Knihy clubu penguin

Projev svou tvořivost
terullinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 240
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:44

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od terullinka »

Dobře napsáno, kdybys mě tam dal - například do hororu (super název: Penguinský masakr nožem na led), tak bych byla: "Krvelačná kr..., která chce zabanovat a rozmasakrovat všechny, které uvidí, co? :D"
Prý nebyl vhodný. *little bit afraid to say: what the hell?*
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od batman12 »

Super pokračuj. ;)
caterpie99
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 158
Registrován: stř 26. kvě 2010 14:56:12

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od caterpie99 »

proc vzdycky zemru ? :(
Ertikol
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 11. lis 2010 17:56:35
Skype: honza.prcek1

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od Ertikol »

Tady je příběh o zlém dvojčeti rockhoppera:
1.kapitola
Jednoho krásného dne se Knedlik rozhodl že si zahraje hru s jet packem.A Knelik si v duchu říkal:„Co kdyby jsem se podíval do dalekohedu?Přece za chvíli bude Adventure party.“ A tak šel.U majáku potkal Chovyho.A Chovy se hned zepal :„Co tady děláš nemáš náhodou být v Doju?Nečeká tam náhodou ForinQa?“A Knedlik udýchaně odvověděla.„No jo díky kámo.Ježiš já jsem pitomá já jsem si nechala mapu doma a epf mobil jsem po cestě ztratia,chovy nemohl by jsi mi půjčit svoji mapu?Aaaaaa Chovy kde jsi?Halo Chovy?Hele nehraj si se mnou nebo ti takovou natáhnu až uvidíš!No co Asi šel do Doja.Achh asi jsem se do něho zaboucha.“„Do koho?“Řekl šaman.„Do chovyho.“Odpověděla knedlik.„Dávám ti ip ban na 24 hodin za to že ses zamilovala do admina!
JSEM PROTI HACKU!!!
Locky_Low
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 235
Registrován: stř 24. srp 2011 8:49:37

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od Locky_Low »

Anorijet píše:tohle je kus prvního dílu na ochutnávku.
Já jsem Anorijet, ale nedokázal jsem se přihlásit. To znamená, že ve všem budu pokračovat.
Dříve jsem se jmenoval Anorijet a měl jsem wood rank 1.
Nik3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 325
Registrován: ned 02. kvě 2010 18:28:16
Skype: nicolas3m2

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od Nik3 »

Jednoho z nejstarších českých tučňáků (mě) tam nadáš???
Někdy v roce 2016 bude mít můj tučňák 10 let. Toť vše...
Locky_Low
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 235
Registrován: stř 24. srp 2011 8:49:37

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od Locky_Low »

Nik3 píše:Jednoho z nejstarších českých tučňáků (mě) tam nadáš???
Dám, ale trochu později, potřebuji mít, co nevíc tučňáků v zásobě.
Dříve jsem se jmenoval Anorijet a měl jsem wood rank 1.
Locky_Low
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 235
Registrován: stř 24. srp 2011 8:49:37

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od Locky_Low »

