Knihy clubu penguin

Projev svou tvořivost
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Knihy clubu penguin

Příspěvek od Anorijet »

Ahoj, rozhodl jsem se udělat knihu clubu penguin. V té knize budou lidi z tohoto fóra. Budou tu všelijáké příběhy samozřejmně k nim příjdou i obrázky. Na této knize můžete pracovat i vy. Můžete my posílat vaše nápady, příběhy atd. Budou tu knihy takové že v nich půjde o jednu a tu samou věc, ale také tady nebudou chybět knihy ve kterých bude hodně příběhů najdenou. Jestli mi chcete pomáhat tak mi pište sz, nebo to napište sem.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od Anorijet »

První kniha se jmenuje v lese je příšera a jedná se o jeden děj v celé knize. Snad se vám bude líbit, tady je:
1.Kapitola
Byl hnusný deštivý den když se ozvalo z lesa pomóc!!! To uslyšel plavčík Chovy a rozběhl se do lesa. Tam uviděl ležet na zemi Kokta3. Co se děje? Zeptal se ho. Proběhla tu nějaká příšera. Řekl ustrašeně. Kam běžela? Zeptal se Chovy. Támhle k zátoce. Jdu tam. Nenechávej mně tu samotného. Řekl Kokt. Dobře pojď se mnou. Šli strašidelnou cestou, když někdo vykřikl. Chovy s Koktem tam běželi. A na zemi uviděli krev. Co to je? Zeptal se Kokt. Nevím. Krev vede zpátky do lesa. Chovy se rozběhl, když se otočil Kokt už za ním nebyl. Kokte! Kokte! Kokt se ztratil. Chovymu nezbývalo nic než jít po stopách. Řekl si že když tu příšeru dostane Koktovi nic neudělá a oba se pak vrátí domů. Chovy tedy šel po stopách krve až došel k velikému stromu. Chovy zahlídl ve stromu vchod. Dodal si odvahy a vešel do stromu.(mezitím) Šaman, Fsf333, Nifus, Knedlik, Florinqa a Caterpie hledali Kokta a Chovyho. Všichni se rozdělili do skupin 3 po 2. Florinqa a Caterpie šli k majáku, Šaman a Fsf333 se vydali hledat Chovyho s Koktem k lanovce a Nifus s Knedlikem šli do lesa.(mezitím) Byl Chovy ve stromu a díval se kolem sebe. Najednou zahlídnul nějaký stín pak se vylekal a utekl. Cestou potkal Nifuse a Knedlika. Ahoj, Chovy kde jsi byl? Zeptal se Knedlik. Všichni tě tu hledáme. Kokt se ještě nevrátil? Zeptal se Chovy. Ne, ty jsi ho viděl? Hele je mi docela zima nemůžeme jít ke mně do igloo? Dobrá, potřebuješ si odpočinout. Řekl Nifus. Když došli k Chovymu do igloo, Chovy jim vše řekl, jak potkal v lese ustrašeného Kokta, jak mu řekl o nějaké příšeře, jak našli krev po které šli až se mu Kokt ztratil. Asi jsem šel moc rychle. Řekl smutně Chovy. Nestalo se ještě něco? Ano, šel jsem dál po stopách krve k takovému stromu, krev vedla k malému vchodu vešel jsem do něj a pak jsem uviděl nějaký stín a utekl jsem. Dobře, seš schpnej nás dovést k tomu stromu. Jistě jdem tam. A tak se tři penguini vydali hledat Kokta. Došli k tomu stromu když ze vnitř uslyšeli zakřičení dvou penguinů. Rychle vběhli dovnitř, bylo tam prázdno, ale teď tam byli už tři pruhy krve, jedna stará a dvě nové. Šli tedy po stopách krve když došli do malé místnosti.

