Agentské příběhy (Herbert aneb příběh tučňáka Mv100)

Projev svou tvořivost
Odpovědět
The Penguin Soldier
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 21
Registrován: sob 16. dub 2011 12:49:47
Bydliště: Pufflí ráj

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od The Penguin Soldier »

Jestli budou další role tak se hlasim,ale pozor,na CP se jmenuju Cityelefant.
Obrázek
Mám pocit,že k tobě jde ozbrojený Elf.
mv100
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. čer 2010 15:10:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od mv100 »

The Penguin Soldier píše:Jestli budou další role tak se hlasim,ale pozor,na CP se jmenuju Cityelefant.
Ahoj,
v téhle řadě (III.) Agentských příběhů zatím žádné nové role neplánuji, ale možná v příští řadě. Zatím to nevím ani já. Snad Jan Ploutvotleskač...
EDIT: Jsi tam ;)
Oficiální stránky Agentských příběhů: http://www.agentskepribehy.8u.cz/
Přehledná navigace, bonusy, větší obrázky atd.
The Penguin Soldier
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 21
Registrován: sob 16. dub 2011 12:49:47
Bydliště: Pufflí ráj

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od The Penguin Soldier »

Já tam jsem?!JEstli se to týká mě,tak děkuji.
Obrázek
Mám pocit,že k tobě jde ozbrojený Elf.
mv100
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. čer 2010 15:10:33
Kontaktovat uživatele:

4. kapitola

Příspěvek od mv100 »

"Podejte hlášení!" řekl Director.
"Utekl, nastoupil na ledovec a uplaval," řekl Mv100.
Telefon zazvonil. Director přijmul hovor.
"Zde Director EPF. To jsi ty, Gary? Kdo? Tučňák? To snad ne! Řeknu jim to!"
Director se rozčileně otočil ke čtyřem agentům.
"Zmizel tučňák! Ten, kterému se ztratil puffle jako první!"


Kapitola čtvrtá: Tučňáci se ztrácejí
"To snad není možné! Ten růžový?" zeptal se Mv100.
"Ano," odvětil Director. Vzápětí zakřičel.
"Musím se podívat na své puffly!" Odběhl. Tým se na sebe podíval.
"Asi si z něho... dám příklad," vydechl Lisured.
"Těžko tomu uvěřit. Cityelefant byl můj přítel," řekla Teri2.
"Byl?" zašeptal Ccdn.
"Půjdu zkontrolovat ty své puffly. Sraz tady za půl hodiny," rozhodl Mv100.

"U mě dobrý."
"Já mám všechny."
"Taky."
"U mě též."
"Problém je v tom," ozval se za nimi hlas, "že mě všichni zmizeli." Director vypadal, že brzy omdlí.
Directorovi zazvonil telefon. A Teri2, Ccdn, Mv100 a Lisuredovi také.
"Háló? Zde agent Ccdn!"
"Teri2, na přijmu!"
"Agent Lisured vždy připraven! Kdo volá?"
"Tady agent Mv100!"
Centrálou EPF se rozlehla směsice hlasů. Po několika minutách všichni domluvili.
"Řekli vám to samé co mě?" zeptal se Lisured.
"Asi... ano," řekla Teri2.
Místností se rozezvučel hluboký hlas. Všichni se otočili. Ten hlas vycházel z velké širokoúhlé obrazovky.
"Ano, moji milí malí přátelé, jsem to já," oznamoval Herbert.
"Myslím, že se brzy setkáme blíže, než vám bude libo. Zatím sbohem, hahahaha!" Obraz ledního medvěda zmizel.
"Můžete mi to pustit znovu? Políčko po políčku, prosím," řekl Gary, který vystupoval z výtahu. Director beze slova vyklepal na řídícím počítači pár příkazů.
"A..................N.................................O,...............M.................O...................J..................I..............
....M....................I......................L.............Í..." ř-í-k-a-l--p-o-m-a-l-u--H-e-r-b-e-r-t.
"Stopněte to!"
"Cityelefant!" zakřičela Teri2. Opravdu, nalevo od Herberta, za Klutzym, se ukázal růžový tučňák.
"Nevypadá, že by byl při smyslech," kroutil hlavou Gary.
"Tak či tak," povzdechl si Director, "už zmizelo pět tučňáků a mí pufflové."
"Nesmíte spát doma, pane, to je jasné," říkal Gary.
"Mohli by vás taky unést," dokončoval Ccdn.
"Ustelu si ve strojovně. Agenti, rozchod!" Director vešel do malé místnůsky, které si málokdo všiml.
"Doufám, že ho tam nesežerou pavouci," usmál se Ccdn.
"Radši půjdeme domů," pokýval hlavou Lisured.