Anorijet píše:Ahoj, rozhodl jsem se udělat příběh o penguiní olympiadě, tak se dívejte a doufám že se vám to bude líbit:
Jednou za čtyři roky se koná penguiní olympiadá, všichni zdatní penguini se zúčastní a bude zde závodit, aby hájil svou pověst a své jméno, ale tento příběh je o zeleném penguinovi Nifusem. Nifus jako malý snil o tom že poběží a zvítězí na olympiádě. Když trochu povyrostl rozhodl se svůj sen splnit jenže Nifus nepatřil mezi zdatné penguiny a všichni mu říkali ať tam nejezdí že se mu tam každý bude smát a také ano, když přijel na kvalifikaci všichni se mu smáli, Nifusovi to bylo líto že není zdatný jako oni a v tu chvíli zahlídl jiného penguina kterému se také smějí ten penguin utekl a brečel. Nifus se rozběhl za ním a křičel ať se zastaví a on zastavil a řekl: Co chceš? Smát se mi jako všichni? Ne, jenom jsem si všiml jak se ti všichni smějí jako mně. řekl Nifus. Tobě se taky smějí? zeptal se ten penguin. No jasně že jo, nejsem zrovna nejlepší v běho ani v jiném sportu. Tak to jsme na tom stejně. řekl ten penguin. A jak se vlastně jmenuješ? řekl Nifus. Jmenuji se Kokt a jak se jmenuješ ty? Já jsem Nifus. Budeme kamarádi? dodal Nifus.Tak jo. Včem tu vlastně závodíš? zeptal se Kokt. V deseti boji. Já taky. řekl s radostí Kokt. Tak to jsme soupeři co? To teda jo, ale stejně můžem být přátelé. řekl Kokt. Najdednou se ozvalo v rozhlasu: Na dráhu kvalifikace se dostaví:
Kokt, Miseso, Fsf, Lilly, Batman a Nifus. Tak jdeme na to. řekl nervózně Nifus. Když došli na dráhu, tak zjistili že na olympiádu se dostanou první čtyři závodnci. Když rozhodčí vystřelil z pistole vyběhli penguini ze startu. Závod probíhal takhle:
Miseso je na prvním místě, ale pozor Fsf jí dohání. Na třetím místě se zatím drží Batman, ale dohání ho Lilly. V zádu se drží Kokt a hned za ním Nifus. Co to je? zakřičel komentátor. Nifus a Kokt se najednou rychlostí blesku dostali před Batmana a Lilly. Kokt trochu zpomalil, ale Nifus stále běžel předběhl Fsf i Miseso a do cíle dobíhá jako první. Ne nebo ano, nevíme to jistě. Už se svítí tabule s výsledky, tabule vypadá takto:
1. Nifus
2. Miseso
3. Kokt
4. Fsf
5. Lilly
6. Batman
Tak to je něco úžasného Nifus a Kokt nečekaně postupují, to je úžasné. Nifus a Kokt se k sobě hned rozběhli a začali skandovat: Už jsme tam!! Už jsme tam!!! a tak ještě 5X. Nifus to pak přerušil a řekl: Musíme trénovat, samo to nepůjde. Máš pravdu, jdem na to. Když šli na dráhu běhu. Uviděl Kokt nějakou penguinku. Kdo to je? zakoktal Kokt. To je Terullinka, proč se ptáš. Jen tak. řekl Kokt. Ty ses do ní zabouch co? Jo, řekl zahleděně Nifus. Tak to je sice zajímavý, ale my musíme trénovat. V tu chvíli vyšla z klubovny Kiki. Nifus se na ní otočil a řekl: Vidíš jí? Tu penguínku? Kdo je to? To je Kiki řekl Kokt. Když už konečně začeli trénovat, nikdo se nedokázal soustředit a tak si řekli že raději půjdou na oběd. Tam potkali penguina Ccdn, ten se na ně otočil a zakřičel: To jsou oni, ty co měli štěstí na soupeře a postoupili sem a ty co zaberou poslední a předposlední místo. Nifus a Kokt nejsou žádní sportovci, ale prát se umí oba. Ještě než si na Ccdn vyskočili, přidal se k němu BaNeD a řekl: Má pravdu pojďte jim udělit lekci. To už se na to nemohli dívat Terullinka s Kiki a obě chytli jednoho z penguinů, Terullinka chytla BaNeDa a Knedlika a pak obě řekli: No tak nestojej vám za to, půjdem radši na běžeckou dráhu. Tak dobře. řekl BaNeD a Ccdn. Chytli penguinky kolem pasu a šli dál. Nifus a Kokt se za nimi jenom dívali. Potom se ze zadu někdo ozval: Být vámi už bych začal trénovat a pak bych je trumfnul. Kokt a Nifus se otočili a přisedli si k tomu penguinovi. Nifus hned řekl: Kdo jste? Jste dobrý? Budete nás trénovat?. Né tak z hurta, jmenuji se Šaman, dobrý jsem a trénovat vás budu. Jenže můj trénink není nic lehkého. Budete trénovat od rána do večera k obědu budete mít malou sardinku a k večeři ještě menší. Jste tedy ochotni s semnou trénovat? Ano! řekli Kokt i Nifus jednohlasně. Dobře, začnem teď!!! Co? zakřičel Kokt.
Kapitola 2
Druhý den je něco vzbudilo, nejdříve si mysleli, že si někdo zase zapnul skůtr moc brzy. Poté co je někdo oba strčil z postele, jim bylo jasné, kdo to je. Hlas, který slyšeli jak jim říká, aby vstali je v tom utvrdil. ,,Šamane,, křiknul Nifus. Nech nás spát, vždyť jsme ti nic neudělali. Ne, to ne jenom jsem měl pocit, jak někdo z vás říkal, že chce trénovat. To ano. řekl rozespalím hlasem Kokt a zívnul. Včera už jsme měli trénink, dnes máme volno. dodal za něj Nifus. Tohle si opravdu myslíte? zeptal se Šaman. Chytnul oba penguiny za uši a odvlekl je do posilovny. Máte mizernou fizyčku. zakřičel Šaman. Teď každý do ruky činku a 30 minut cvičte. Já si tady zatím sednu a dám si něco k jídlu. posmíval se Šaman a už si vytahoval svačinu. Hej my jsme dneska ještě nejedli, stěžoval si Nifus. Taky ještě chvíli jíst nebudete, když se budete snažit dám vám Snikersku. (Snikers svačina šampionů, ochutnejte a vyhrajte, jdi do Snikers.)

