Agentské příběhy (Herbert aneb příběh tučňáka Mv100)

Projev svou tvořivost
Odpovědět
mv100
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. čer 2010 15:10:33
Kontaktovat uživatele:

Agentské příběhy (Herbert aneb příběh tučňáka Mv100)

Příspěvek od mv100 »

Agentské příběhy (Herbert aneb příběh tučňáka Mv100)
Obrázek

Pro jednodušší a přehlednější navigaci v příběhu a bonusové materiály navštivte webové stránky http://agentskepribehy.cz

Navigace v tomto tématu:
První a druhá řada: tento příspěvek
Třetí řada: strany 1 - 4
Čtvrtá řada: strany 5 - 8
Pátá řada: strany 8 - 9
Agent temna: strany 9 - 11
Šestá řada: strany 12 - 17
Cizí ostrov: strany 17 - 18
Sedmá řada: strana 18

Část první (2008)

Kapitola první:Haloween?

„Agente!“ křikl Gary.
„Ano, pane?“ zeptal se Mv100.
„Vyřiď rozhlasem, že se musí celý Club Penguin evakuovat daleko za Rockhoperrův ostrov.“
„A proč, pane?“
„AGENTE! ŘEKNU VÁM TO, AŽ SPLNÍTE MŮJ ROZKAZ!“
„Ddddddobbbbře.“
Mv100 šel k megafonu. Povzdechl si. „Jsem sice agent, ale jenom rozhlašuju zprávy.“ Ale pak se nadechl a spustil: „Vítejte u zpráv P. S. A.! Gary G řekl, že Club Penguin se bude muset evakuovat. Vemte si vše. Podrobnosti za chvíli.“ „Uffffffffff“ řekl si Mv100 a šel zpět za Garym.
„Pane, rozhlásil jsem, co jste mi řekl, ale potřebuji podrobnosti.“
„Máš je tady na papírku a už běž.“
„Tak: Podrobnosti:Vemte si všechny vaše věci, a dojděte k majáku. Přijede trajekt, na ten budou v pravidelných intervalech tučňáci nastupovat. Konec hlášení.“ Mv100 si zase oddychl a šel zpět za Garym.
„Já vím, nemusíš se mě ptát, Agente. Musíme se evakuovat, protože náš ostrov chce zničit Herbert a obyvatelé Panfu.“ „Ale to je hrozné!“ Vykřikl Mv100.
„Já vím, Agente, já vím. Kdyby něco, evakujeme se na – HALOWEENSKÝ OSTROV.“

Kapitola druhá:Gary Gadget Guy – Gary G

Tučňákovi co se jmenoval Mv100, se zrychlil tep. Od Garyho nic takového nečekal. Zažil od něj už hodně hloupostí, ale tohle?
„Pane, je mi nějak špatně. Mohu odejít?“
„Jen běž.“ Mv100 se jako zhypnotizovaný dokolébal ke knihovně. Chtěl si přečíst ročenku,ale uviděl novou knihu. Přečetl si název: Život Garyho. Vzal si tu knihu a začal číst příběh.

Zadejte kód: GR GDGT G
Mv100 zadal: GARY GADGET GUY
„Pííííííp! Tato kniha je zvuková. Uvelebte se a poslouchejte.“
„Tak jo,“ zabručel Mv100.
„Život Garyho byl již v raném dětství poznamenán velkou ranou. Již v 3 letech mu zemřela matka. Jeho otec byl známý alchymista, který vynalezl lektvar nesmrtelnosti. Bohužel se mu jediná zkumavka se vzorcem rozbila na návod na výrobu lektvaru. Lektvar se proměnil v žíravinu a potom v tučňačího upíra Georga.“
Mv100 zaklapl knihu. Prozradila mu víc, něž chtěl. Vytáhl vysílačku a stiskl: Visit HQ.

Kapitola třetí:Vy jste chudák!

Mv100 se objevil rovnou před Garym.
„Pane, víte o té knize?“
„Ano.“
„A kdo ji tam dal? Vy?“ A řekl mu to, co slyšel.
„A-ano Agente. Je-je to pravda.“
„A proč jste vybral Haloweenský ostrov?“
„Já-já jsem chtěl vidět své ro-rodiště.“ Gary propadl v pláč. Mv100 vše strnule sledoval. Všiml si nějakého papíru. Byl to rodný list. Přečetl si ho.

Rodný list
Haloweenský ostrov, právně v rukou Penguin Secret Agency.

