Jaké jste potkali už maskoty?

Odpovědět
teri 2
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 118
Registrován: čtv 16. pro 2010 23:29:50
Skype: Teri1151

Re: jaké jste potkali už maskoty?

Příspěvek od teri 2 »

kokt3 píše:já:
11krát rockhoppera,4krát tetu arctikovou,1senseie,20krát cadence :D
Senseie?!?Ty seš ale borec!Já bych strašně chtěla potkat alespoň někoho.Počkej, Teta Arcicová?Jak se ti to povedlo?Smekám!Při párty si kladu otázku:Proč jsem nikoho nepotkala? :-( "nastvany" "?"
MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: jaké jste potkali už maskoty?

Příspěvek od MartinNiemiec »

jen jednou RH ale nebylo eště známky mám jeho pozadí
Obrázek
Borec 126
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 13. led 2011 14:21:40
Skype: karel.eisler

Re: jaké jste potkali už maskoty?

Příspěvek od Borec 126 »

nikoho d xd xd xd xd "nastvany"
CARD-JITSU CHAMPIONSHIP

PŘIHLASTE SE NA http://www.fan-club-penguin.cz/meetings
Horsík
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 13. led 2011 19:03:29
Bydliště: Praha 4

Re: jaké jste potkali už maskoty?

Příspěvek od Horsík »

Glato ackar píše:asi 20x Rockhoppera,5x Frankyho,6x cadence,11x Senseie,7x Garyho a asi 8x tetu articovou :DD
Vždyť máš na svým tučňákovi jen že jsi potkal Senseie,Garyho,Cadence a Rockhoppera takže ajký že jsi potkal Frankyho a Arcticovou?? Teda myslím toho tučnáka na kterým máš toto oblečení :pruhováná šála,červenočerná čepice,černoun mikinu, v ploutvi rádio a červeno-černo-bílé boty a tapeta s Cadence
Obrázek
Lisured
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 668
Registrován: pát 28. kvě 2010 19:12:02

Re: jaké jste potkali už maskoty?

Příspěvek od Lisured »

Horsík píše:
Glato ackar píše:asi 20x Rockhoppera,5x Frankyho,6x cadence,11x Senseie,7x Garyho a asi 8x tetu articovou :DD
Vždyť máš na svým tučňákovi jen že jsi potkal Senseie,Garyho,Cadence a Rockhoppera takže ajký že jsi potkal Frankyho a Arcticovou?? Teda myslím toho tučnáka na kterým máš toto oblečení :pruhováná šála,červenočerná čepice,černoun mikinu, v ploutvi rádio a červeno-černo-bílé boty a tapeta s Cadence
Zřejmě je potkal ještě v době kdy za ně nebyly známky. Teta Arcticová ještě nechodila od té doby co jsou známky.
Lisured podle vzoru pán
Glato ackar
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 134
Registrován: stř 14. dub 2010 21:08:14

Re: jaké jste potkali už maskoty?

Příspěvek od Glato ackar »

Lisured píše:
Horsík píše:
Glato ackar píše:asi 20x Rockhoppera,5x Frankyho,6x cadence,11x Senseie,7x Garyho a asi 8x tetu articovou :DD
Vždyť máš na svým tučňákovi jen že jsi potkal Senseie,Garyho,Cadence a Rockhoppera takže ajký že jsi potkal Frankyho a Arcticovou?? Teda myslím toho tučnáka na kterým máš toto oblečení :pruhováná šála,červenočerná čepice,černoun mikinu, v ploutvi rádio a červeno-černo-bílé boty a tapeta s Cadence
Zřejmě je potkal ještě v době kdy za ně nebyly známky. Teta Arcticová ještě nechodila od té doby co jsou známky.
Přesně,já mam zatim maximum známek za potkání maskotů. To znamená že ostatní maskoti nechodili. A klidně ti můžu dokázat,že jsem je potkal,mam pozadí. :DD
Horsík
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 13. led 2011 19:03:29
Bydliště: Praha 4

Re: jaké jste potkali už maskoty?

Příspěvek od Horsík »

Aha sorry já nevěděla že před X lety nebylo album se známamA tak sorry :DD ;)
Obrázek
Vaja007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 16. pro 2010 15:56:04

Re: jaké jste potkali už maskoty?

Příspěvek od Vaja007 »

Já jsem dnes potkal Rockhoppera (Den země) a na PC jsem přitom byl jen 10 minut! Za to hrozně díky Glato Ackarovi se kterým jsme ho potkali :D
Obrázek
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: jaké jste potkali už maskoty?

Příspěvek od Valada06 »

Já jsem dnes potkal Rockhoppera také a mám známku i pozadí,je to o to lepší,že je to první maskot CP,kterého jsem potkal!!!!!!
Obrázek
Glato ackar
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 134
Registrován: stř 14. dub 2010 21:08:14

Re: jaké jste potkali už maskoty?

Příspěvek od Glato ackar »

valada06 píše:Já jsem dnes potkal Rockhoppera také a mám známku i pozadí,je to o to lepší,že je to první maskot CP,kterého jsem potkal!!!!!!
gratuluju :DD
Odpovědět