Po 30 minutách.
Už nemůžu dej mi něco k snídani Šamane. stěžoval si Nifus. Myslíš, že jsi si to zasloužil. odvětil Šaman. Tak to vidíte, radši pokračujte. Už toho mám dost, jdu na snídani. naštval se Nifus. Dobrá, můžeš jít, ale musíš mě porazit v Card Jitsu. navrhnul Šaman. V Card Jitsu jsem borec, klidně to udělám, byl jsem na turnaji 3.

Blbost, kravina, naprosto pitomý Card Jitsu. Už mě to nebaví. ztěžoval si dál. V tu chvíli už na zem spadnul Kokt. Co se ti stalo? zeptal se vylekaně Nifus. Nic mu není, padnul vysílením. odpověděl ledově Šaman. Odvezeme ho na ošetřovnu.
Dříve jsem se jmenoval Anorijet a měl jsem wood rank 1.
Locky_Low
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 235
Registrován: stř 24. srp 2011 8:49:37

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od Locky_Low »

Pomsta ztracených
,,Dědo, dědo, kde jsi?"" volal Nik. Nik byl 8 letý penguin. Měl černou barvu a nebyl nějak zvláštní. Byl to penguin, který hrozně rád snil a miloval pohádky od dědečka. ,,Co je Niku?"" zeptal se děda. ,,Řekl by jsi mi pohádku?"" poprosil vnuk. ,,Když budeš hodný, tak určitě"".odvětil děda a usmál se. ,,Jakou by jsi chtěl slyšet?"" zeptal se děda. ,,Nějakou novou, kterou jsi mi ještě neříkal."" řekl Nik natěšeně. ,,Tak to ti jednu povím. Jmenuje se: Sněžný ninja. Tak a já začínám"":

Jednoho dne se penguin jménem Fsf rozhodl stát se ninjou v card jitsu. Sensei ho však odmítnul učit, tomuto posvátnému umění. Fsf se rozzlobil a slíbil Senseiovi pomstu. Byl sice hodně naštvaný, ale neměl tušení, jak by se mohl pomstít. Nejdříve šel do knihovny. Měl se tam sejít se svou známou Knedlikem. Když dorazil do knihovny, Knedlik tam ještě nebyla. Najednou zahlédnul knihu. Zaujmula ho její obálka. Byla na ní karta z Card Jitsu. Otevřel knihu a četl. Psalo se o Senseii sněhu. Fsf o něm nikdy neslyšel a tak četl dál. Autor knihy popisoval Senseie sněhu, jako tajemnou postavu žijící v Albánii. Fsf dále nečetl, nic víc nepotřeboval vědět, rozhodl se jet do Albánie, později už o něm nikdo neslyšel. Zazvonil zvonec a pohádky byl konec.