Jméno a Příjmení: Gary Gadget Guy ml.
Datum narození: 12. 2. 1968
Pohlaví: Tučňák, mužské.
Otec: Gary Gadget Guy st.
Matka: Garanda Gadganová Guy
Nemocnice: Nemocnice Tučňák

„Pane?“
„Ano, Agente?“
„Už všechno chápu. Co mám dělat teď?“
„Běž domů, prosím.“ Mv100 tedy šel domů. Přivítali ho pufflové. Nakrmil je, umyl je a šel spát.

Kapitola čtvrtá:Plánovaný odjezd

„Reboot! Reboot! Reboot! Reboot! Crrrrrrrrrrrr!“
„Nojo…“
„Dnes je ten odjezd, měl bych se připravit.“ Mv100 se rozhlédl po svém igloo. Na to že si nekoupil membera, tam bylo hodně věcí: postel, přikrývka a dva pufflové. Šel k majáku. Šel takhle:jeho iglú, Mine, Plaza, Snow forts, Town, Dock – a zastavil ho Gary.
„Chtěl bys tady zůstat?“
„Vážně byste mi to dovolil, pane?“
„Ano!“
„Tak já tady budu.“
„Ale musím ti něco říct. Musíme se taky vypořádat s Georgem.“
„Dobře, pane! Mv100 se hlásí do služby!“
„Běž do Doja, je tam sraz všech co tu zůstanou.“
„Dobře.“ Mv100 tam šel. Potkal tam mnoho tučňáků, o kterých ani nevěděl, že jsou agenti.
Zanedlouho přišel i Gary.
„Milí agenti! Víte že musíme Club Penguin ochránit před Herbertem a Panfu. Teď odjel poslední trajekt. Musíme si rozdělit služby.“
Gary začal rozdělovat třeba vojíny, potom obránce HQ… A Mv100 ještě neměl připravené nic.
Ale najednou – „Panfu zdemoluje Mv100!“
„Pane, co to znamená?“ Že když my budeme válčit, ty budeš v Panfu a zničíš ho. I kdyby to vyhráli, jejich ostrov by byl zničený.“
„Aha," pochopil Mv100.

Kapitola pátá: Ostrov

„Ale musím vám oznámit, že také musím na Haloweenský ostrov. Panfu a Herbert totiž o mě usilují.“
Pak bylo ještě pár vět a proslov skončil.
„Pane, kdy mám odjet?“
„Teď, obyvatelé Panfu už jsou totiž všichni na cestě.“
„A jak mám jet?“
„Dám ti extra Jetpack který bude mít GPS, takže nebudeš muset nic dělat.“
Mv100 dostal extra Jetpack hned. Nastartoval trysky a odletěl.

Teď budu dvě kapitoly věnovat Haloweenskému ostrovu. Budu vyprávět očima tučňačky Sandry.

Konečně Sandřin trajekt doplul. Trajekt neměl okna, proto Sandra nevěděla, kam pluje. Vyskočila jako jedna z prvních. „Juchů! Určitě to tu bude zajímavé.“ Svůj názor ale změnila hned, jak zvedla hlavu. Byl tam totiž nápis: VÍTÁ VÁS HALOWEENSKÝ OSTROV. Sandra zkameněla, ale hned se probrala.
„To snad není pravda! Haloweenský ostrov!“ Ale potom bez řečí překročila nápis. „Ale když to vymyslel Gary, tak to asi žádná hloupost není.“

Kapitola šestá: Procházka

Sandra se ihned vydala na průzkum. Vzala si košíček. „Kdyby si někdo myslel, že je Haloween, mohl by mi něco dát,hehehe.“ Sandra ale brzo zjistila, že se Haloweenskému ostrovu neříká proto, že je tam pořád Haloween,ale proto, že tam jsou všichni nestvůry. Naštěstí v hotelu Tučňák, který tu zůstal po okupaci, byli jenom tučňáci. Aspoň v to Sandra doufala. Byl tam totiž ubytovaný upír. Hned jak se to zjistilo,byli tučňáci evakuováni do hotelu Tučňák II. Jenomže v tom byl upír taky, takže to pokračovalo až do hotelu Tučňák XV, kde naštěstí žádný upír nebyl.
„A pane, prosím vás, kdo to tady okupoval?“ zeptala se Sandra jednoho starého tučňáka v hotelu.
„P. S. A. přece!“
„To nemyslíte vážně!“
„Ale ano.“
„Tak děkuju...“ Sandra šla do pokoje. Tohle opravdu nevěděla.

