Príbehy

Projev svou tvořivost
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Príbehy

Příspěvek od batman12 »

Nudím sa a tak budem písať príbehy kde sa budete hlásiť.
Prvý príbeh je o upíroch a vlkodlakoch.
Role:
Vampír-Chlpacik
Král upírov-iSasuke
Král vlkodlakov-Jacob
Upír vojak-unnamed (bezmena alebo meno je nepoznane)
Upír vojak-unnamed
Vlkodlak vojak-Jake
Vlkodlak vojak-unnamed
Velitel klanu lovcov príšer-Ocean725
Lovec príšer-Ja-Batman12
Lovec príšer-Caterpie99
Lovec príšer-Michal69
Kúzelník-čka-Lilly49221
Vampirát:Sidorio
Dhampír: Martin (Niemiec)
Čo kúzelník dokaže: Uzdravovanie,nesmrtelnosť,oživenie mŕtvich,ľadové,bleskové a ohivé kúzla
Môžete sa hlásiť!
Naposledy upravil(a) batman12 dne úte 19. dub 2011 22:12:27, celkem upraveno 12 x.
caterpie99
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 158
Registrován: stř 26. kvě 2010 14:56:12

Re: Príbehy

Příspěvek od caterpie99 »

lovec priser
ajo33766

Re: Príbehy

Příspěvek od ajo33766 »

Hlasim se jako Vampir :DD
Len aby si vedel...Ľudia niekedy dosť dobre nerozlišujú rozdiel medzi upírom a vampírom.
Upír je niečo ako nemŕtvy, ale pravý nemŕtvy sú vampíry. Upíry nemusia sať krv, robia to len preto, aby si udržali dlhovekosť a často nemusia ani človeka nakaziť pri kusnutí. Zato vampýri sú tie krvilačné beštie - krv potrebujú skoro nutne k životu, na rozdiel od upírov sú svetloplachí, útočný a chodia väčšinou v noci. Ide možno o mutáciu pôvodného upírskeho vírusu, i keď nie je isté, že sa u upírov jedná o vírus, pretože aj keď to je skoro vo všetkých literatúrach uvedené, niektorí ľudia sa nenakazia, keď sú pokúsaný.
Upíry nie sú svetloplachí (len v prvých dňoch čo sa z nich stávajú upíry), môžu byť prakticky horekedykoľvek, niekedy i celé dni nespia. Je to len otázka prispôsobenia. V podstate sú stále tými kto boli i predtým.
Majú ale ďaleko lepšie schopnosti - zlepšený sluch, čuch, vidia dobre v tme a majú isté mimozmyslové vnímanie - dokážu zistiť čo sa okolo nich deje aniž by to mohli zachytiť sluchom alebo zrakom.
Keď upír dlho nepije krv a zostarne + nejaké duševní obrady a cvičenia a mnohoročný spánok, stane sa z neho tzv. nosferatu, čo je veľmi starý upír, ktorý väčšinou spí a už nemôže omladnúť, zato má bohaté duševné schopnosti. Každý upír väčšinou ovláda nejakou maskovaciu schopnosť, takže sa od ľudí takmer nedajú poznať.
Vampíry sa vôbec nevedia ovládať a sú to dravci! Z toho vznikli keci o tom, že upíry pijú krv. Vampíry sú ale nebezpeční, niekedy sa to prejavuje ako leukémia, ale oni nežijú moc dlho. Najskôr po kusnutí trpí obeť horúčkami alebo zimnicou, má svetloplachosť, močí krv a nemôže jesť! Po pár dňoch už je v tak zbiedenom stave, že začína byť zúfalá. Kvôli veľkej strate krvi začína mozog nedostatočne pracovať a vampír začína halucinovať. Bunky kožného pigmentu sa začínajú rozkladať - biela až priesvitná koža , ktorá sa rýchlo spáli na slnku. Pretože stráca veľké množstvo krvi musí si ju doplniť od iného tvora. Väčšinou napadá všetko čo stretne a to bývajú predovšetkým ľudia. Vampír je už vysilený a takmer šialený - prevládajú zvieracie pudy. Za pár dní umiera na chudokrvnosť.
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Príbehy

Příspěvek od janka24 »

A ehm nemajú tu byť príbehy len o CP? :I
A vampíry, upíry, vlkodlaci, čo ja viem, sa na toto fórum veľmi nehodia...

Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Príbehy

Příspěvek od batman12 »

Ajo dam ti meno chlpacik
ajo33766

Re: Príbehy

Příspěvek od ajo33766 »

A janka,mozno to bude take,ze to budou tucnaci v kostymech z Hellowen party ;) A Batman:ok ;) .
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Príbehy

Příspěvek od janka24 »

ajo33766 píše:A janka,mozno to bude take,ze to budou tucnaci v kostymech z Hellowen party ;) A Batman:ok ;) .
No, ja som ešte nevidela na CP kostým vlkodlaka...

Obrázek
ajo33766

Re: Príbehy

Příspěvek od ajo33766 »

janka24 píše:
ajo33766 píše:A janka,mozno to bude take,ze to budou tucnaci v kostymech z Hellowen party ;) A Batman:ok ;) .
No, ja som ešte nevidela na CP kostým vlkodlaka...
I v jinych pribehoch,su veci ktere se jinak nemuzou stat ;)
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Príbehy

Příspěvek od janka24 »

ajo33766 píše:
janka24 píše:
ajo33766 píše:A janka,mozno to bude take,ze to budou tucnaci v kostymech z Hellowen party ;) A Batman:ok ;) .
No, ja som ešte nevidela na CP kostým vlkodlaka...
I v jinych pribehoch,su veci ktere se jinak nemuzou stat ;)
Sorry, ale mne toto nepripadá ako príbeh z CP a vhodný pre deti... čo asi tak vkodlaci robia?

Obrázek
ajo33766

Re: Príbehy

Příspěvek od ajo33766 »

V neskajsich rozpravkach,je o hodna viac nasilia,ako v pribehoch :/ a hry uz ani nehovorim...
Odpovědět