Nové věci pro membery

Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od Blooman »

ajo33766 píše:Hellwet,jani,brrr jak sa hovori!V tomhle ma Nik pravdu!Jetix je ted sama volovina o spivajicich,no domyslete si,o filmech ktere sou jen tanecni a ten kdo je videl 2x ma dost.Play house disney?To je vtip?JimJam a Bebe ci co to za,no zase si domyslejte nestaci?Disney si pooomaly dobiji svet bo co?Sice jexit jak ho odkoupil disney nekoukam,protoze ho skazily,koukam seriali a DvDcka.A fakt,som member a mna celkom urazilo tohle,vim ze se chtej podekovat memberum,asi proto ze to splati jak to tu bylo zmineno.Ale aqua graber 1 lvl?Jetpack adventure 1 lvl?Jak si maj vydelavat ted?O prominte nemaj naco no moje blbost xD.No proste celkem nastvali no ale v jedne pisnicce od Rytmusa ktery neni moc dobrej spevka,ale tohle zaspival pravdu.http://www.youtube.com/watch?v=5QzTJBNZ0sI . Mensi deti prosim nekoukejte,v tyhle pisnicce je jedna chyba,a to ze to plati na celej svet ne jen na slovensko.Proste prachy,prachy,moc...Odbocujem od temy ale musel sem to napsat.Vim ze jsem member tak naco se stezuji?Chci se jich zastat vim co to je byt nemember,a planuji si koupit dalsiho hned protoze nechci byt obmedzovan kdyz uz takhle.A ci jsem bohatej?Ne jen si setrim kapesne,na nootebook sem dostal k narozkam no.V tyhle pisnicce je proste pravda celyho sveta.
Tak taky že disney seldujou lidi které kulutra,zpěv aspo ntrochu zajímá
Pro méně leté.. je tu minimax,bebe tv atd..
stepanR
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 4
Registrován: úte 28. zář 2010 19:15:15

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od stepanR »

já sem si teda dřív taky stěžoval na membery, a to tohotenkrát bylo DALEKO míň než teď! Ale musíte pochopit že to nedělaj aby vykouzlili úsměvy na dětských tvářičkách ale pro prachy ;)
wasdreq2
Wood Rank 3
Wood Rank 3
Příspěvky: 1012
Registrován: sob 31. črc 2010 17:11:02
Bydliště: Košice

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od wasdreq2 »

presne
im ide iba o tie sproste prachy
niekedy by som chcel mat stroj času a vratit sa do doby ked bolo CP aj pre nememberov
MartinNiemiec
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 576
Registrován: stř 22. pro 2010 21:12:38
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od MartinNiemiec »

Blooman píše:
ajo33766 píše:Hellwet,jani,brrr jak sa hovori!V tomhle ma Nik pravdu!Jetix je ted sama volovina o spivajicich,no domyslete si,o filmech ktere sou jen tanecni a ten kdo je videl 2x ma dost.Play house disney?To je vtip?JimJam a Bebe ci co to za,no zase si domyslejte nestaci?Disney si pooomaly dobiji svet bo co?Sice jexit jak ho odkoupil disney nekoukam,protoze ho skazily,koukam seriali a DvDcka.A fakt,som member a mna celkom urazilo tohle,vim ze se chtej podekovat memberum,asi proto ze to splati jak to tu bylo zmineno.Ale aqua graber 1 lvl?Jetpack adventure 1 lvl?Jak si maj vydelavat ted?O prominte nemaj naco no moje blbost xD.No proste celkem nastvali no ale v jedne pisnicce od Rytmusa ktery neni moc dobrej spevka,ale tohle zaspival pravdu.http://www.youtube.com/watch?v=5QzTJBNZ0sI . Mensi deti prosim nekoukejte,v tyhle pisnicce je jedna chyba,a to ze to plati na celej svet ne jen na slovensko.Proste prachy,prachy,moc...Odbocujem od temy ale musel sem to napsat.Vim ze jsem member tak naco se stezuji?Chci se jich zastat vim co to je byt nemember,a planuji si koupit dalsiho hned protoze nechci byt obmedzovan kdyz uz takhle.A ci jsem bohatej?Ne jen si setrim kapesne,na nootebook sem dostal k narozkam no.V tyhle pisnicce je proste pravda celyho sveta.
Tak taky že disney seldujou lidi které kulutra,zpěv aspo ntrochu zajímá
Pro méně leté.. je tu minimax,bebe tv atd..
ale eště že disney nemá nickelodeon ten nickelodeon je fakt lepší než disney channel (je to mimo téma) ale fakt když bude ůplně všechno pro nemembery tak by zkrachovali a třebas disney Nikdy nebude a to všichni nechcou tak chcou kupovat a kupovat a kupovat.... až navždy!
Obrázek
sarinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 792
Registrován: stř 17. lis 2010 11:04:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od sarinka »