,,Teď už spát."" zavelel děda a přikryl Nika. ,,Jak to dopadlo s Fsf."" zajímal se Nik, kterému se rozhodně nechtělo spát. ,,To nevím, nikdy jsem to nezjistil, pátral jsem po tom, nebyl jsem jediný, kdo ho hledal. Nikdo však neměl štěstí"". zasnil se děda. ,,Dobrou Niku, zítra máš školu."" rozloučil se a odešel.

Po 10 letech:
Nik se vzbudil. Dnes byl jeho významný den. Měl mít zkoušku mezi ninji v card jitsu. Oblékl se, vyčistil si zuby, najedl se a vyrazil. Byl ohromně nervózní. Měl tam přijít skoro celý ostrov. Už byl skoro v doju, když uviděl velikou skrumáž před Dojem. Vyběhnul nahoru, přes dav lidí nic neviděl. Začal křičet: ,,Co se děje, proč je tady tolik lidí?"" Nevěděl komu to říká, doufal však, že mu někdo odpoví. Chvíli nic, pak se k němu, ale prodral Chovy. ,,Chovy, co se děje?"" zeptal se Nik znovu. ,,Sensei byl unesen. Útočník tam nechal dopis"". odpověděl významně Chovy. ,,Co tam napsal?"" chtěl se dozvědět Nik. ,,Opsal jsem si to, koukej."" Chovy mu ukázal cár papíru, na kterém byl nějaký text. Nik četl nahlas:
,,Přísahal jsem Senseiovi pomstu. Nevzal mě, mezi své učedníky. Proto jsem se rozhodl probudit element sněhu.Dlouho jsem se připravoval na tuto chvíli. Verboval jsem armádu moci, po celé evropě. Jestli chcete svého Senseie, tak si pro něj pojďte. Moji stoupenci na vás čekají, stejně jako já. Najdete nás pod horou. Jestli se nevzdáte a nedáte nám moc, nad celým ostrovem, Senseie zabijem. Poté půjdem na ostrov a obsadíme ho násilím. Můžete se bránit, ale nebude to nic platné. Máme větší armádu, ale ani přesto nechceme zabíjet nevinné občany ostrova. Rozmyslete si, co chcete.
Fsf""

