Moje príbehy na CP

Projev svou tvořivost
Odpovědět
bombarder11
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 8
Registrován: ned 16. led 2011 16:54:42
Kontaktovat uživatele:

Moje príbehy na CP

Příspěvek od bombarder11 »

Herbertov (ne)premyslený plán 1.časť
Bol pekný penguinský deň. Svietilo slnko a v telke práve dávali Penguin News.
Ja som ich samozrejme pozeral. Zrazu som stratil obraz. Skúsil som sa pozrieť na iné kanály a tie mi išli. Zdalo sa mi to čudné pretože sa to ešte nikdy nestalo, lebo kanál CPNN (Club Penguin National News) používal najmodernejšie vysielače.
Tak som si povedal že spojím príjemné s užitočným a pôjdem sa pozrieť do ich budovy a pri tom vyvenčím puffla. Keď som bol v Plaze zrazu som započul výbuchy. BUM!BUM!BUM! Ako správny EPF agent som si obliekol oblečenie //TACTICAL// a spolu s pufflom som sa rozbehol k budove kanálu CPNN. Keď som tam prišiel, zbadal som ochranku ako leží na Zemi. Rýchlo som sa k nim rozbehol. Jeden mal rozbitú hlavu a poriadne mu krvácala noha. Druhý bol v bezvedomí. Rýchlo som zavolal sanitku a ďalších EPF agentov. Jednému zranenému som rany obviazal a druhému som dal umelé dýchanie. Prebudil sa.
Rýchlo som bežal do budovy. To čo som videl bolo strašné. Bolo to tam tak zničené, ako bola zničená HQ miestnosť. Všade samé pukance, všetko porozhadzované…….
Rýchlo som bežal do štúdia Penguin News.
Zrazu som zbadal…………………………………………… Herberta a Klutzyho. Herbert na stole kreslil nejaký plán a Klutzy sa snažil nabúrať do servera kanála CPNN. Spomenul som si že oblečenie //COMM// tomu vie zabrániť. Potichu som si ho obliekol a išiel som na také miesto kde ma nevidia. Rýchlo som z batoha vytiahol počítač a vysielače. Zapol som to. Všimol som si že Klutzy v ruke držal USB klúč. Zapojil ho do servera a chcel na server nahrať súbor s menom „Plán na zničenie ostrova01.exe“.
Rýchlo som server zahesloval pomocou počítača ktorý je k oblečeniu //COMM//. Rýchlo som sa naspäť obliekol do oblečenia //TACTICAL//. Rozmýšlal som ako ich zastaviť………………………………….. Zrazu ma napadlo že by som mohol vypnúť elektrinu v budove PON a potom by som ich zatkol. Došlo mi že by to asi nevyšlo. Nakoniec som sa rozhodol že celú budovu PON odpálim aby po nich už nič nezostalo. Rýchlo som prešiel celú budovu, či tam ešte niesú nejaký penguini. Keď som višiel na 2. Poschodie, zbadal som tam zviazaného Garyho, kameramana, Moderátora a všetkých členov penguin Band.
Opýtal som sa ich: „Čo tu robíte?“ A oni na to: „Ja Gary a Penguin Band sme mali mať v Penguin News rozhovor s moderátorom. Zrazu došiel……… Prerušil som ho a povedal som: „Áno viem, došiel Herbert…….“.
Rýchlo som všetkých rozviazal a povedal môj plán. Gary mi dovolil budovu odpáliť. Potajomky som pri štúdio dal bombu. Keď sme už boli všetci vonku a ja som išiel budovu odpáliť, spomenul som si že som si tam bral puffla a už ho nemám. Asi si nevšimol že som odišiel. Rýchlo som pre neho išiel. Ale keď som tam došiel zbadal som ako ho Herbert drží v rukách. Tajne som sa k nemu zakradol, vytrhol mu môjho puffla z rúk, a utekal som von. Herbert rýchlo zobral Klutzyho a snažili sa sním vyliezť cez okno.
Hneď ako som bol vonku pred budovou, odpálil som bombu. Keď už budova lahla popolom všimol som si za ňou dieru. Zrazu mi to došlo: „Herbert použil ten vŕtací prístroj čo mal v 8. Misií. Z diery sa zrazu ozvalo: „Ja sa vrátim“. Každému je určite jasné kto to bol. Zrazu sa diera zavrela automatickými tytanovými dverami. Bolo mi jasné, že Herbert útok pripravoval mesiace dopredu. Zbadal som tam papierik s číslom 6583.Zobral som si ho. Zrazu mi zavolal môj kamarát Majkl ktorý robí predavača lístkov v divadle. Povedal mi že sa stalo niečo čudné a že mám rýchlo prísť. Cestou tam som si stále opakoval otázku prečo je všetko dosť podobné ako v 8. Misií.
Cestou som si všimol na Zemi kúsok panciera kraba. Asi bol Klutzyho. Možno išli tadeto. Keď som došiel do Plazy, divadlo bolo tiež ako v 8. Misií Gift Shop kúsok pod zemou. Vošiel som dnu, a všetko tam bolo tak isto ako v 8. Misií porozhadzované. To moju verziu že všetko je tak isto ako v 8. Misií ešte posilnilo. Prišiel som k Majklovi a on mi povedal že sa to stalo asi pred 5 minútami. Došlo mi to, pred 5 minútami Herbert utiekol do podzemia. Asi presne ako v 8. Misií omylom kopal pod divadlo a to divadlo sa prepadlo.
Skúsil som to riešiť podobne ako v 8. misií. Zobral som balóniky a lanká a pripevnil som ich na divadlo. To sa pohlo na normálnu výšku. Išiel som na to miesto kde Herbert začal kopať a snažil som sa ten titanový poklop prerezať laserom. Nešlo to. Ten poklop bol elektrický a mal tam zabudovaný mini počítač. Pokúsil som sa do neho hacknúť pomocou môjho Spy Phonu ale musel som zadať nejaké heslo.
Zrazu som si spomenul na ten papierik čo som našiel. Skúsil som to. Fungovalo. Vošiel som dnu. Boli tam laserové paprsky a dna čítač. Spomenul som si na ten kus pancieru kraba Klutzyho a tak som si povedal že to skúsim. Naštastie to fungovalo. Cestou som si všimol spodnú časť divadla a našiel som 4 časti papierika so šípkami. Na konci tejto chodby boli dvere. Boli zamknuté. Skúsil som tie 4 papieriky spojiť a šípky boli takto: -> -> ß-> <-.
Na zámku bol displej so šípkami. Skúsil som tam zadať týchto 5 šípok. Dvere sa otvorili. Bolo to tam ako Herbertova skrýša. Nikto tam ale nebol. Na stole boli nejaké plány. Zrazu som zbadal rebrík nad ktorým bol poklop. Vyšiel som hore na rebrík. Keď som poklop otvoril, ocitol som sa v lese.
Bolo tam veľa kukurice a medzi nimi bol Herbertov počítač. Za nim sedel Herbert. Niečo tu smrdí. Vyzeralo to tam presne ako v 11. Misií.

