EPF

Samko
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 628
Registrován: sob 24. dub 2010 13:01:30
Kontaktovat uživatele:

Re: EPF

Příspěvek od Samko »

tomsa999 píše:
caterpie99 píše:PSA uz se nikdy nevrati :-( :-( :-( :-( :-( :-( (fnuk)
Ehm....vys ze ani nemas tak zas pravdu? je tu přece jeste virtuální místnost!!!!! ale zase z druhé strany máš pravdu...žádná virtualita nemuže nahradit PSA :-(
ale epf môže
Som K.Č.A.S.A. agent
(nefunguje mi odznak)
Obrázek
Obrázek
Pls klik
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: EPF

Příspěvek od Premysl »

Nejsou tam bohužel ty efekty ze starý Command Room a to přemístění přes monitory z HQ, ale jinak je dobrá.

EDIT: ty efekty už tam jsou
Naposledy upravil(a) Premysl dne úte 31. srp 2010 16:24:14, celkem upraveno 1 x.
Jenda
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 138
Registrován: stř 14. dub 2010 16:46:12

Re: EPF

Příspěvek od Jenda »

Premysl píše:Nejsou tam bohužel ty efekty ze starý Command Room a to přemístění přes monitory z HQ, ale jinak je dobrá.
jo ty efekty mi taky chybí
viewtopic.php?f=14&t=1850
NEVIDITELNÝ FANTOM MEZI NÁMI V CP! PŘIPOJTE SE!
MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: EPF

Příspěvek od MartinNiemiec »

a telefon z psa dobré bylo nejvíc nůžky česák a eště něco
Obrázek
Nik3
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 325
Registrován: ned 02. kvě 2010 18:28:16
Skype: nicolas3m2

Re: EPF

Příspěvek od Nik3 »

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
To se mi chtělo brečet když po 4 letech co sem hrál v PSA ho zrušil. Podle mě sou v Disney takový ***** že to udělaly jenom kvůli tomu že bylo moc těžký programovat mise tak místo toho udělaly epf a field-op...
Někdy v roce 2016 bude mít můj tučňák 10 let. Toť vše...
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

[Návod] Staré PSA mise

Příspěvek od Premysl »

Asi jste si všimli, že se zničením EPF centály se taky znemožnilo hrát staré PSA mise. Teď jsem ale na oficiálním webu našel odkaz, kde je lze hrát: http://www.clubpenguin.com/fun-stuff/psa-missions
Takže si i těďka můžete zahrát staré mise, bohužel se nepřihlašuje přes účet => nedostávají se ocenění.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: [Návod] Staré PSA mise

Příspěvek od Valada06 »

Premysl píše:Asi jste si všimli, že se zničením EPF centály se taky znemožnilo hrát staré PSA mise. Teď jsem ale na oficiálním webu našel odkaz, kde je lze hrát: http://www.clubpenguin.com/fun-stuff/psa-missions
Takže si i těďka můžete zahrát staré mise, bohužel se nepřihlašuje přes účet => nedostávají se ocenění.
Měli jsme to zmíněno v aktuálkách, ale asi neuškodí to přidat i na stránku s misemi. Jinak tento tvůj jpříspěvek a moji reakci přesouvám do tématu EPF. :)
Obrázek
Premysl
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 132
Registrován: čtv 15. črc 2010 19:00:20

Re: [Návod] Staré PSA mise

Příspěvek od Premysl »

Valada06 píše:
Premysl píše:Asi jste si všimli, že se zničením EPF centály se taky znemožnilo hrát staré PSA mise. Teď jsem ale na oficiálním webu našel odkaz, kde je lze hrát: http://www.clubpenguin.com/fun-stuff/psa-missions
Takže si i těďka můžete zahrát staré mise, bohužel se nepřihlašuje přes účet => nedostávají se ocenění.
Měli jsme to zmíněno v aktuálkách, ale asi neuškodí to přidat i na stránku s misemi. Jinak tento tvůj jpříspěvek a moji reakci přesouvám do tématu EPF. :)
Áááá, díky. Nejdřív jsem přemýšlel kam to hodit a pak jsem se rozhodl, že založím nový topic. Popravdě - chtěl jsem si to vyzkoušet, zatím jste ještě nikdy žádný téma nezakládal :DD .
Odpovědět