2.Kapitola
Tam uviděli ležet na zemi Caterpieho a Florinqu. To né! Žijou? Zeptal se Nifus Knedlika která právě měřila tep. Boužel ne. Chybí nám ještě jedno tělo. Podívejte támhle vede další pruh. Jdeme za ním. Opět uslyšeli hlasitý výkřik když šli po schodech do koruny stromu, když to slyšeli vyběhli sprintem na horu tam uviděli bezvládné tělo fialového penguina. Kdo to je? Zeptal se Nifus. Já ho neznám. Řekla Knedlik. Já ano, je to bratr Kokta, jmenuje se Majkl106. Ať odpočívá v pokoji, stejně jako Florinqa a Caterpie. Teď musíme dostat tu příšeru. Rychle musíme do posledního patra. Chovy opět uviděl stín a utekl pak ten stín uviděla i Knedlik a také utekla, když si ho všiml i Nifus bylo pozdě, příšera na něj skočila a ostrýma zubama mu nejdřív ukousla ruku pak nohu a nakonec hlavu. Ten řev slyšel i Šaman s Fsf333 u lanovky. Rozběhli se hned do lesa. A ve snow forts potkali Knedlika a Chovyho a zeptali se jich co se děje. V lese je nějaká příšera už dostala: Nifuse, Majkla106, Florinqu a Caterpieho. Co tam dělali Florinqa a Caterpie. Nejspíš slyšeli ten řev a rozběhli se tam. To je asi pravda. Půjdeme tam společně? Né, radši ne. Řekneme to Garymu. Když přišli před Garyho igloo byla už noc. Gary rozespale otevřel a přivítal je. Co si přejete v tuto hodinu? Zeptal se. V lese je nějaká příšera, řekl honem Šaman. Už zabila 4 penguiny. Koho? Zeptal se Gary. Nifuse, Caterpieho, Florinqu a Majkla106. To je zlé, pojďte se mnou. To co vám teď ukážu nesmíte nikomu říct. Gary vyndal nějakou kazetu a vložil jí do televize. V televizi se objevil malý tučňák jak jde v lese a najednou se na něj rozběhne z toho stromu obrovská bestie, pak už je tam pouze krev. Kdo byl ten penguin? Zeptal se Chovy. Můj bratr Jerry. Ty máš bratra? To jsem nevěděla. Ano mám. Tedy měl jsem. Pak přišla ta příšera a po bráchovi mi zbyla jen čepka a trochu peří. No nic teď vám zajdu pro zbraň kterou jsem vyrobil až se zase objeví. Počkejte chvíli. řekl Gary. Když ´Gary odešel, uslyšel Chovy nějaký křik. Co to je? zeptal se Knedlika. Co jako? odpověděla. Ten křik. Žádný neslyšim. Počkej teď už to taky slyším, támhle hele!!! Knedlik ukázala na penguina který právě utíkal a křičel: Beží za mnou bestie. Chovy toho penguina poznal hned a řekl: To je Kokt. Chovy se rozběhl za Koktem a křičel: Kde je ta bestie? Támhle za mnou! ukázal Kokt na uličku která vedla k nim. Chovy řekl Koktovi: Hned musíme do divadla!! Rozběhli se tedy do divadla. Zrovna se hrálo poslední představení Golden puffle, když tam přiběhli. Chovy a Kokt začeli křičet: Schovejte se, jde sem bestie. Penguiny začeli křičet a pak se všichni schovali. Někteří se schovali pod most, někteří zase do bedny s kostými, další zas pod sedadla a někteří to nestihli. Bestie je tu!! Zakřičel herec mumie Borise. Bestie se na něj rozběhla a chtěla ho zabít, to ale nedovolil Chovy který se ihned rozběhl před Borise. Bestie vyskočila a v tu chvíli se rozrazili dveře a vyběhla Knedlik. Vystřelila po bestie a zásah. Trefila bestii do břicha. Bestie zakřičela a dala se na útěk. Knedlik raději bestii uhnula a pak ještě párkrát zkusila vystřelit. V tu chvíli vyběhla z dance clubu penguin Cdance a dala bestii do uší strašně hlasité repráky a pustila hity od Rammsteinů a Lordů. To bestii nejdřív jen zpomalilo, ale potom co přišli na řadu Lordi s písničkou Hard rock hallelujah bestie lehla na zem a začela výt. To už tam byla Knedlik s puškou od Garyho a vystřelila na bestii a tak se les clubu penguin zdál opět bezpečný.
Kapitola 3.
Knedlik, Chovy, Gary, Kokt a Cdance, šli hned po zabití bestie naposledy do jejího stromu pro těla. Když odnesli poslední tělo, našla Cdance nějakou krabičku. Když jí otevřela viděla tam papírek na kterém bylo napsáno:
Brzy budeš zase penguinka Terullinko. Měj se dobře Jerry.
Pojďte sem! Rychle. Co se děje zakřičeli všichni jednohlasně. Našla jsem dopis, přečtěte si co tam stojí. Chovy vzal papír do ruky a přečetl text co na něm stál. To by se mnělo vyřešit. Hele, kde je vlastně Kokt? Nevím. řekl Chovy. Jsem tady. řekl Kokt. Jenom jsem se díval. Ale nic řešit nemusíme, bestie je přece mrtvá, nechte jí v pokoji. Kokt má pravdu řekl Chovy. A tak se všichni rozešli v pokoji.
Naposledy upravil(a) Anorijet dne sob 19. čer 2010 16:51:16, celkem upraveno 2 x.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od Anorijet »