Kapitola sedmá: Skoro konec

Mv100 se prodíral na vrchol sopky. Poslední hra co se opičí po Club Penguin. Mv100 si nazul boty, schované v Jetpacku a rozdupl přistávací plochu.
„Heliport-hotovo. Teď už jenom přístav.“ Mv100 dolil palivo do Jetpacku a letěl do tamního přístavu. Také ho rozdupl botou.
„Teď už je všechno. Zavolám Gadgetovi.“ Mv100 takhle mluvil, protože by tam mohl být schovaný špeh a že Gary má i jména Gadget Guy to nikdo z Panfu nevěděl.
„Gadgete, Gadgete,slyšíme se?“
„Ano 100!“ Mv100 měl kódové jméno 100, protože na Club Penguin žil on, Mv100 a jeho dvojče Bv100.
„Zničil jsem všechny hry vytvořené po vzoru Clubu Penguin.“
„Výborně, 100!“
„Co mám dělat teď?“
„Dolij palivo z hry Heliport, je kompaktabilní s Jetpackem. Doletíš tam po zbývajícím palivu. A pak na Club Penguin! Budeš pomáhat při obraně!“
„Ano, Gadgete!“

Kapitola osmá: Herbert vs. Mv100

Mv100 se potil na saních na Sled Racing. Herbert už skoro kapituloval, ale měl jednu podmínku. Kdo vyhraje hru, bude mít Club Penguin. Nebo snad už Club Bears. Mv100 totiž moc Sled Racing neuměl.
„3…2…1…Start!“ „Kláda-pařez-skokánek-LED!“ Mv100 zrychlil. Měl velký náskok před Herbertem, ale ten se stále zmenšoval. Náhle se před ním objevil – cíl! Mv100 projel cílovou čáru. Náhle měl v sobě pocit. Znal ho, ale nikdy ho nepocítil tak moc. Bylo to přátelství k Clubu Penguin, Icebergu, všem tučňákům a nenávist k Herbertovi, Kluzymu a Panfu. Herbert zdrceně projel cílem.
„TO SNAD NENÍ PRAVDA! POŘÁD JE TO TU TUČŇÁKŮ – TUČŇÁKŮ – TUČŇÁKŮ!!!!!“
Herbert tak třískal do ledu, (neztratil klíč od medu!) až se propadl do vody, všichni co mu sloužili s ním a protože pod tím místem byl malý vodní vír, objevili se za chvíli 2 km od Icebergu. Led se hned zacelil. Mv100 blaženě vytáhl vysílačku.

Kapitola devátá: Konec dobrý, všechno dobré

„Gary! Herbert prohrál! Můžete se vrátit!“
„Výborně, Mv100! A slibuju ti, že už ti nikdy nebudu říkat Agente, jenom Mv100!“
„Kdy se vrátíte, Gary?“
„Hned!“ Gary hned popadl svůj Jetpack a rozhlašoval: „Tučňáci! Mluví k vám Gary Gadget Guy! Můžeme se vrátit na Club Penguin!“ Trajekty hned vypluly. A na Clubu Penguin se všichni agenti dívali na přijíždějící trajekty. Pocítili to co Mv100. A on? Byl ve svém igloo. Krmil a umýval své puffly. Pak šel do HQ. Za chvíli přišel Gary. Objali se. Mv100 si připadal jako neveřejná osobnost Clubu Penguin. A stal se jí. Ale pak šel spát. Musel si odpočinout po těch všech pocitech zloby, nenávisti i přátelství a blaženosti.

Konec první části

Druhá část (2010)

Po dvou letech

Kapitola první: Ráno
„Reboot! Reboot! Reboot! Reboot! Crrrrrrrrrrrr!“
Mv100 se hned probudil a vypnul budík.
„Myslím, že ten starý budík vyhodím. Reboot…“ řekl si a nakrmil puffly.
Ano, ten Mv100, který před dvěma lety zachránil Club Penguin.
Vyšel ze svého igloo. Byl krásný, slunný den. Meteorologové si trhali peří, předpovídali celodenní déšť.
„Co je tu ta recyklovací budova, je tu méně odpadu,“ pochvaloval si.
Sáhl do kapsy a instinktivně sáhl po anténě. Když si všiml, že žádná není, přece jen si vzpomněl.
„Po tom, co Herbert zničil Penguin Secret Agency, nic není jako dřív,“ zamračil se a stiskl tlačítko.

