.„Náš hrdina!” volali všichni.

Obrázek

Konec 2. řady! Chcete 3.?
Huosma
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 36
Registrován: pát 09. srp 2013 10:28:58
Bydliště: Novojičínsko

Re: Nenávist!

Příspěvek od Huosma »

Renzotom píše:Doporučuji si přečíst speciál o Aprílu.

10, Tuskova 1. světová válka
Všichni tučňáci se rozutekli. „ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!” křičel zlostí Tusk. „Tentokrát jsi mrtvý!” řval celou silou Tusk. „Uděláme to spravedlivě.” řekl klidně Renzotom. „Nééé!” zařval na něj Tusk. „Co prosím?” zeptal se Renzotom. „Žádná pravidla, ale jenom normální válka!” křikl Tusk a rozběhl se po Renzotomovi. Renzotom se jen stěží vyhl. Tusk začal ze zěmě trhat stromy s kořeny a házet je po Renzotomovi. „A ten Huosma s tím jeho aprílovým žertem!” řval na celé kolo Tusk. Huosma to vše pozoroval, ale nevěděl co má dělat. „Brzy přijede Rockhopper!” řekl potichu Renzotomovi. „A co já s tím?” zeptal se Renzotom. „On ho porazí.” řekl Huosma. „Kašlu na Rockhoppera.” řekl Renzotom a rozběhl se celou silou proti Tuskovi. „Konečně!” zakřičel zlostí Tusk a udělal sněhovou kouli. Renzotom nestihl zabrzdit a Tusk ji hodil přímo do něj. Renzotom odletěl. „Néééé!” křičel Huosma. „S tebou si to ještě vyřídím!” řekl naštvaně Tusk a rozběhl se po něm. V tom se objevila Ryla a chtěla zmrazit Tuska. „Zmrzni!” křičela celou silou Ryla na Tuska. „Tusk začal mrznout. Nakonec Tusk zmrzl. „Jupí!” zaradovali se oba dva naráz. V tom led začal praskat. Tusk se rozběhl a oba dva je chytil. „Odveďte je!” zavolal Tusk na sněhuláky. Sněhuláci je odvedli. „Konečně!” radoval se Tusk. Najednou se ale objevil Renzotom. Vzdychal. Tusk ho uviděl a hodil po něm sněhovou kouli, ale Renzotom uskočil. Tusk se na něj rozběhl. Renzotom běžel k doju. U doja se zastavil. Zapomněl, že dojo je skoro zničené. Rozběhl se a skočil na ohnivé Card Jitsu. „Mně neutečeš!” křičel Tusk. Přeskočil propast a běžel dál. Renzotom vběhl na hrací pole. „Kam dál?” řekl si sám pro sebe. „Jsi v pasti!” křičel Tusk. Renzotom šel na proti Tuskovi. „Je po tobě! Kryso!” zakřičel Tusk a rozběhl se po Renzotomovi. Najednou se pod ním propadla mříž a Tusk se propadl do lávy. „Nééééé” křičel Tusk. „Jupíííííí!” radoval se Renzotom. Tusk se vyškrábal ven a byl celý ohořelý. „Já se pomstím!” zařval a utekl daleko do hor. Renzotom šel pro všechny tučňáky. Osvobodil všechny. Všichni se radovali a čekali na příjezd Rockhoppera. Teta Arcticová sepsala článek do novin.„Náš hrdina!” volali všichni.

Obrázek

Konec 2. řady! Chcete 3.?

Tak určitě, těším se na 3.řadu
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

Ok, rekapitulace 1. a 2. řady. Co budete potřebovat vědět do 3.?
1. řada:
Zol zemřel.
Sensei zemřel.
Zol a Sensei jsou bratři.

2. řada:
Nová hlavní postava ledová královna Ryla.
Nová hlavní postava Renzotom.
Nová hlavní postava Huosma.
Tusk byl poražen, ale neví se, jestli navždy....

3. řada:
Budu vám postupně dávat sneak peaky, ještě dnes! Možná i dnes napíšu první díl, možná uvidíte i trailer.
1. sneak peak: jméno 3. řady je Minulost.
2. sneak peak: nova hlavní postava.
3. sneak peak: Do děju bude zapojena Ryla, Cadence a kapitán Rockhopper.
Honzik7
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 24
Registrován: ned 16. bře 2014 12:06:33

Re: Nenávist!

