Nové věci pro membery

Uživatelský avatar
fsf333
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 313
Registrován: úte 13. dub 2010 20:01:29
Skype: fsf333-matej
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od fsf333 »

Vaja007 píše:Myslím si, že nyní už to není tak špatné. Sice musím uznat, že v roce 2010 byly čepice opravdu trochu nic moc, ale vypadá to, že se CP možná zase vrátí do starých kolejí. V tomto roce podle mě dávají čepičky pěkné, vymýšlejí novou výzdobu atd. Teď na Halloweenské párty jak dali kostým ducha (konečně oblek po asi dvou rocích!) si myslím, že si uvědomili že nemembeři z toho něco také chtějí mít. Bylo by skvělé kdyby teď dali třeba na nějaké ty větší párty (Vánoce, Puffle party, April Fools atd.) nějaké jiné itemy než na hlavu, stačilo by třeba jen do ruky. ;)
Souhlasím, ale taky bych ještě dodal, že skoro všechny lepší free itemy, co teď v několika posledních letech byly, už jsem měl.. Chtělo by to něco novýho.. :( :D Stejný je to s pozadímy, věcmi v katalogu a tak.. :D

Liga Jitsu Borec 1 - Vítěz
Liga Jitsu Borec 2 - Vítěz
Jitsu Outpost 3 - Vítěz
Liga find four 2 - Vítěz
Jitsu Ponec - 2 Místo
Liga Jitsu Borec 5 - 3 Místo
Liga find four - 3 Místo

Vyměňuji a prodávám Jitsu karty. Klikni zde.
Seznam všech karet (Kromě serie Water) tady.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od Valada06 »

Také mě velice potěšilo,že CP teď více myslí na nemembery,ale jsem přesvědčen o tom,že to(bohužel) není trvalé teď nemembery na chvíli uklidní možná nalákají nové lidi a pak to začne na novo,ale to je jen můj názor.... :( :)
Obrázek
Ježura
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 245
Registrován: pát 19. lis 2010 16:56:16
Bydliště: ostopovice

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od Ježura »

fsf333 píše:
Vaja007 píše:Myslím si, že nyní už to není tak špatné. Sice musím uznat, že v roce 2010 byly čepice opravdu trochu nic moc, ale vypadá to, že se CP možná zase vrátí do starých kolejí. V tomto roce podle mě dávají čepičky pěkné, vymýšlejí novou výzdobu atd. Teď na Halloweenské párty jak dali kostým ducha (konečně oblek po asi dvou rocích!) si myslím, že si uvědomili že nemembeři z toho něco také chtějí mít. Bylo by skvělé kdyby teď dali třeba na nějaké ty větší párty (Vánoce, Puffle party, April Fools atd.) nějaké jiné itemy než na hlavu, stačilo by třeba jen do ruky. ;)
Souhlasím, ale taky bych ještě dodal, že skoro všechny lepší free itemy, co teď v několika posledních letech byly, už jsem měl.. Chtělo by to něco novýho.. :( :D Stejný je to s pozadímy, věcmi v katalogu a tak.. :D
Pravda že CP se výrazně zlepšilo, přišel jsem asi v jeho nehorší dobu(loni), ale letos je to výrazně lepší, ještě bych chtěl podotknout:mohli by udělat jak byla třeba výprava za těma hnědýma pufflama, že by nemeber tam mohl doplout atd. ale nemohl by si to vyzvednout, nemembery by tím potěšili ale zároveň poštvaly aby si koupily membera když už jsou tak blízko, takže by se poštěstilo oběma stranám

série Star Wars filmů je nejlepší série filmů na světě, jen tomu někteří ještě nepřišly na kloub. ;)
Obrázek
I´m back!
Uživatelský avatar
fsf333
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 313
Registrován: úte 13. dub 2010 20:01:29
Skype: fsf333-matej
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od fsf333 »