Kapitola druhá: Základna
Hned, jak se objevil na základně Elite Penguin Force, všiml si, že stavební práce byly dokončeny.
U vchodu stála kabina a nad ní nápis: „Potrubní teleport“.
„Kde jsi, Gary?“ řekl sám sobě Mv100 a vytáhl telefon.
„Tyhle dotykové telefony jsou strašně citlivé,“ zlobil se po tom, co uviděl na telefonu nápis „Teleport“. Vypnul funkci a začal volat. Mluvil, mluvil, až domluvil. Pak chvíli počkal – a konečně.
Světelné znamení na výtahu ukazovalo, že výtah je v pohybu.
Za chvíli se dveře otevřely a vkročil Gary Gadget Guy.
„Ahoj,“ pravil unaveně.
„Ahoj. Co je tohle?“ zeptal se Mv100 a ukázal na nápis „Potrubní teleport“.
„Nastup si se mnou a uvidíš,“ usmál se Gary.
Nastoupili. Chvíli se nic nedělo, ale náhle začalo zářit jasné světlo a… Mv100 se pozvracel.
„To byla první, nebo druhá kosmická rychlost?“ zeptal se.
„15 km za hodinu! A navíc, špatně se ti neudělalo z rychlosti, ale že jsme byli v kabině dva. Mě také není zrovna hej,“ řekl Gary.
Stáli uprostřed prázdné místnosti, na jedné straně stál velký počítač s nápisem „Mise P. S.A.“ a na druhé straně kabina pro Potrubní teleport. Uprostřed stál panel s tlačítky. Gary zmáčknul první tlačítko. Místnost potemněla a za chvíli nestáli v podivné kovové budově, ale...
„Hologram. Jedny dveře, jedna židle, jedna obrazovka, HQ roku 2005,“ oznámil suše Gary, usmál se a stisknul druhé tlačítko. Zase tma a bylo tu HQ, jaké vždy Mv100 znal. Tlačítko oznamenovalo, že se nachází v roce 2007. Mv100 si chtěl sednout na židli, ale propadl se. Chtěl se o to pokusit znovu, ale opět byla tma a HQ zničené popcornem.
„Snězte všechen popcorn. Naplánujte zničení Herberta. Najděte nové HQ,“ přečetl Mv100 dřevěnou ceduli. Za chvíli opět stáli v HQ roku 2007.
„Vidíš tu prázdnou obrazovku?“ zeptal se Gary a ukázal na monitor, o kterém nikdo nevěděl, nač tu je.
„Když jsi od té obrazovky zmáčknul teleportační tlačítko, objevil ses v bývalé centrálně Elite Penguin Force“ řekl Gary.
„Jaké to tam bylo?“ zeptal se Mv100.
„No,“ uchechtl se Gary.
„Asi takové,“ a podal mu obrázek.

„Tady byl šatna, tady ukazatel nebezpečí a tady...“ ukazoval Gary, ale najednou mu zazvonil starý „P. S. A. cký“ telefon.
„Kdo mi to, k čertu volá přes starou síť?“ rozzlobil se Gary a zvedl telefon.
Náhle mu z obličeje vyprchala všechna barva.
„Rychle, běž do tvého igloo! Já přijdu za chvíli! Běž!“

Kapitola třetí: Zase Herbert?
Zeptal se Mv100 Garyho, když přišel.
„Jo. Musel jsem vypnout teleportační síť EPF a rozeslat všem agentům zprávu, ať používali síť P. S. A.“
„Ale... Herbert může použít starou síť!“ namítl Mv100.
Gary zavrtěl hlavou.
„Myslí si, že byla zrušena.“
Náhle jej popadl za kravatu.
„Do odvolání jsem Gadget a ty Agent s velkým A, je ti to jasné, Agente?“ tvrdě se zeptal Gary.
„A-a-a-ano, Gadgete,“ vykoktal Mv100.
„Za A. Musíme se vrátit do centrály EPF, protože Herbert obsadil Iceberg. Asi 87 tučňáků, kteří mají vypůjčen Aqua Grabber se nemůžou vrátit.
Za B. Musíme je proto informovat, kde je druhý východ z moře přes Mine.
Za C. Musíme okamžitě přivolat pomoc a ta pomoc bude Rockhopper.
Za D. Tu pomoc přivedeš ty.
Za E. Na pláži je schovaný motorový člun, ty ho nastartuješ a pojedeš směrem na severozápad, až narazíš na Rockhopperův ostrov.
Za F. Přimontuješ motorový člun na záď Migratoru.
Za G. Vzbudíš Rockhoppera a připlujete na Club Penguin.
Za H. Rozprášíme Herberta.
Za I. Na nic nečekej a běž!“

