Koľko máte dokopy itemov? :D

janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Koľko máte dokopy itemov? :D

Příspěvek od janka24 »

Ja mám dokopy 875 itemov, prajem pekné rátanie ;) :D

Obrázek
ajo33766

Re: Koľko máte dokopy itemov? :D

Příspěvek od ajo33766 »

janka24 píše:Ja mám dokopy 875 itemov, prajem pekné rátanie ;) :D
Mas membera,na jeden mesiac,a uz sa tu snim,vytahujes,ja proti tebe nic nemam,ale trosku to zacinas prehanat nemyslis?Kym si ho nemala,si sa tu oplakavala ;) a ktomu tato tema je trosku zbytocna... "nastvany" "nastvany" (PS:Nemyslim ako urazku)
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Koľko máte dokopy itemov? :D

Příspěvek od janka24 »

ajo33766 píše:
janka24 píše:Ja mám dokopy 875 itemov, prajem pekné rátanie ;) :D
Mas membera,na jeden mesiac,a uz sa tu snim,vytahujes,ja proti tebe nic nemam,ale trosku to zacinas prehanat nemyslis?Kym si ho nemala,si sa tu oplakavala ;) a ktomu tato tema je trosku zbytocna... "nastvany" "nastvany" (PS:Nemyslim ako urazku)
Takže, nevyplakávala som, len som bola " "nastvany" " , že som to nemala ako, logicky zaplatiť...
Po ďalšie sa tu nevychvaľujem, nemám to ani v podpise, a naviac by ma len zaujímalo koľko itemov máte vy, či už memberi, alebo nememberi, pretože aj nemember ak je na CP dlho tak má dosť veľa itemov...
Ďalej, na CP nie som member jeden mesiac, memberka som už bola dokopy 9 mesiacov...
A myslím, že sú tu aj zbytočnejšie témy, ktoré sa opakujú a nikto to nerieši, náhodou je to zábava to počítať, nie každý si uvedomuje, že koľko má itemov (nemyslím to v zlom, ale keďže si na CP 1043 dní, už ich máš asi tiež dosť veľa)...
A ak ťa to štve, že som member, tak si ho kúp tiež, to sa ti už nechce, však? Tak mi napíš SZ a ja ti napíšem ako JEDNODUCHO sa ním stať...
Aj ja keď som bola nememberka, chválilo sa tým veľa memberov, ale čo, vtedy som ani nevedela aké to je, a radšej som mlčala a nezačala som takto do nich rýpať...
A je tu veľa memberov čo sa tu tým chváli, oveľa viac ako ja (podľa teba sa tým chválim) a tí ti nevadia, že?
A ak niečo nemyslíš ako urážku, nedávaj tam takéto smajlíky: "nastvany" "nastvany" ...
Možno si myslíš, že to "príjemné rátanie" myslím ako urážku, nie je to tak, akurát, že mne to dalo dosť zabrať...

Obrázek
ajo33766

Re: Koľko máte dokopy itemov? :D

Příspěvek od ajo33766 »

Chlpacik,neni moj ucet,dal mi ho kamos ktoreho to prestalo bavit,a dal sem rekl heslo kamaradum,cize koupit membera znamena,ze si ho uzijou moji kamaradi a ja z toho nic,a nechtel sem te nejak urazit,tak se nemusis rozcilovat jo?A ktomu predosli majitel cize muj kamos byl blb a nebral itemy,nemam asi 14 itemu ktere sem mohl mit....ja bych si ho koupil,ale bylo by to jak uz hore zminene blbost kdyz kamosi vedi heslo a uzivali by si to misto me...a na druhem ucte mam ban,i kdyz nevim zaco "nastvany" "nastvany" ....A klid :DD :DD :DD ;) :D :)
janka24
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 615
Registrován: ned 30. kvě 2010 17:06:03

Re: Koľko máte dokopy itemov? :D

Příspěvek od janka24 »

ajo33766 píše:Chlpacik,neni moj ucet,dal mi ho kamos ktoreho to prestalo bavit,a dal sem rekl heslo kamaradum,cize koupit membera znamena,ze si ho uzijou moji kamaradi a ja z toho nic,a nechtel sem te nejak urazit,tak se nemusis rozcilovat jo?A ktomu predosli majitel cize muj kamos byl blb a nebral itemy,nemam asi 14 itemu ktere sem mohl mit....ja bych si ho koupil,ale bylo by to jak uz hore zminene blbost kdyz kamosi vedi heslo a uzivali by si to misto me...a na druhem ucte mam ban,i kdyz nevim zaco "nastvany" "nastvany" ....A klid :DD :DD :DD ;) :D :)
Tak si urob nového tučniaka ;)
I keď nebude mať veľa free itemov, ale bude to tvoj member...
A nie som naštvaná, ale musela som ti odpovedať ;)

Obrázek
veverka_333
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 135
Registrován: stř 14. dub 2010 17:02:36
Bydliště: KOSICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Koľko máte dokopy itemov? :D

Příspěvek od veverka_333 »

cely inventar:

farby - 14
itemy na hlavu - 23
itemy na tvar - 2
itemy na telo - 9
itemy na ruky - 2
vlajky - 3
piny - 40
pozadia - 89
medaile - 11
itemy z misii - 11

spolu : 204
Obrázek


Obrázek
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Koľko máte dokopy itemov? :D

Příspěvek od batman12 »

154 itemov!
rozobereme si to:
Hlava-14
Tvár-2
Krk-2
Telo-9
Ruky-3
Nohy-0
Farby-7
Vlajky-VŠETKY
Pini-21
Medaile-11
Ceny-11 + okuliare z 11 misii
Pozadia-21
mision2
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 10
Registrován: ned 04. črc 2010 16:23:08

Re: Koľko máte dokopy itemov? :D

Příspěvek od mision2 »

ja 520 :DD
mam 1345 dni (12.7)
adamkoxxl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 3
Registrován: stř 02. čer 2010 14:45:21

Re: Koľko máte dokopy itemov? :D

Příspěvek od adamkoxxl »

moj inventar:

Farby: 14
Veci na hlavu: 38
Veci na tvar: 10
Veci na krk: 11
Veci na telo: 16
Veci do ruky: 13
Veci na nohy: 2
Piny ( aj s vlajkami ): 133
dalej sa mi uz nechce pocitat :DD
jgzu
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 29. črc 2010 10:18:40

Já mám hezké číslo

Příspěvek od jgzu »

líbí se mi moje číslo, mám 222
Odpovědět