Tým se díval na Penguin TV News.
"Vítejte u večerních zpráv! U vašich obrazovek vás vítá Elvíra Krevetová a Herman Ploutvička. Jako první zprávu tu máme vyhlášení pohotosti, kterou vydal Gary dnes odpoledne. Ve studiu už ho vítáme!" Moderátorka se evidentně příliš nevyspala.
"On tam fakt vlez," vydechl Ccdn.
"Tak pane Gary, co bylo důvodem vyhlášení 1. stupně pohotovosti? Z neověřeného zdroje máme informaci, že jde o únosy tučňáků Herbertem." Moderátorka se usmívala. Možná by se usmívala i kdyby jí řekli, že jí za chvíli useknou hlavu.
"Promiňte, ale mám zakázáno o tomto mluvit," omlouval se Gary. To moderátory vykolejilo.
"Aha... Hmm... A nyní... Hmmm.... Předpověď počasí!"
Mv100 přeladil na kanál 601. To byla Agentská televize, kanál pro velmi důvěryhodné. Povětšinou tam vysílal Director.
"Agenti, konečně jste přeladili," uvítal je filtrovaný obraz.
"Zatím máme 24 unesených, z toho dva agenti. Situace je špatná, navíc se nám znovu ohlásil Herbert. Dostavte se zítra v deset hodin na TTO*! Všeobecná konference. Loučí se Director."
Obraz se změnil v šum.
*Tři tajemné ostrovy
Pokračování příště
Tak teď si neví rady ani Jan Ploutvotleskač! Je jasné, že tučňáky unáší Herbert, ale proč? Clubu Penguin nastávají temné časy. Rozvázání uzlu v dalších dílech Agentských příběhů!
Obrázky tedy nikdo?
Naposledy upravil(a) mv100 dne sob 04. srp 2012 10:20:51, celkem upraveno 3 x.
The Penguin Soldier
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 21
Registrován: sob 16. dub 2011 12:49:47
Bydliště: Pufflí ráj

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od The Penguin Soldier »

Nevím proč jsem ružoví tučnák ale příjímam to.Avšak byl bych radeji kdybch v tom příběhu byl jako žlutý nebo modrý tučnák ;)
Obrázek
Mám pocit,že k tobě jde ozbrojený Elf.
The Penguin Soldier
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 21
Registrován: sob 16. dub 2011 12:49:47
Bydliště: Pufflí ráj

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od The Penguin Soldier »

kdy bude pokračování?
Obrázek
Mám pocit,že k tobě jde ozbrojený Elf.
mv100
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. čer 2010 15:10:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od mv100 »

Dnes nebo zítra. Uvidím, jak to bude s časem.
Oficiální stránky Agentských příběhů: http://www.agentskepribehy.8u.cz/
Přehledná navigace, bonusy, větší obrázky atd.
mv100
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. čer 2010 15:10:33
Kontaktovat uživatele:

5. kapitola

Příspěvek od mv100 »

Mv100 přeladil na kanál 601. To byla Agentská televize, kanál pro velmi důvěryhodné. Povětšinou tam vysílal Director.
"Agenti, konečně jste přeladili," uvítal je filtrovaný obraz.
"Zatím máme 24 unesených, z toho dva agenti. Situace je špatná, navíc se nám znovu ohlásil Herbert. Dostavte se zítra v deset hodin na TTO! Všeobecná konference. Loučí se Director."
Obraz se změnil v šum.