Kapitola čtvrtá: Odjezd
Mv100 utíkal, co mu nohy stačily. Už byl na pláži.
„Motorový člune, kde jsi?“ říkal si sám pro sebe. Konečně ho našel a nastartoval. Kurz severozápad.
„Jak nám vlastně může Rockhopper pomoci?“ rozčileně šeptal, i když široko daleko nikdo nebyl.
Náhle se na přídi člunu vysunul monitor, na kterém stálo:
„Dobrá práce, Agente. Člun zapnul autopilota, nemusíš nic sledovat. Jen jsem ti zapomněl říct, že cestou zpátky s Rockhopperem člun nejdříve zastaví u „Tří tajemných ostrovů“.
Tam je nová základna P. S. A. Myslel sis, že Penguin Secret Agency je mrtvá? Kdyby byla, proč bychom nechávali starou síť!
-Gadget“
Mv100 dočetl a obraz se změnil. Rozdělil se do pěti čtverců, byly uspořádané jako číslo 5 na kostce od „Tučňáku, nezlob se“. Vpravo dole byly údaje o plavbě. Ostatní čtverce byly prázdné ale začaly se postupně zapínat. Nejdřív se vlevo nahoře objevil Gary, poté vedle něho Rookie a pod Garym Jet Pack Guy.
Uprostřed se objevily modré pruhy a za nimi tučňák.
„Uf! Funguje to,“ oddechl si Gary.
„Gadgete, teď mluví Director!“ napomenul ho Rookie.
„Director!“ vykřikl Mv100.
„Ano, to jsem já,“ promluvil konečně Director.

Kapitola pátá: Rozkazy
„Dobrá práce, všichni. Myslím, že už mě trochu znáte. Jsem něco jako generál EPF a P. S. A. Mé kódové jméno je The Director, ale to The říkat nemusíte. Stačí Director. Tak tedy k úkolům. Gary svolá Military Unit of Club Penguin, dále jen MUCP -“
Všichni ostatní, i Gary vzkřikli jakoby jedněmi ústy:
„Vojenská Jednotka Clubu Penguin? MUCP?“ a Gary pokračoval:
„Jak mám svolat někoho, koho neznám!“
„Jednoduše,“ pokračoval Director.
„Prostě půjdeš do Doja, a zaklepeš třikrát na zadní stěnu a o víc se nestarej. Zatím vždy stačily síly P. S. A. a EPF, ale teď potřebujeme MUCP. Jet Pack Guy. Ty budeš ze vzduchu pozorovat Iceberg a vše předávat na kanál 308, přímé spojení. Rookie. Ty jsi hned po Agentovi druhý nejdůvěrnější, takže půjdeš na novou základnu P. S. A. a budeš ji hlídat. Konečně se k tobě dostávám, Agente. Ty rozkazy, které ti dal Gary, jsou původem ode mě, takže víš, co máš dělat. Rockhopper se nám může hodit s jeho sněhovým dělem, proto ať je tu co nejdříve. Nezapomeň mu říct, že má zastavit... ty víš kde. Teď běžte dělat, co máte. Za chvíli na svých obrazovkách uvidíte kanál 308. Loučím se s vámi. Buďte vynalézaví, buďte nenápadní, buďte připraveni.“
Monitor cvakl.

Kapitola šestá: Rockhopperův ostrov

Mv100 už pozoroval obrysy ostrova a lodě.
„Přidej,“ říkal člunu.
Konečně byl tu. Rockhopperův ostrov.
„Asi bude spát s Yarrem v jeho kajutě,“ řekl si a vyskočil na Migrator. Měl pravdu. Rockhopper chrápal jako nevím co a s Yarrem. Ale co to! Vousy mu visely na věšáku, zavěšené na gumičku.
„Rockhopper má umělé vousy?“ podivil se Mv100 a zatřepal s Rockhopperem.
„Rockhoppere! Rockhoppere!“ zašeptal na něj.
„Hmm... Co je?“ zavrčel on.
„Club Penguin je v nebezpečí!“ křikl na něj Mv100.
To Rockhoppera dokonale probralo.
„Co povídáš? Že je Club Penguin v nebezpečí?“ vykřikl Rockhopper. Mv100 mu začal všechno vyprávět.
„To je zlé,“ řekl pirát.
„Kde mám vousy? Á, tady. Jak dlouho tam můžeme s být se třemi motorovými čluny?“
„Nevím. A já mám navíc jenom jeden,“ opáčil Mv100.
„A já mám dva. Tak by jsme měli vyplout, ne?“ řekl Rockhopper a rozesmál se.

