Water ninja

Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Water ninja

Příspěvek od Tojsemja »

Je docela zábava sledovat hádky o " Facích " ted , když už je jasný , jak všechno bude vypdat . Mimochodem , to Fake Water Dojo podle mě vzniklo na základě Ninja Hideout . Ta říčka kolem země , kde jsou podložky . Na tom samym místě jako v Dojo Hideout . A potom jenom trochu víc úprav , no a hned je fáma na světě . :)
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
Knedlik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 647
Registrován: úte 13. dub 2010 19:58:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Water ninja

Příspěvek od Knedlik »

Tojsemja píše:Je docela zábava sledovat hádky o " Facích " ted , když už je jasný , jak všechno bude vypdat . Mimochodem , to Fake Water Dojo podle mě vzniklo na základě Ninja Hideout . Ta říčka kolem země , kde jsou podložky . Na tom samym místě jako v Dojo Hideout . A potom jenom trochu víc úprav , no a hned je fáma na světě . :)
Máš pravdu. Já si taky říkala že to asi nebude water dojo protože to bylo asi zveřejněný asi půl roku před dojem
Obrázek
samec007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 148
Registrován: stř 26. říj 2011 15:55:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Water ninja

Příspěvek od samec007 »

pošle tady někdo scren jak vypadalo ninja houdeout když tak bylo jen element card jitsu fire :-(
Obrázek
Chubbop
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1256
Registrován: stř 14. dub 2010 14:42:46
Bydliště: Zlín

Re: Water ninja

Příspěvek od Chubbop »

samec007 píše:pošle tady někdo scren jak vypadalo ninja houdeout když tak bylo jen element card jitsu fire :-(
Vypadalo úplně stejně, ale nesvítila modrá na amuletu a nebyl tam vodní kámen. ;)
Obrázek
jakuchar
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 14
Registrován: pát 27. črc 2012 9:30:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Water ninja

Příspěvek od jakuchar »

Water dojo už je, a to dojo na obrázku je fake jinak, water dojo už je. ;)
Odpovědět