Kapitola pátá: Garyho objev
V centrále P.S.A. to vřelo. Bylo tu asi dvacet agentů, mezi nimi i Gary, náš tým a Rookie, Jet Pack Guy a Dot. Do místnosti vstoupil Director. Agenti zasedli k mimořádné poradě.
"Přátelé," začínal vedoucí, "jak všichni víte, do této chvílu bylo uneseno asi 800 pufflů, včetně těch mých a 121 tučňáků, plus 5 agentů. Máte někdo nějaký návrh na řešení této situace?"
Rookie a Ccdn se zvedli. Většina agentů se usmívala. Vždyť ti dva si byli podobni jako vejce vejci!
"Doporučujeme dát do každého igloo skrytou kameru," vysvětloval Rookie. Přerušil ho bouřlivý chechot. Director zvedl ruce.
"Toto by napadlo každého. Máte ještě něco?"
"No, hmm, napadlo nás, hmm, že by se na puffly dalo dát čidlo opuštění ostrova?"
"To by šlo," řekl Director. "Gary?"
"Mé výzkumy potvrzují, že se Herbert ubydlel na severovýchodě od ostrova. Žádám o povolení vypravit průzkumnou četu."
"Stav se za mnou potom v kanceláři. Speciální tým?"
Porada pokračovala dlouho do noci. Konečně v jednu hodinu ráno chtěl už dát Director rozchod, ale na obrazovce za ním se ukázalo hlášení:
Zaznamenána žádost o přijetí souboru: moje_zprava_06.avi. Přijmout?
ANO NE
Director stisknul "ANO". Na obrazovce se ukázala armáda tučňáků v plné zbroji. Náhle do záběru vstoupil lední medvěd s krabem na rameni.
"Ano, ano, moji milí malí pojídači ryb. Mám už přes 100 z vás, přesně 121. Připravte se na velké překvapení!"
Obraz se proměnil v šum.
"Ehm... No..." řekl Director a chtěl pokračovat, když tu se obraz znovu ukázal.
Byl na něm tučňák, který se blížil s injekci k druhému tučňákovi.
Ten křičel: "Ne, já nechci! Já nechci sloužit Herbertovi, já-" První tučňák mu vpíchl injekci. Chvíli se nic nedělo a pak druhý tučňák vstal a řekl: "Já budu sloužit svým pánům, Herbertovi a Klutzymu a zavazuji se, že - " Tady se zarazil.
"Kamera je zapnutá! Když jsem byl nevědomý, zřejmě jsem ji zapnul!" Přistoupil k objektivu a stisknul vypínací tlačítko.
Chvíli bylo ticho. Potom Mv100 nevěřícně řekl: "Herbert umí ovládat tučňáky pomocí nějakých injekcí? To je šílené!"
"Jako by to bylo sci-fi," přisvědčil nějaký agent, kterého Mv100 neznal.
"Nebo naopak, jako z pohádky o Černokněžníkovi a rytíři Ploutvovi!" řekla Teri2.
"Agenti," řekl Director, "tímto vyhlašuje nejvyšší stav ohrožení. Všichni pufflové budou do tří dnů v puffle-hotelu. Rozchod!"

"Ale to je neuvěřitelné," kroutili hlavou Ccdn a Lisured. Mv100 a Teri2 už to věděli.
"Ale je to tak," odporoval Gary, "skutečně, ti pufflové, co se vrátili, nebyli živí, ale byli to roboti! Ostatně, jestli nevěříš, počkej chvíli!" Gary se začal hrabat ve svých kapsách.
"Tak tady to je," řekl a vytáhnul puffla. Se zděšením přihlížejících odmontoval pufflovi vrchní část "hlavičky". (Pokud se tomu dá tak říkat, protoře puffle je vlastně hlava na nožičkách.)
Náhle se centrálou EPF ozval poplach prvního stupně a hlas: "Útok na Tři tajemné ostrovy! P.S.A. pod palbou!"
Pokračování příště
To nevypadá dobře, vždyť Herbert snad našel Tři tajemné ostrovy!
Agent a reportér Jan Ploutvotleskač vám za týden (a možná i dříve, záleží na tom jestli bude mít na hotelu Wi-Fi)
předá poselství o agentech Garym, Mv100, Ccdn, Lisuredovi, Teri2 a o Herbertovi, Klutzym a snad i Cityelefantovi!

Dnešní kapitola trochu kratší, z důvodu nedostatku času. Balení na cestu je dost vyčerpávající! Nashledanou za týden!
Oficiální stránky Agentských příběhů: http://www.agentskepribehy.8u.cz/
Přehledná navigace, bonusy, větší obrázky atd.
98filip98
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 85
Registrován: pon 21. čer 2010 17:24:46

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od 98filip98 »

ak budes potrebovat dalsiu rolu som k sluzbam ;)
98filip98
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 85
Registrován: pon 21. čer 2010 17:24:46

Re: Herbert aneb příběh tučňáka Mv100 (Agentské příběhy)

Příspěvek od 98filip98 »

uhm a budu este nejake pribehy???? doma nemam co robit a ucit ma prestavilo bavit ;)
Odpovědět