Ježura píše:
fsf333 píše:
Vaja007 píše:Myslím si, že nyní už to není tak špatné. Sice musím uznat, že v roce 2010 byly čepice opravdu trochu nic moc, ale vypadá to, že se CP možná zase vrátí do starých kolejí. V tomto roce podle mě dávají čepičky pěkné, vymýšlejí novou výzdobu atd. Teď na Halloweenské párty jak dali kostým ducha (konečně oblek po asi dvou rocích!) si myslím, že si uvědomili že nemembeři z toho něco také chtějí mít. Bylo by skvělé kdyby teď dali třeba na nějaké ty větší párty (Vánoce, Puffle party, April Fools atd.) nějaké jiné itemy než na hlavu, stačilo by třeba jen do ruky. ;)
Souhlasím, ale taky bych ještě dodal, že skoro všechny lepší free itemy, co teď v několika posledních letech byly, už jsem měl.. Chtělo by to něco novýho.. :( :D Stejný je to s pozadímy, věcmi v katalogu a tak.. :D
Pravda že CP se výrazně zlepšilo, přišel jsem asi v jeho nehorší dobu(loni), ale letos je to výrazně lepší, ještě bych chtěl podotknout:mohli by udělat jak byla třeba výprava za těma hnědýma pufflama, že by nemeber tam mohl doplout atd. ale nemohl by si to vyzvednout, nemembery by tím potěšili ale zároveň poštvaly aby si koupily membera když už jsou tak blízko, takže by se poštěstilo oběma stranám
Stejně CP bylo nejlepší v roce 2006 :D.. Member si moch kupovat věci, iglů a tak, ale nemember mohl dělat více věcí než teď a free itemy byly mnohem lepší.. :( Jinak nejhorší doba CP byla určitě 2010, to přestalo hrát hodně hráčů.. Dyť do roku 2010 bylo na Miniclipu na prvnim místě ve hrách pořád CP.. Pak se propadlo někam hodně dolů a teď je opět na čtvrtym místě :) :D..

Liga Jitsu Borec 1 - Vítěz
Liga Jitsu Borec 2 - Vítěz
Jitsu Outpost 3 - Vítěz
Liga find four 2 - Vítěz
Jitsu Ponec - 2 Místo
Liga Jitsu Borec 5 - 3 Místo
Liga find four - 3 Místo

Vyměňuji a prodávám Jitsu karty. Klikni zde.
Seznam všech karet (Kromě serie Water) tady.
Valada06
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 545
Registrován: sob 04. pro 2010 11:41:23

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od Valada06 »

fsf333 píše:
Vaja007 píše:Myslím si, že nyní už to není tak špatné. Sice musím uznat, že v roce 2010 byly čepice opravdu trochu nic moc, ale vypadá to, že se CP možná zase vrátí do starých kolejí. V tomto roce podle mě dávají čepičky pěkné, vymýšlejí novou výzdobu atd. Teď na Halloweenské párty jak dali kostým ducha (konečně oblek po asi dvou rocích!) si myslím, že si uvědomili že nemembeři z toho něco také chtějí mít. Bylo by skvělé kdyby teď dali třeba na nějaké ty větší párty (Vánoce, Puffle party, April Fools atd.) nějaké jiné itemy než na hlavu, stačilo by třeba jen do ruky. ;)
Souhlasím, ale taky bych ještě dodal, že skoro všechny lepší free itemy, co teď v několika posledních letech byly, už jsem měl.. Chtělo by to něco novýho.. :( :D Stejný je to s pozadímy, věcmi v katalogu a tak.. :D
Ježura píše:Pravda že CP se výrazně zlepšilo, přišel jsem asi v jeho nehorší dobu(loni), ale letos je to výrazně lepší, ještě bych chtěl podotknout:mohli by udělat jak byla třeba výprava za těma hnědýma pufflama, že by nemeber tam mohl doplout atd. ale nemohl by si to vyzvednout, nemembery by tím potěšili ale zároveň poštvaly aby si koupily membera když už jsou tak blízko, takže by se poštěstilo oběma stranám
fsf333 píše:Stejně CP bylo nejlepší v roce 2006 :D.. Member si moch kupovat věci, iglů a tak, ale nemember mohl dělat více věcí než teď a free itemy byly mnohem lepší.. :( Jinak nejhorší doba CP byla určitě 2010, to přestalo hrát hodně hráčů.. Dyť do roku 2010 bylo na Miniclipu na prvnim místě ve hrách pořád CP.. Pak se propadlo někam hodně dolů a teď je opět na čtvrtym místě :) :D..
Jj,Taky jsem přišel loni a teď jsem viděl kolik lidí odchází.Mrzelo mě to,ale je fakt,že CP po chvíli s tím "Opps you must become a member taky přestalo bavit,ale nepřestal jsem ho hrát stále jsem o navštěvoval a teď mám pocit,že se začíná blýskat na lepší časy,i když jak už sem psal podle mě se CP tak chová jen na nějakou krátkou dobu,aby nalákalo lidi....
P.S Začínám se v těch citacích ztrácet přístě už radši citovat nebudu :D
Obrázek
Odpovědět