Akú by ste urobili novú miestnosť??

MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Akú by ste urobili novú miestnosť??

Příspěvek od MartinNiemiec »

Já by sem udělal Kopíernu na Member Místnost se bude jmenovat Kopírna a když příjděte K stroji kde bude šipka tak se ti objeví nápis jestli chceš nebo nechceš membra a jestli dáte Ano tak ho máte :) a jestli Ne tak vás to vrátí zpátky do Loginu Cp :DD
Obrázek
ajo33766

Re: Akú by ste urobili novú miestnosť??

Příspěvek od ajo33766 »

MartinNiemiec píše:Já by sem udělal Kopíernu na Member Místnost se bude jmenovat Kopírna a když příjděte K stroji kde bude šipka tak se ti objeví nápis jestli chceš nebo nechceš membra a jestli dáte Ano tak ho máte :) a jestli Ne tak vás to vrátí zpátky do Loginu Cp :DD
Are you OK? :D
MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Akú by ste urobili novú miestnosť??

Příspěvek od MartinNiemiec »

ajo33766 píše:
MartinNiemiec píše:Já by sem udělal Kopíernu na Member Místnost se bude jmenovat Kopírna a když příjděte K stroji kde bude šipka tak se ti objeví nápis jestli chceš nebo nechceš membra a jestli dáte Ano tak ho máte :) a jestli Ne tak vás to vrátí zpátky do Loginu Cp :DD
Are you OK? :D

tam bude: do you want have got membership?


YES NO
Obrázek
ajo33766

Re: Akú by ste urobili novú miestnosť??

Příspěvek od ajo33766 »

MartinNiemiec píše:
ajo33766 píše:
MartinNiemiec píše:Já by sem udělal Kopíernu na Member Místnost se bude jmenovat Kopírna a když příjděte K stroji kde bude šipka tak se ti objeví nápis jestli chceš nebo nechceš membra a jestli dáte Ano tak ho máte :) a jestli Ne tak vás to vrátí zpátky do Loginu Cp :DD
Are you OK? :D

tam bude: do you want have got membership?


YES NO
Member for free?Are you OK?

ved to je hlavny financny zdroj CP-Disney....
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Akú by ste urobili novú miestnosť??

Příspěvek od wasdreq2 »

ja neviem co ma s tym memberom stale :D
zoidberg3180
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 153
Registrován: sob 17. črc 2010 19:55:19
Bydliště: Na tvojej streche

Re: Akú by ste urobili novú miestnosť??

Příspěvek od zoidberg3180 »

MartinNiemiec píše:Já by sem udělal Kopíernu na Member Místnost se bude jmenovat Kopírna a když příjděte K stroji kde bude šipka tak se ti objeví nápis jestli chceš nebo nechceš membra a jestli dáte Ano tak ho máte :) a jestli Ne tak vás to vrátí zpátky do Loginu Cp :DD
ty máš vždy také geniálne nápady...

Ja by som urobil útulok (bol by pri puffle shopu), boli by tam pufflovia ktorý utiekli za polovičnú cenu a volali by sa tak ako ich pomenoval ich prvý majteľ.
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Akú by ste urobili novú miestnosť??

Příspěvek od sarinka »

zoidberg3180 píše: ty máš vždy také geniálne nápady...

Ja by som urobil útulok (bol by pri puffle shopu), boli by tam pufflovia ktorý utiekli za polovičnú cenu a volali by sa tak ako ich pomenoval ich prvý majteľ.

To je dobrý nápad!
Obrázek
Samko
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 628
Registrován: sob 24. dub 2010 13:01:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Akú by ste urobili novú miestnosť??

Příspěvek od Samko »

zoidberg3180 píše:Ja by som urobil útulok (bol by pri puffle shopu), boli by tam pufflovia ktorý utiekli za polovičnú cenu a volali by sa tak ako ich pomenoval ich prvý majteľ.
trochu by som to upravil. byvaly majitel puffla by ho mal rezervovaneho a keby, povedzme, 3 dni si ponho neprisiel, tak by ho mohli kupit ini
Som K.Č.A.S.A. agent
(nefunguje mi odznak)
Obrázek
Obrázek
Pls klik
zoidberg3180
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 153
Registrován: sob 17. črc 2010 19:55:19
Bydliště: Na tvojej streche

Re: Akú by ste urobili novú miestnosť??

Příspěvek od zoidberg3180 »

Samko píše:
zoidberg3180 píše:Ja by som urobil útulok (bol by pri puffle shopu), boli by tam pufflovia ktorý utiekli za polovičnú cenu a volali by sa tak ako ich pomenoval ich prvý majteľ.
trochu by som to upravil. byvaly majitel puffla by ho mal rezervovaneho a keby, povedzme, 3 dni si ponho neprisiel, tak by ho mohli kupit ini
ked sa o svojho puffla niekto tak dlho nestará tak pochybujem že si poňho príde ale je to dobre keď sa niekto nemože dostat na pc tak mu puffle neutiekne ale si ho potom vyzdvihne v útulku.
samec007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 148
Registrován: stř 26. říj 2011 15:55:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Akú by ste urobili novú miestnosť??

Příspěvek od samec007 »

ja bych udělal parkoviště a mohla by tam byt hra Jumping with lowrider (skakani s lowriderem)
Obrázek
Odpovědět