Kapitola sedmá: Past

Na Migratoru vál svěží vánek. Už byli skoro u Clubu Penguin.
„Nevím přesně, kde je ta základna, takže tě vylodím u toho největšího ostrůvku,“ řekl Rockhopper.
„Dobře. Můžu se jít podívat na strážní koš?“ zeptal se Mv100.
„Proč ne?“ odpověděl Rockhopper.
Mv100 vyběhl na strážní koš a vytáhl telefon.
„423 438,“ vyťukával čísla na mobil.
Píp... píp... pííííp!
„Agente? Co se děje?“ zeptal se Gary.
„Nic Gadgete, jen mám pár dotazů. Za prvé, základna je na největším ostrově, že?“
„Ano,“ přisvědčil Gary. „A dál?“
„Když jsi vypnul teleportační síť EPF, jde přes EPF mobil volat?“
„Ano, ale Herbert jej zřejmě odposlouchává.“
„To jsem si oddychl. Napadlo mě, že by se dal použít nějaký záložní telefon, který máš u sebe a řekl bych něco jako „Tak u nové základny na střeše Doja?“ Prostě by jsme svedli Herberta na falešnou stopu,“ vysvětloval Mv100.
„Souhlasím. Telefonní číslo je 624 632 373. Čekám. Ahoj,“ rozloučil se Gary a ukončil hovor.
Mv100 vytáhnul telefon EPF.
„624 632 373,“ vytáčel.
„Chrr, crrr, tady Fary, chrts, slab, škvr, signá, drrr, mluv.“ říkal Gary.
„Fary! Kde se setkáme? Jako vždy 20m od Icebergu?“ Mv100 si byl jistý, že ho bylo slyšet stejně, jako on slyšel Garyho.
„Ano, hrrr, končím, bzzz!“ ukončil Gary hovor.
Agenta vyrušil bodrý Rockhopperův hlas:
„Už jsme tu!“

Kapitola osmá: Setkání

„Tak tedy, Herbert odposlouchává síť EPF,“ obcházel Gary ohniště na Třech tajemných ostrovech.
„Co boj?“ zeptal se nedočkavě Rookie.
„Ten nás nemusí zajímat. Měli bychom se podívat na kanál 308,“ uklidnil ho Gary a zapnul televizi, v níž se ukázal Iceberg a...
„Král Panfu, Písek VII.!“ vykřikl Mv100
„A s Herbertem. Ale... podívejte se na to pořádně!“
„Že by MUCP?“
„Asi.“
„Těch je jak much!“
„Kde je Director sehnal?“
Agenti se překřikovali jeden přes druhého, takže ani nebylo slyšet. Gary nakonec přeladil na kanál 34 732 867, kde byl Director.
„Agenti! Gary! Svolejte všechny síly! Volejte na 772, 373 a 6827! MUCP nestačí! Jeďte tam i vy! Na severovýchodu ostrova je člun, nasedněte na něj a jeďte stále rovně! Dojedete na druhý ostrov. Tam vystoupejte na horu, jsou tam plošiny pro Jet Pack a 42 Jet Packů! Pospěšte si!“ bylo napsáno na monitoru. Všichni zbledli a šli dělat, co měli. Člunů bylo dost, takže se na druhý ostrůvek dostali rychle, ale Jet Packy nestačily. Mv100, Gary a Rookie vytahovali z batohů záložní stroje, až se z nich kouřilo. Ono totiž mít na zádech tři Jet Packy (v těch batozích), to není jen tak! Konečně všichni vyrazili a rychle letěli k Icebergu. Naštěstí bylo všude ve vzduchu dost paliva.
Bylo vidět, že někdo si nechal záležet na tom, aby nikdo nespadl. V dáli byl vidět červený tučňák, Jet Pack Guy.

Kapitola devátá: Boj
To nestojí za řeč.
Herbert prostě musel i s tím zpropadeným Pískem VII. odplavat na ledovci a jejich přívrženci taky.