MartinNiemiec píše:
Blooman píše:
ajo33766 píše:Hellwet,jani,brrr jak sa hovori!V tomhle ma Nik pravdu!Jetix je ted sama volovina o spivajicich,no domyslete si,o filmech ktere sou jen tanecni a ten kdo je videl 2x ma dost.Play house disney?To je vtip?JimJam a Bebe ci co to za,no zase si domyslejte nestaci?Disney si pooomaly dobiji svet bo co?Sice jexit jak ho odkoupil disney nekoukam,protoze ho skazily,koukam seriali a DvDcka.A fakt,som member a mna celkom urazilo tohle,vim ze se chtej podekovat memberum,asi proto ze to splati jak to tu bylo zmineno.Ale aqua graber 1 lvl?Jetpack adventure 1 lvl?Jak si maj vydelavat ted?O prominte nemaj naco no moje blbost xD.No proste celkem nastvali no ale v jedne pisnicce od Rytmusa ktery neni moc dobrej spevka,ale tohle zaspival pravdu.http://www.youtube.com/watch?v=5QzTJBNZ0sI . Mensi deti prosim nekoukejte,v tyhle pisnicce je jedna chyba,a to ze to plati na celej svet ne jen na slovensko.Proste prachy,prachy,moc...Odbocujem od temy ale musel sem to napsat.Vim ze jsem member tak naco se stezuji?Chci se jich zastat vim co to je byt nemember,a planuji si koupit dalsiho hned protoze nechci byt obmedzovan kdyz uz takhle.A ci jsem bohatej?Ne jen si setrim kapesne,na nootebook sem dostal k narozkam no.V tyhle pisnicce je proste pravda celyho sveta.
Tak taky že disney seldujou lidi které kulutra,zpěv aspo ntrochu zajímá
Pro méně leté.. je tu minimax,bebe tv atd..
ale eště že disney nemá nickelodeon ten nickelodeon je fakt lepší než
disney channel (je to mimo téma) ale fakt když bude ůplně všechno pro nemembery tak by zkrachovali a třebas disney Nikdy nebude a to všichni nechcou tak chcou kupovat a kupovat a kupovat.... až navždy!
pro mě je lepši disney chanel
Obrázek
Scarly
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 83
Registrován: pát 29. dub 2011 6:35:25

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od Scarly »

stepanR píše:já sem si teda dřív taky stěžoval na membery, a to tohotenkrát bylo DALEKO míň než teď! Ale musíte pochopit že to nedělaj aby vykouzlili úsměvy na dětských tvářičkách ale pro prachy ;)

Ale musejí si taky nějak vydělávat to tě nenapadlo? kdyby nebylo memberství nebyl by ani CLUBPENGUIN výš kolika výkonej server co mají oni stojí? určitě ne míň jak 700.000Kč(v USD neberu) stejně jako pro jiné hry např:. Ikariam (omlouvám se za reklamu jiné hře) no skrátka a jednoduše skoro na každý online hře je něco co si musíš koupit. ono to neni tak jednoduché v životě víš.
LordMB
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 200
Registrován: ned 27. čer 2010 14:54:47
Skype: LordMB10

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od LordMB »

Scarly píše:
stepanR píše:já sem si teda dřív taky stěžoval na membery, a to tohotenkrát bylo DALEKO míň než teď! Ale musíte pochopit že to nedělaj aby vykouzlili úsměvy na dětských tvářičkách ale pro prachy ;)

Ale musejí si taky nějak vydělávat to tě nenapadlo? kdyby nebylo memberství nebyl by ani CLUBPENGUIN výš kolika výkonej server co mají oni stojí? určitě ne míň jak 700.000Kč(v USD neberu) stejně jako pro jiné hry např:. Ikariam (omlouvám se za reklamu jiné hře) no skrátka a jednoduše skoro na každý online hře je něco co si musíš koupit. ono to neni tak jednoduché v životě víš.
lenze ikariam hram uz 6 rokov a ide to bez toho, aby som si kupil ambroziu. a club penguin hram rok a pol a keby niet trainerov, nemam nic. vsak nemember si moze kupit jedine ak farbu, pozadie a pin . semtam nejaka ciapka. to je vsetko
lORDmb Obrázek
K.C.A.S.A
Scarly
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 83
Registrován: pát 29. dub 2011 6:35:25

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od Scarly »

Ikariam sem dal jen příklad protože vím že am jsou ambrozie ale bez nich se na 1.000.000 bodů ani nehneš.
A že používáš trainer na věci ,které normálně můžeš získat jako FREE no to už je tvůj problém
a eště něco: trainery už přeci nejdou nebo stále ano? pokud jo kde táhnu napiš SZ
LordMB
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 200
Registrován: ned 27. čer 2010 14:54:47
Skype: LordMB10

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od LordMB »

mam take veci co bez trainera nijaky nemember mat nebude.
A este nieco : WPEpro
lORDmb Obrázek
K.C.A.S.A
Vaja007
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 16. pro 2010 15:56:04

Re: Nové věci pro membery

Příspěvek od Vaja007 »

Myslím si, že nyní už to není tak špatné. Sice musím uznat, že v roce 2010 byly čepice opravdu trochu nic moc, ale vypadá to, že se CP možná zase vrátí do starých kolejí. V tomto roce podle mě dávají čepičky pěkné, vymýšlejí novou výzdobu atd. Teď na Halloweenské párty jak dali kostým ducha (konečně oblek po asi dvou rocích!) si myslím, že si uvědomili že nemembeři z toho něco také chtějí mít. Bylo by skvělé kdyby teď dali třeba na nějaké ty větší párty (Vánoce, Puffle party, April Fools atd.) nějaké jiné itemy než na hlavu, stačilo by třeba jen do ruky. ;)
Obrázek
Odpovědět