POKRAČOVANIE NABUDÚCE…
Obrázek
Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Moje príbehy na CP

Příspěvek od batman12 »

super bombarder :) herbert by tam mohol CP znicit bombarderom :DD :D :DD
bombarder11
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 8
Registrován: ned 16. led 2011 16:54:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy na CP

Příspěvek od bombarder11 »

batman12 píše:super bombarder :) herbert by tam mohol CP znicit bombarderom :DD :D :DD
:DD :DD :DD
a druha cast bude asi az za mesiac :(
Obrázek
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: Moje príbehy na CP

Příspěvek od Lisured »

Je to docela dobré, ale není to vůbec členěné do odstavců, což dělá text nepřehledným a nečitelným.
Lisured podle vzoru pán
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy na CP

Příspěvek od Šaman »

Dost mi vadí zbytečné nadužívání slov Rýchlo a som :/

Keď som tam prišiel, zbadal som ochranku ako leží na Zemi. Rýchlo som sa k nim rozbehol. Jeden mal rozbitú hlavu a poriadne mu krvácala noha. Druhý bol v bezvedomí. Rýchlo som zavolal sanitku a ďalších EPF agentov. Jednému zranenému som rany obviazal a druhému som dal umelé dýchanie. Prebudil sa.
Rýchlo som bežal do budovy. To čo som videl bolo strašné. Bolo to tam tak zničené, ako bola zničená HQ miestnosť. Všade samé pukance, všetko porozhadzované…….
Rýchlo som bežal do štúdia Penguin News.
Zrazu som zbadal…………………………………………… Herberta a Klutzyho. Herbert na stole kreslil nejaký plán a Klutzy sa snažil nabúrať do servera kanála CPNN. Spomenul som si že oblečenie //COMM// tomu vie zabrániť. Potichu som si ho obliekol a išiel som na také miesto kde ma nevidia. Rýchlo som z batoha vytiahol počítač a vysielače. Zapol som to. Všimol som si že Klutzy v ruke držal USB klúč. Zapojil ho do servera a chcel na server nahrať súbor s menom „Plán na zničenie ostrova01.exe“.
Rýchlo som server zahesloval pomocou počítača ktorý je k oblečeniu //COMM//. Rýchlo som sa naspäť obliekol do oblečenia //TACTICAL//. Rozmýšlal som ako ich zastaviť………………………………….. Zrazu ma napadlo že by som mohol vypnúť elektrinu v budove PON a potom by som ich zatkol. Došlo mi že by to asi nevyšlo. Nakoniec som sa rozhodol že celú budovu PON odpálim aby po nich už nič nezostalo. Rýchlo som prešiel celú budovu, či tam ešte niesú nejaký penguini. Keď som višiel na 2. Poschodie, zbadal som tam zviazaného Garyho, kameramana, Moderátora a všetkých členov penguin Band.
Opýtal som sa ich: „Čo tu robíte?“ A oni na to: „Ja Gary a Penguin Band sme mali mať v Penguin News rozhovor s moderátorom. Zrazu došiel……… Prerušil som ho a povedal som: „Áno viem, došiel Herbert…….“.
Rýchlo som všetkých rozviazal a povedal môj plán. Gary mi dovolil budovu odpáliť. Potajomky som pri štúdio dal bombu. Keď sme už boli všetci vonku a ja som išiel budovu odpáliť, spomenul som si že som si tam bral puffla a už ho nemám. Asi si nevšimol že som odišiel. Rýchlo som pre neho išiel. Ale keď som tam došiel zbadal som ako ho Herbert drží v rukách.
Platfus
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 529
Registrován: pát 23. dub 2010 19:25:43

Re: Moje príbehy na CP

Příspěvek od Platfus »

za to Ryhclo som by tě náš češtinář sundal
u náš stačí, že tam máš dvaktrát a tak sem... a máš o známku méně
Hledám Assassins Creed věci. Pište pokud máte
Uživatelský avatar
Lilly49221
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 792
Registrován: úte 27. dub 2010 18:47:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje príbehy na CP

Příspěvek od Lilly49221 »

Nie je to zlé, ale ako už napísal Šaman- to rýchlo....
Obrázek
Odpovědět