Card Jitsu Snow

Jaký element vám v boji vyhovuje nejvíce?

Voda
5
23%
Oheň
6
27%
Sníh
8
36%
Hraji za všechny, je mi to fuk
3
14%
 
Celkem hlasů: 22

Ccdn
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 731
Registrován: úte 13. dub 2010 20:14:50
Skype: lucaswildfire
Bydliště: Teplice

Re: Card Jitsu Snow

Příspěvek od Ccdn »

Hrál jsem zatím jen asi 4 hry, 3 s ohněm, a 1 se sněhem. Oheň se mi líbí kvůli dosahu a dmg. Sníh se mi líbí hlavně protože může léčit. Za vodu jsem zatím nehrál, ale až budu mít čas tak to taky vyzkouším.
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Card Jitsu Snow

Příspěvek od Premysl »

Tak se ještě drobně vyjádřím k dalším postřehům.
Například voda má sice velký DMG, ale kvůli svému dosahu se snadno připlete pod ruku všem nepřátelům. Vlastně bez aktivní ochrany sněžného ninži (a ta nebývá na denním pořádku) je ztracená. Asi jako v TF2, heavy je silný, ale málo pohyblivý a počet životů se dá snadno vykompenzovat počtem nepřátel. S medicem pak tvoří takřka nezdolatelnou dvojici.
Ačkoliv CP udělalo výbornou hru se skvělým (opravdu :) ) co-op konceptem, tak málo lidí využívá všechny funkce hry a možné strategie a taktiky. Většinou se hrnou přímo do rány všem nepřátelům, místo aby třeba v akci byl hlavně vodní, sněžný healoval a ohnivý zasahoval občas v boji, nebo pokud by někoho z ostatních odrovnali. Opravdu, to co jsem teď navrhnul by skutečně fungovalo.
Poslední věcí co mi chybí ve hře je chat, kterým by se lidi mohli domlouvat.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Card Jitsu Snow

Příspěvek od Valada06 »

Začínám mít trochu rozpolcený názor. Sněhový ninja je opravdu dobrá podpora, jenže všichni nepřátelé se podle mých zkušeností první sesypou na něj a rychle ho usmrtí a navíc, pokud máte jen jednu power kartu, tak ho to dle mě značně oslabuje. U mě je to tak 60:40. Pořád vyhrává vodní, ale sníh také není vůbec špatný. :)
Obrázek
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Card Jitsu Snow

Příspěvek od Šaman »

Premysl píše:Poslední věcí co mi chybí ve hře je chat, kterým by se lidi mohli domlouvat.
Stačilo by 10 základních slov,
jako třeba "HELP", "GO BACK", "NEED MEDIC", "WAIT" nebo "ATTACK ON (+ klik na figuru)"
Valada06 píše:Sněhový ninja je opravdu dobrý podpora, jenže všichni nepřátelé se podle mých zkušeností první sesypou na něj a rychle ho usmrtí
Všichni se musí chovat jako protivník: chránit svého medika a nejdříve útočit na toho jejich. Od pomalého akvaristy si lze vždy udržet na čas odstup.

Než se dojde až na konec, tak se vždy všichni několikrát navzájem křísíme (pumpujeme)
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Card Jitsu Snow

Příspěvek od Valada06 »

Valada06 píše:Sněhový ninja je opravdu dobrý podpora, jenže všichni nepřátelé se podle mých zkušeností první sesypou na něj a rychle ho usmrtí
Šaman píše:Všichni se musí chovat jako protivník: chránit svého medika a nejdříve útočit na toho jejich. Od pomalého akvaristy si lze vždy udržet na čas odstup.

Než se dojde až na konec, tak se vždy všichni několikrát navzájem křísíme (pumpujeme)
Ano, ale tady nastává problém v tom, že většina hráčů se nechová logicky a na útok slabým sněhovým ninjou se vrhají do boje a snaží se útočit... :/
Obrázek
John2048
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 68
Registrován: úte 15. kvě 2012 20:07:33

Re: Card Jitsu Snow

Příspěvek od John2048 »

Valada06 píše:Začínám mít trochu rozpolcený názor. Sněhový ninja je opravdu dobrá podpora, jenže všichni nepřátelé se podle mých zkušeností první sesypou na něj a rychle ho usmrtí a navíc, pokud m,áte jen jednu power kartu, tak ho to dle mě značně oslabuje. U mě je to tak 60:40. Pořád vyhrává vodní, ale sníh také není vůbec špatný. :)
To máš pravdu když hraju za snow ninju tak útočí nejvíc na mě ale hlavně v téhle hře musíme spolupracovat ne jako ve fire a water .Hlávní podle mě je v téhle hře SPOLUPRACOVAT.Líbí se mi jak tam nesoupeří tučnáci proti sobě Club Penguin tuhle hru skvěle udělali.Podle mě prostě nejlepší card jitsu hra.A ted´jsem přišel na to že nejdřív musí zaútočit vodní a ohnivý ninja a sněhového použijete jako eso.
PetrK
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 72
Registrován: čtv 31. led 2013 15:36:42
Skype: tajny
Bydliště: strážnice,týršova,1575,okres hodonin

Re: Card Jitsu Snow

Příspěvek od PetrK »

Mne se podařilo udelat bonusove kolo chtelo bi to hlasku no here back. Dva ale se nasipali na mne :DD. zatimco ohen pumpoval snich ja bojoval.
Petr tajni Agent nejlepsi v sled race znalec tajne řeci když sem byl maly tak sem měl velka kukadla
Šaman
Silver Rank 5
Silver Rank 5
Příspěvky: 963
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Card Jitsu Snow

Příspěvek od Šaman »

Co má dělat ten, kdo hraje za sníh:
video - http://youtu.be/Fz7uSlDVBl0
Sice ne úplně povedená hra, ale šlo to...
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Card Jitsu Snow

Příspěvek od Valada06 »

Šaman píše:Co má dělat ten, kdo hraje za sníh:
video - http://youtu.be/Fz7uSlDVBl0
Sice ne úplně povedená hra, ale šlo to...
Ne úplně povedená hra? Vždyť jsi vyhrál, tomu já říkám povedená hra! :D
Obrázek
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: Card Jitsu Snow

Příspěvek od Premysl »

Tak jsem dostal tu krásnou čapku. Myslel jsem si, že na to musím udělat i bonusové kolo, ale naštěstí ne :) . To bonusový kolo nevím jak někdo zvládl, já hrál za sníh, všechny léčil a odrovnali mě jen jednou a to na konci hry :DD
Odpovědět