,,Co budeme dělat?"" zeptal se Nik, poté co dočetl. ,,My nebudeme dělat nic. Necháme to na agentech a našich ninjích. Proslíchají se zprávy, že se Fsf spojil s Herbertem."" řekl Chovy. ,,Chtěl bych nějak pomoci."" řekl Nik a v hlasu byla slyšet bezmoc. ,,Jestli chceš můžeme se podívat do knihovny. Možná zjistíme, jak element sněhu a armádu zla porazit."" řekl Chovy a vydal se poboku s Nikem ke knihovně. Když dorazili tam dorazili už tam někdo byl. Byla to stará knihovnice. Nik s ní však nikdy nemluvil a nevěděl, ani jak se jmenuje. ,,Kde budeme hledat?"" přerušil jeho přemýšlení nad knihovnicí Chovy. ,,Zkusíme se zeptat té knihovnice, jestli by o nějaké knize nevěděla."" řekl Nik a šel k pultu za kterým stála knihovnice. ,,Dobrý den."" začal Nik opatrně. ,,Ahoj, přeješ si něco Drahoušku."" řekla mile knihovnice. ,,Víte, vlastně ano."" pokračoval Nik už o trochu uvolněně. ,,Chtěl bych vědět, zda je tu kniha o penguinovi jménem Fsf?"" zeptal se Nik a čekal na odpověď. Knihovnice však nic neříkala, pak začala mluvit:
,,Knihu tu žádnou nenajdete, ale já jsem ho znala, než se z něj stalo to, co teď. Byli jsme kamarádi, chodili jsme spolu do školy. Navíc bydlel jen kousek od nás. Jednoho dne jsme se měli sejít v knihovně. Nedorazil. Podle knihovnice se objevil ještě před tím, než jsem přišla já. Ukázala mi, kde seděl a poprosila mne, jestli by jsem po něm uklidila knížku, co nechal otevřenou."" řekla Knedlik a pak pokračovala: ,,Koukla jsem se do té knížky, bylo to o elementu sněhu a psalo se, že je někde v evropě je schovaná armáda, která když se probudí, pak bude už jen jeden způsob, jak ji zničit."" pokračovala knihovnice, pak jí skočil do řeči Nik: ,,Nejste Knedlik?"" zeptal se a čekal na odpověď. ,,Ano, jak to víš chlapče?"" řekla knihovnice a zadívala se mu do očí. ,,Víte, když jsem byl malý, děda mi vyprávěl pohádky o všeljakých penguinech a jednou mi vyprávěl i o Fsf a o dni, kdy se tady s vámi měl setkat."" řekl Nik a vzpomínal, co všechno mu děda říkal. Pak promluvil Chovy: ,,Dobrá, jaký je ten způsob, kterým by šla armáda sněhu zničit."" knihovnice odvětila: Na to si nevzpomínám, ale támhle je kniha, do které Fsf kdysi koukal. ukázala na regál, nad kterým bylo napsáno: Dějiny card jitsu. ,,Děkujeme"". řekl Nik a rozběhl se k regálu. Chovy začal předčítat nahlas:
,,Armáda sněhu, je vůbec ta nejsilnější bájná armáda na světě. Ten kdo ji dokáže probudit ze spánku je jejím pánem. Jedinou věcí, jak ji zničit je..."" Konec stránky byl vytrhnutý. ,,Fsf to nejspíš vzal ten den, kdy zmizel."" přemýšlel Nik nahlas. ,,Měli by jsme se vydat za Garym a to vše mu říct."" řekl opět Nik a už vstával, když se ozvala velká rána. Zem se zatřásla a Chovy upadnul. Z několika regálu vypadly knížky a několik penguinů vykřiklo. Chovy se vzpatoval jako první, shodil ze sebe knížky, které na něj popadaly. Rozběhnul se k oknu a uviděl to!!!