Kapitola desátá: Návrat z boje
„Ale dali jsme jim co proto!“ smál se Mv100.
„No jo. Pojďme do centrály EPF,“ radil Gary.
Na základně je čekal... Director. Ale nebylo poznat kdo to je, byl oblečen celý v černém, na hlavě měl kapuci a na tváři černé brýle.
„Musím vám pogratulovat,“ řekl.
„Byli jste skvělí. Nyní bych vám rád udělil ocenění. Pro Jet Pack Guye tu mám pozorovací medaili. Pro Rookieho všeobecnou medaili a pro Garyho medaili za vynálezy. Teď tu mám toho nejlepšího na konec. Agente Mv100. Za tvou celoživotní práci pro Club Penguin ti dávám cenu, kterou má kromě tebe jen G. Nejvyšší cenu. Mou identitu,“ řekl Director a vložil do ruk tučňáka Mv100 2 malé kartičky. Když se na ně Mv100 podíval, podivil se. Od Directora by čekal cokoli, ale tohle ne.

PENGUIN SECRET AGENCY – PRŮKAZ TUČŇÁKA
Jméno: Aunt
Příjmení: Artic
Datum narození: 1. 1. 32
Bydliště: Ledovcová 15
Kódové jméno: The Director
V the Club Penguin Town
Dne 1. 1. 32
Podpis nejvyššího velitele: The Director, v.r.

A druhá kartička?

ELITE PENGUIN FORCE – PRŮKAZ THE DIRECTOR
Datum nástupu do funkce: 1. 4. 68
Civilní jméno předchůdce: Gary Gadget Guy st.
Civilní jméno: Aunt Artic
Funkce: Nejvyšší velitel MUCP, Ředitel P. S. A. a EPF, prezident Clubu Penguin atd...

Poté The Director ještě něco řekl a všichni se rozešli do svých domovů. Mv100 šel jako omámený. Přitočil se k němu Gary.
„Je to šok, co?“ zašklebil se.

Kapitola jedenáctá: Jak to?
Mv100 seděl spolu s Garym v jeho iglů. Hodiny tikaly, pufflové spali a Mv100 nemohl nic pochopit.
„Ale... Vzpomínám si, když jsem začal s P. S. A., hledal jsem ztracené puffly Aunt Ar..., tedy, Directorovy ztracené puffly! To byl zastírací manévr, nebo tak něco?“
„Jo,“ řekl Gary a zhluboka se napil čaje.
Konec 2. části
Naposledy upravil(a) mv100 dne úte 28. bře 2017 20:09:41, celkem upraveno 12 x.
Oficiální stránky Agentských příběhů: http://www.agentskepribehy.8u.cz/
Přehledná navigace, bonusy, větší obrázky atd.
FlorinQa
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 370
Registrován: úte 27. dub 2010 18:35:33

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 I. + II.

Příspěvek od FlorinQa »

Super :DD To je skvělej příběh :DD
mv100
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. čer 2010 15:10:33
Kontaktovat uživatele:

III. díl

Příspěvek od mv100 »

Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 - Agentské příběhy III.
COMING SOON
Zároveň vyhlašuji konkurz na 3 nové postavy:
Trošku drzý Rookieho bratr
Trošku fintivá Dotina sestra
Trošku tvrdohlavý bratranec Jet Pack Guye/George
Oficiální stránky Agentských příběhů: http://www.agentskepribehy.8u.cz/
Přehledná navigace, bonusy, větší obrázky atd.
mv100
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. čer 2010 15:10:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od mv100 »

Nikdo nemá zájem? To je škoda...
Oficiální stránky Agentských příběhů: http://www.agentskepribehy.8u.cz/
Přehledná navigace, bonusy, větší obrázky atd.
Platfus
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 529
Registrován: pát 23. dub 2010 19:25:43

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od Platfus »

nejvíc drzej sem tady já :D
Hledám Assassins Creed věci. Pište pokud máte
mv100
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. čer 2010 15:10:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od mv100 »

Tak k odsazení chybí už jen "Trošku fintivá Dotina sestra"... Lidičky, přece se nenecháte zahanbit!
Oficiální stránky Agentských příběhů: http://www.agentskepribehy.8u.cz/
Přehledná navigace, bonusy, větší obrázky atd.
LordMB
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 200
Registrován: ned 27. čer 2010 14:54:47
Skype: LordMB10

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od LordMB »

chtel bych byt bratranec , protoze jsem dost tvrdohlavy
lORDmb Obrázek
K.C.A.S.A
mv100
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. čer 2010 15:10:33
Kontaktovat uživatele:

1. kapitola

Příspěvek od mv100 »