Příspěvek od Honzik7 »

Chci 3kapitolu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

3. řada- Minulost.
1. Svatba Cadence a Stompin Boba?
Všichni si žili v poklidu a míru. Cadence se Stompin Bob se připravovali na svatbu. Cadence si zkoušela šaty. Dneska byl ten její nejlepší den životě. Stompin Bob se taky chystal. „Za hodinu bude svatba!” vykřikoval Rookie. Všude hrála krásná muzika. Všichni si zpívali a těšili se. Renzotom se také těšil. Teta Arcticová psala článek do novin. Nikdo se nemohl dočkat. Ryla se těšila, protože měla jít Cadence za družičku. Billy Bob zase měl jít Stompin Bobovi. Najednou už zbývalo jen 30 minut. Pro nevěstu a ženicha už přijely limuzíny. „Nasedejte.” řekli řidiči. Limuzíny jely ke krásnému zámku. Najednou už všichni byly u zámku. Oddávali se venku. Začala hrát ta nejkrásnější hudba. https://www.youtube.com/watch?v=bDr8Q7lDW8o#t=23 Farář pronesl projev. „Berete si Cadence za muže Stompin Boba?” zeptal se farář. „Ano” odpověděla Cadence. „Berete si Stompin Bobe za ženu Cadence?” zeptal se farář. „Ano.” odpověděl Stompin Bob. „Dejte si prstýnky.” řekl farář. Stompin Bob a Cadence si nasadili prstýnky. „Polibte se.” řekl farář....
Obrázek
PS: První malovaný obrázek, nesmějte se.:D
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

2. Nová postava Bron.
Najednou se dveře rozevřeli. „Námitka!” řekl tučňák, který stál ve dveří. Cadence sebou cukla. „Kdo jsi?” zeptal se farář. „Já jsem Bron.” řekl tučňák. „Bron” zeptala se udiveně Cadence. „Ano.” odpověděl Bron. „A proč jsi tady?” zeptala se Cadence. „Jsem tvůj bratr.” řekl Bron a Cadence upadla do mdlob. „Cadence!” zakřičel Stompin Bob a zvedal ji ze země. „Nech ji být!” řekl Bron. „Jak se opovažuješ mi říkat, co mám dělat?” zeptal se naštvaně Stompin Bob. „Sklapni.” odpověděl mu klidně Bron. „Co se to tu děje?!” zeptal se udiveně farář. „On mě praštil kytarou po hlavě!” křičel Bron. Stompinovi se najednou začala promítat minulost. Cadence najednou vstala.„Brone, jsi to ty?” zeptala se Cadence. „A kdo bych asi byl?” odpověděl Bron. Cadence se k němu rozběhla a objala ho. „To nejsi ty!” najednou křikla. „Jsem.” řekl ji klidně Bron. „Máš vousy.” řekla Cadence. „Za ta léta není ani divu.” řekl Bron. „Aha” řekla Cadence a objala Brona. „Musím ti něco říct.” řekl Bron.....
Obrázek
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Re: Nenávist!

Příspěvek od Renzotom »

3. Stompin Bob je vrah!
„Co?” zeptala se v klidu Cadence. „Víš, proč jsem tehdy zmizel?” zeptal se ji Bron. „Ne” odpověděla mu Cadence. „Stompin Bob mě chtěl zabít!” vykřikl Bron. „To není pravda!” křičel Stompin Bob. „Praštil si mě kytarou!” řekl Bron. „Chtěl si ovládnout celý ostrov!” křičel na něj Stompin Bob. „Nějak si nevzpomínám.” odvětil Bron. „Je to podvodník!” křičel Stompin Bob. Cadence se k němu rozběhla a dala mu facku. „Takto o mém bráchovi mluvit nebudeš!” řekla mu do očí. Bron se pousmál. „Cadence.” řekl smutně Stompin Bob. „Neberu si tě.” řekla Cadence. „Ooooh” „Waaaaaau” ozvaly se v sále tyto zvuky. Cadence odhodila prstýnek a rozběhla se ke svému bráchovi. „Jsem tak ráda, že jsi zpátky!” opakovala pořád dokola Cadence. „A já, že tě vidím.” řekl Bron. „Já věřím Stompin Bobovi!” vykřikl Renzotom. „Waaaaaau” ozvalo se zase v sále. „Co si to dovoluješ?” řekl Bron. „To co ty!” řekl drze Renzotom. „Tak ty si budeš vyskakovat jo?” zeptal se ho Bron. „Ano.” řekl Renzotom a odešel ze sálu. Limuzína odvezla Brona s Cadence k ní domů. „Tu bydlíš?” zeptal se ji Bron. „Ano” odvětila Cadence a pousmála se. „Ráno si promluvíme.” řekl Bron.....
Obrázek
Odpovědět