tohle je kus prvního dílu na ochutnávku.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od batman12 »

PROSIM daj tam aj mna.Nech ma zabiju je mi to jedno len ma tam PROSIM daj.
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od Anorijet »

batman12 píše:PROSIM daj tam aj mna.Nech ma zabiju je mi to jedno len ma tam PROSIM daj.
Počítam s tebou od začátku.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od batman12 »

dakujem
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od batman12 »

Ozaj na tie club penguin pribehy po castiach idem dat dalsi pribeh ale nebude to s agentmi.Bude to o tucniakoch ktory sa snazili prevratit Ice Berg.Za pol kodku si to pozri uz by to tam malo byt.
Majkl106
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 20:07:53
Skype: Majkl116

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od Majkl106 »

To je super :)
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od Lilly49221 »

Je to napínavé :DD
Obrázek
Anorijet
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 427
Registrován: stř 14. dub 2010 14:49:45

Re: Knihy clubu penguin

Příspěvek od Anorijet »

Ahoj, rozhodl jsem se udělat příběh o penguiní olympiadě, tak se dívejte a doufám že se vám to bude líbit:
Jednou za čtyři roky se koná penguiní olympiadá, všichni zdatní penguini se zúčastní a bude zde závodit, aby hájil svou pověst a své jméno, ale tento příběh je o zeleném penguinovi Nifusem. Nifus jako malý snil o tom že poběží a zvítězí na olympiádě. Když trochu povyrostl rozhodl se svůj sen splnit jenže Nifus nepatřil mezi zdatné penguiny a všichni mu říkali ať tam nejezdí že se mu tam každý bude smát a také ano, když přijel na kvalifikaci všichni se mu smáli, Nifusovi to bylo líto že není zdatný jako oni a v tu chvíli zahlídl jiného penguina kterému se také smějí ten penguin utekl a brečel. Nifus se rozběhl za ním a křičel ať se zastaví a on zastavil a řekl: Co chceš? Smát se mi jako všichni? Ne, jenom jsem si všiml jak se ti všichni smějí jako mně. řekl Nifus. Tobě se taky smějí? zeptal se ten penguin. No jasně že jo, nejsem zrovna nejlepší v běho ani v jiném sportu. Tak to jsme na tom stejně. řekl ten penguin. A jak se vlastně jmenuješ? řekl Nifus. Jmenuji se Kokt a jak se jmenuješ ty? Já jsem Nifus. Budeme kamarádi? dodal Nifus.Tak jo. Včem tu vlastně závodíš? zeptal se Kokt. V deseti boji. Já taky. řekl s radostí Kokt. Tak to jsme soupeři co? To teda jo, ale stejně můžem být přátelé. řekl Kokt. Najdednou se ozvalo v rozhlasu: Na dráhu kvalifikace se dostaví:
Kokt, Miseso, Fsf, Lilly, Batman a Nifus. Tak jdeme na to. řekl nervózně Nifus. Když došli na dráhu, tak zjistili že na olympiádu se dostanou první čtyři závodnci. Když rozhodčí vystřelil z pistole vyběhli penguini ze startu. Závod probíhal takhle:
Miseso je na prvním místě, ale pozor Fsf jí dohání. Na třetím místě se zatím drží Batman, ale dohání ho Lilly. V zádu se drží Kokt a hned za ním Nifus. Co to je? zakřičel komentátor. Nifus a Kokt se najednou rychlostí blesku dostali před Batmana a Lilly. Kokt trochu zpomalil, ale Nifus stále běžel předběhl Fsf i Miseso a do cíle dobíhá jako první. Ne nebo ano, nevíme to jistě. Už se svítí tabule s výsledky, tabule vypadá takto:
1. Nifus
2. Miseso
3. Kokt
4. Fsf
5. Lilly
6. Batman
Tak to je něco úžasného Nifus a Kokt nečekaně postupují, to je úžasné. Nifus a Kokt se k sobě hned rozběhli a začali skandovat: Už jsme tam!! Už jsme tam!!! a tak ještě 5X. Nifus to pak přerušil a řekl: Musíme trénovat, samo to nepůjde. Máš pravdu, jdem na to. Když šli na dráhu běhu. Uviděl Kokt nějakou penguinku. Kdo to je? zakoktal Kokt. To je Terullinka, proč se ptáš. Jen tak. řekl Kokt. Ty ses do ní zabouch co? Jo, řekl zahleděně Kokt. Tak to je sice zajímavý, ale my musíme trénovat. V tu chvíli vyšla z klubovny Kiki. Nifus se na ní otočil a řekl: Vidíš jí? Tu penguínku? Kdo je to? To je Kiki řekl Kokt. Když už konečně začeli trénovat, nikdo se nedokázal soustředit a tak si řekli že raději půjdou na oběd. Tam potkali penguina Ccdn, ten se na ně otočil a zakřičel: To jsou oni, ty co měli štěstí na soupeře a postoupili sem a ty co zaberou poslední a předposlední místo. Nifus a Kokt nejsou žádní sportovci, ale prát se umí oba. Ještě než si na Ccdn vyskočili, přidal se k němu BaNeD a řekl: Má pravdu pojďte jim udělit lekci. To už se na to nemohli dívat Terullinka s Kiki a obě chytli jednoho z penguinů, Terullinka chytla BaNeDa a Knedlika a pak obě řekli: No tak nestojej vám za to, půjdem radši na běžeckou dráhu. Tak dobře. řekl BaNeD a Ccdn. Chytli penguinky kolem pasu a šli dál. Nifus a Kokt se za nimi jenom dívali. Potom se ze zadu někdo ozval: Být vámi už bych zaačel trénovat a pak bych je trunfnul. Kokt a Nifus se otočili a přisedli si k tomu penguinovi. Nifus hned řekl: Kdo jste? Jste dobrý? Budete nás trénovat?. Né tak z hurta, jmenuji se Šaman, dobrý jsem a trénovat vás budu. Jenže můj trénink není nic lehkého. Budete trénovat od rána do večera k obědu budete mít malou sardinku a k večeři ještě menší. Jste tedy ochotni s semnou trénovat? Ano! řekli Kokt i Nifus jednohlasně. Dobře, začnem teď!!! Co? zakřičel Kokt.
Naposledy upravil(a) Anorijet dne sob 12. čer 2010 7:06:54, celkem upraveno 3 x.
ObrázekSoutěže:
Liga sleed racing-Vedu
Find four-Vypadl jsem v play off
Liga card jitsu-Vypadl jsem ve skupin
Penguin miss-Vedu
Odpovědět