Kapitola první: Ztracený puffle
Mv100 a Gary seděli v Pizza Parloru a číšník jim zrovna přinášel pizzy.
"Tady jedna sýrová," řekl číšník.
"To jsem já," přihlásil se Gary,
"A jedna pizza s krevetami?"
"Tady," řekl Mv100.
Byl to bez měsíce rok od té chvíle, kdy Herbert naposledy zaútočil na ostrov ve velkém. Samozřejmě, bylo tu mnoho menších útoků, ale... ty se nepočítají.
"Už je na ostrově docela dlouho klid, ne?" řekl Gary a zakousl se do pizzy.
"Hm, sýrová, tu já nejraději," mlaskal.
"Máš pravdu," řekl Mv100 a chtěl něco ještě dodat, ale náhle Garymu zazvonil mobil.
"To je od policie," vysvětloval.
"Zde Gary! Cože? Dobře. Kdy, jak? Nevíte. Aha. OK, jedu tam s jedním expertem! Ale, počkejte ještě! No. A staral se o toho puffla ten tučňák důkladně? Jestli se o něj staral důkladně! Proč? Jéjda, logiku, logiku! No když mu ten puffle utekl... Víte co, já tam prostě jedu. Konec."
"To byl Nahluchlec?" zeptal se Mv100. (Nahluchlec byla samozřejmě jen přezdívka)
"Jo. Nějakýmu tučňákovi se ztratil puffle a nějak jinak než normálně... Budem tam muset jet. Spořádej tu pizzu a nachystej si teleport na IGLOO 165897."
"Dobře."
Spolykali pizzu a ihned se vydali do igloo, které mělo změnit běh událostí na Clubu Penguin...

Pan Nahluchlec ;) je přivítal v igloo brečícího růžového tučňáka.
"Prý mu utekl jeho nejmilejší puffle, byl červený. Jmenoval se Duffy a byl 2 roky starý. Velmi poslušný. Hmm, hmm. Staral se o něj skoro nejvíce ááá... co jsem to - Ahá! Že normálně pufflové nechávají dopis na rozloučenou, ale tenhle ne..." Policista přešel do nesrozumitelného brblání, ze kterého bylo rozumět jen jednomu slovu.
"Hmmm, hmmm, únos, hmm, hmmm..."
"Že by únos?" naklonil se Mv100 ke Garymu.
"No, je to možné. Alespoň se nebudeme nudit. Trošku ho vyslechnu a potom sem pošlu Rookieho bratra. Nový agent, ale ví toho, jako by u nás byl už sto let. Bratříček mu zřejmé všechno vyprávěl. Ale je trošku drzý a prostořeký... No, snad to nebude vadit," popisoval Gary agenta.
"Jak se jmenuje?"
"Ccdn."
"Uf. To než přeříkám - "
"Tvé jméno taky není zrovna snadno vyslovitelné," usmál se Gary.
"OK. Mám jít do centrály?"
"Jo. Zatím ahoj," rozloučil se Gary a otočil se k majiteli igloo. Mv100 vyšel ven a teleportoval se na základnu EPF. Usadil se v pohodlém křesílku a... usnul.

Probudilo ho vyzvánění telefonu.
"Agent Mv100, co se děje?"
Hlas z telefonu mohl patřit tak dvanáctiletému tučňákovi.
"Haló? Gary tam není?"
"Ne, ale já jsem jeho zástupce. Co mu chcete?"
"No, něco jsme viděli."
"A co?" rozzlobil se Mv100.
"Mluvte!"
Pokračování příště
Co viděla parta tučňáků, která šla ze školy? Co, nebo kdo unesl puffla Duffyho? Nevrací se Herbert zpět na scénu? A co na to Jan Plouvotleskač? Sledujte další díl Agentských příběhů!
Oficiální stránky Agentských příběhů: http://www.agentskepribehy.8u.cz/
Přehledná navigace, bonusy, větší obrázky atd.
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od Lisured »

Zajímavé a někdy i docela vtipné. Píšeš pěkně a nevšiml jsem si ani žádné vážnější chyb. Nemohu se dočkat pokračování.
Lisured podle vzoru pán
Platfus
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 529
Registrován: pát 23. dub 2010 19:25:43

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od Platfus »

přesně to sem chtěl říct. ty by ses hodil i na admina ;)
možná kdybych si udělal čas tak bych ti ty příběhy mohl dát do flashe, co ty na to?
ale jen flash, žádné obrázky...neumim moc kreslit :D
Hledám Assassins Creed věci. Pište pokud máte
Odpovědět