Epic (before) Christmas páárty

Odpovědět
between
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 296
Registrován: úte 29. čer 2010 18:09:26
Bydliště: Praha 5

Epic (before) Christmas páárty

Příspěvek od between »

Ahoj !!
Rozhodl jsem se po HODNĚ dlouhé době uspořádat sraz a tentokrát bych chtěl s vámi oslavit (před) Vánoce. Nechtěl jsem udělat Vánoční sraz, protože myslím, že letos jako každý rok se ho chystají udělat Valada s Chubbopem. Proto to bude před Vánoční sraz, na kterém se všichni budeme těšit na Ježíška :D. Užijeme si to co nejvíc a budeme si užívat Holiday Party, kde bude asi chodit Cadence. Bude to pohodový sraz, žádný rychlostní.. Budeme kecat, pařit, tančit a pít kávičku :). Bude to v sobotu 22.12.2012 takže to bude první prázdninový den, kde už začíná ta pořádná Vánoční atmosféra. Sejdeme se v 16:30 na serveru Snow Bank ( co jiného žejo :DD) v kavárně. Budeme čekat, čekat a čekat na opozdilce.. V 16:35 se půjdeme trochu zasáňkovat do Ski Hill. Můžeme i udělat malé závody :) Doufám, že bude sníh, ale dělám si srandu, v Club Penguin je sníh pořád :D a ještě ted po Herbertovi ho máme trochu do zásoby :D. Takže budeme jezdit do 16:45 kde se půjdeme trochu ohřát a to trochu jiným stylem. Půjdeme si zapařit do Dance Clubu a jen vám chci říct : DJe si zabírám já :DD. 16:50 je čas na DOJO a půjdeme si zafajtit do Doja.. V 17:00 půjdeme k santovi a budeme mu říkat co chceme za dárky. Někdo bude dělat Santu, ale to se dohodneme až během srazu :)
V 17:05 ukončíme párty v Snow Forts, kde si dáme správnou koulovačku. A v 17:10 už bude opravdu konec a zazvoní zvonec :D. Doufám, že to pořádne rozjedeme
P.S. Účast povinná :D
Odpovědět