Príbehy

Projev svou tvořivost
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Príbehy

Příspěvek od batman12 »

,,To nie je možné!" zvolal batman. ,,Ja to nechápem" dodal ešte. Lilly Práve chcela pozrieť do knižky ale batman ju zaplesol tak hlasno že to muselo počuť až na prízemí. ,,Hej!" povedala Lilly. Batmman ju ale ignoroval a opakoval si súradnice: ,,50 kilometrov západne od Čierneho lesa a 20 kilometrov na juh od Bermúdskeho zámku." ,,Hmmm." zahmkal ocean. ,,A čo?" spýtal sa caterpie. ,,Viete kde to je?" spýtal sa batman ostatních. ,,Nie." povedali všetci naraz. Batman sa zatváril ako keby nevedeli povedať kde bývajú. ,,Je to tento hrad" povedal batman. ,,Č...Čože" Ocean sa prvý zmohol na slovo. Všetci boli z tej správy ohúrený. ,,A viem kde presne sa nachádzajú." povedal batman ,,Kde?" spýtala sa Lilly. ,,Za nami." povedal batman a vybral jednu knižku. Za ňou bol gombík. Ocean ho stlačil a cela zadná stena sa otvorila. Za ňou stál prekvapený iSasuke. Caterpie vitiahol laserový meč a vrhol sa na iSasukeho. Prebodol ho rovno cez brucho. Prišiel tam sidorio a bachol ho železnou tyčou po hlave. Lilly vyslala blesk. iSasuke spadol mŕtvy na podlahu z bieleho mramoru. oslobodili Michala a odišli. Tajné dvere sa za nimi samé zatvorili. Ale len čo vyšli na chodbu všimli si, že niečo nie je v poriadku. Prišli do trónnej miestnosti a hneď si to všimli. Dvaja upíri stáli pred trónom a hneď ako vstúpili otočili sa. ,,Už sme mysleli že neprídete" povedal jeden. Batman vitiahol kríž. Dvaja upíri sa rozplinuli. Ale vtom sa to stalo.....
____________________________________________________________________________________________________________
Čo sa stalo? Kde sídli král vlkodlakov? To sa dozviete v ďašej časti Upíry vs. Vlkodlaci!!!
caterpie99
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 158
Registrován: stř 26. kvě 2010 14:56:12

Re: Príbehy

Příspěvek od caterpie99 »

Dobré ;)
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Príbehy

Příspěvek od batman12 »

caterpie99 píše:Dobré ;)
Ďíki Broňa :D
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Príbehy

Příspěvek od batman12 »

No takže po asi roku a pol sa vraciam a chem sa zabiť zo všetkých tých gramatických chýb :D Napíšte mi či chcete aby som pokračoval alebo aby som to skončil. Stále mám v hlave ako to pokračuje aj keď nemám potuchy ako sa mi to tam mestí cez všetku tú školu (hlavne matiku) :)
Odpovědět