Venku byla neuvěřitelná vichřice, takže tu věc viděl opravdu jen matně, ale i přesto zahlédnul odraz stříbra, který byl na brnění velkých soch, které kráčeli celým městem. Hned za nimi šlo mnoho dalších tučňáků se zahalenými obličeji. Chovy jim neviděl do tváře, pohled na ty velké pohybující sochy ho děsil. To už se prodral k Chovy přes spadané regály Nik. ,,Co to je"" zeptal se Nik. ,,To nemám tušení"" odvětil Chovy a stále zíral na sochy. Naopak Nika zaujali tučňáci zahaleni v pláštích. Svírali v rukou nějaké věci. Nik v nich rozeznal hůlky ledu. Učil se o nich ve škole. Nejdříve se lekl, že by to mohli být lidé, kteří vstali z mrtvých. Všichni vlastníci těchto hůlek už totiž zemřeli. Svou domněnku zdělil Chovymu, tomu už také sklouzli oči na tučňáky v zahalené v pláštích. Chovy už o takových slyšel. Byli to tučňáci o kterých se vyprávělo v pohádkách, nikdy by ho však nenapadlo, že by ještě nějaký mohl existovat. Dříve tito tučňáci ovládali svět. To však nemohli být oni, byla to hloupost, jen obyčejné přeludy. Muselo se to stát, když na něj spadly ty knihy. Nedokázal pořádně přemýšlet, takže ho nenapadl fakt, že je Nik vidí také. ,,Musíme za nějakým ze starších tučňáků. Tohle přece není možné."" dokončil svou myšlenku Chovy. Stále a stále se hrnuli další sochy a další tučňáci v pláštích. Za kterým by šli, normálně chodili pro radu k Senseiovi, ten byl ale pryč a oni si museli poradit bez něj. ,,Musíme jít za Garym. Vím, že o něm nemáš valné mínění, ale je to jediný člověk, který by nám mohl poradit. Nevím jak ty, ale já už jsem se rozhodl. Válku s touto armádou můžeme zvítězit, ale potřebujeme k tomu Senseie. To on ví, jak zničit armádu sněhu."" řekl Nik a zasténal, když zjistil, že pochod tučňáků a soch nekončí. Teď už měl opravdu strach, napadlo ho, kam všichni jdou. Chvilku měl takové nutkání vydat se za nimi, ale věděl že bez pořádného plánu a pomoci, nikdy neuspěje. ,,Pojď Chovy, musíme za Garym. řekl Nik, popadl Chovyho za rameno a odtáhl ho z knihovny pryč.

Když už se všichni tučňáci a sochy odebrali pryč, vydal se Nik s Chovym ke Garymu. Chovy sice nebyl radostí bez sebe, Garyho totiž neměl vůbec v lásce. Přišel mu jako neschopný hlupák, už jen kvůli tomu, že většina jeho vynálezů dostala agenty spíše do problémů, než aby jim pomohli. Byl však jediný, kdo byl schopen vyrobit hůlku. Nemusela to být hůlka sněhu, potřebovali však podobně mocný předmět, jako byla právě hůlka sněhu. Dorazili k igloo, které už vzhledem ukázal, že v něm nemůže bydlet nikdo jiný, než sám Gary. Nejdříve proběhla hádka, kdo bude s Garym komunikovat. Nakonec se dohodli, že bude mluvit raději Nik. Nik tedy zazvonil, když se otevřeli dveře, nestál tam Gary. Byl to Šaman. Šaman je pozval dál, jak se později ukázalo, nebyli první kteří se rozhodli jít za Garym. Byla tam celá špička celého ostrova. Byl tam Šaman, Cadance, Rockhoper, hostitel Gary a také tučňák, kterého ani jeden z nich neznal. Na chvíli se střetnul pohled neznámého a Chovyho. Rychle se od sebe odvrátili a poslouchali co se děje mezi v Garyho igloo. ,,Není možné tuhle bitvu vyhrát bez Senseie"" křičel nahlas Šaman a tloukl do stolu. ,,Proč bojovat? Jsme silní na to, aby jsme se jim vzdali. Pak možná slib dodrží, vrátí nám Senseie a nic by se nám nestalo. řekla Cadance. ,,Cadance probuď se, nemůžeme se jim vzdát, zničili by nás. Fsf se zbláznil, rozhodně nás nenechá na živu. Rozhodně ne všechny. Nepotřebujeme, aby se rodiny ničili dál a dál."" pokračoval utrápeně Šaman. Pak, ale vstal i neznámí, nejdříve zvedl ruku, aby umlčel Rockhopera, který se zrovna snažil prosadit svůj návrh, že všechny odveze na své lodi, na jeho ostrov. Neznámí se podíval nejdříve na Rockhopera a řekl: ,,Na Migratora se celý ostrov nevejde a ty to dobře víš. Vzdát se také nemůžeme, nejdříve by začal vraždit a poté už by byl všechen odpor marný. Šaman má pravdu, bez Senseie nemáme naději, Fsf však počítá s tím, že by jsme se ho mohli pokusit osvobodit. Musíme tedy získat na svou stranu jediné lidi, kteří mohou armádu sněhu zničit. Dnes jsem byl v knihovně a vytrhl jsem konec stránky jedné knížky."" řekl neznámí a Chovy se podíval na Nika plný očekávání. ,, Jediná věc, která dokáže zničit armádu sněhu je oheň."" dořekl neznámí. Ccdn o téhle věci už jsem také přemýšlel, je tady jeden problém. Armáda ohně jde však získat na svou stranu jen jedním způsobem a ty víš, že by byl hrozně složitý."" řekl Šaman. Pak po dlouhé době promluvil také Chovy: ,,Jak tu armádu máme získat na svou stranu?"" zeptal se a čekal na odpověď. V jeho i v Nikově tváři bylo znát očekávání. Nejdříve promluvil ještě před 5 minutami neznámí a teď Ccdn: ,, Někdo se musí vydat až do daleké vesnice, kde žije ohniví Sensei. Nikdo se tam nikdy nedostal. Naši předkové vytvořili překážky, které skoro nejdou překonat. Věděli jakou moc má oheň a báli se, že by někdo mohl zneužít této moci k ovládnutí světa. Musí se přejít přes 5 území. V každém území musí najít kus ohnivého drahokamu, který probudí armádu ohně. Bude to však nesmírně složité, naši předci nedokázali rozdělit drahokam sněhu a tak se zmohli jen na důkladném schování. Fsf dokázal této chyby využít a armádu sněhu probudit. Někdo se musí vydat do vesnice ohně a sesbírat všechny drahokamy, aby zachránil svět. Fsf nepřestane hned po vyplenění a vyvraždění našeho ostrova. Moc mu stoupla do hlavy a v tuhle chvíli plánuje útok na další ostrovy. Nemůžou se tam vydat všichni nejlepší, někdo musí zůstat tady a bránit ostrov, po dobu, co hledači částí drahokamu nebudou u cíle."" poté skončil Ccdn a promluvil Šaman: ,,Myslím, že je jasné, kdo by se na cestu měl vydat. Niku, Chovy, byli by jste ochotni v mé společnosti hledat kusy drahokamu?"" zeptal se Šaman a pohlédl na Nika s Chovym. Nik a Chovy byli nejdříve překvapeni, nakonec, ale kývli. Chovymu se to moc nezdálo, že zrovna oni by měli zastat tolik důležitou práci. Nechápal sice, proč to neudělá například Tosemja, nebo nějaký jiný zkušený tučňák. Povážoval ale za čest bojovat za celý ostrov po boku Šamana. Pak ho něco napadlo a ihned to sdělil ostatním. ,,Jak to máme udělat? Nemáme žádné zbraně a podle mého názoru si to bude Fsf všechno hlídat."" Šaman se usmál a řekl: ,,Na tohle jsme také mysleli. Gary už pro nás nechal vyrobit hůlky a sestrojil prášky, které nás dokáží zneviditelnit, na tak dlouho, než to sami neodvoláme. Pak to sice vyprchá, ale měli by nám to stačit na dobu, kdy to bude nutné."" ,,Jak se vlastně jmenují ty území. řekl Nik a pohlédl na ostatní. ,,První do kterého se vydáme se jmenuje území moře, pak zamíříme do území kterému vládnou skřeti. Naše další zastávka bude v hlubokých lesích. Tam se budeme muset dostat přes tvory, kteří budou pečlivě část drahokamu hlídat. Území soutěživosti, doopravdy se tak nejmenuje, ale přišlo nám to výstižné. Jako poslední území je území zkázy, smrti, záludnosti, ohně a dalších.

Pokračování dopíšu.
Naposledy upravil(a) Locky_Low dne sob 10. pro 2011 23:06:32, celkem upraveno 6 x.
Dříve jsem se jmenoval Anorijet a měl jsem wood rank 1.
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od Lilly49221 »

Je to skvelé, chýbajú mi tam však úvodzovky :)
Ale pokračuj
Obrázek
Odpovědět