Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Mise888
Wood Rank 1
Wood Rank 1
Příspěvky: 334
Registrován: sob 24. dub 2010 15:33:31
Bydliště: daleký sever

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od Mise888 »

Když sem byl malý říkali mi Míša,Tak jsem si začal říkat Mise(jako Míša)a pak jsem na CP přidal 888,Pak jsem přidal ještě dvě čísla 156 a 159 ale víc používám Mise156.Na Kongu mi říkají Mise :)
Když vám někdo dá BAN tak vám ho nedal je to jen klam to já třímám v rukách BANHAMMER
Obrázek =)
Platfus
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 529
Registrován: pát 23. dub 2010 19:25:43

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od Platfus »

sem Platfus protože: Platfus je teď nevím jakým jazykem nemoc plochých nohou
a protože takové mám a tučňáci taky tak mi tátá pomáhal se jménem
BigEar: mam obri usi a bylo to takove blbe
hr2d2: moje prijmeni je na Hr..... a mel sem rad star wars tak sem hr2d2 ale pouze na mailu
a Platfus: to už sem řekl
ted mi tak rikaji vsude
Hledám Assassins Creed věci. Pište pokud máte
Kapusticek
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 52
Registrován: pát 21. kvě 2010 22:02:47

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od Kapusticek »

Antipust nwm jak vzniklo xD

Kapusticek vzniklo tak že mi na 4story jedna holka začala říkat kapusta (prej nějak ze barvy vlasů mé bývalé postavy)a tak jsem to zdrobnil a přijmul =)
čau xD
Tucnaka jsem dostal na nejmenovanem foru =) prej uz ho CP prestalo bavit jak mu vyprsel member xD chudak =D
batman12
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 743
Registrován: stř 12. kvě 2010 21:08:52
Skype: andrej.sebik

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od batman12 »

Ja mám 2 účty:Andy112:To vzniklo tak že ma kamoši volajú Andy a ešte som si k tomu pridal čísla 112 pretože keď som si chcel dať 444 bolo to obsadené "nastvany"
Andrejx vzniklo tak že Andrej je moje meno a vtedy som si spomenul na hru Projectx tak som si k tomu pridal to x. ;)
Tojsemja
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 231
Registrován: čtv 17. čer 2010 15:31:28
Skype: superhracmadagascar
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od Tojsemja »

Když jsem si zakládal účet , tak jsem si zvolil orandžovou barvu tučňáka a pro sebe jsem si řekl " To jsem já ! " ... no a pak jsem to dal i nějak do přezdívky . :D
FREINDSHIP IS MAGIC
Obrázek
Blooman
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 920
Registrován: stř 28. dub 2010 14:38:00

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od Blooman »

Tak...
Sestřička my insalovala skype..
Před 5 lety..
A prej: jak se chceš jmenovat..
A já : Blůma!!!

A ona řekla že to je trapný a pojmenovala mě Blooman ...
:D
caterpie99
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 158
Registrován: stř 26. kvě 2010 14:56:12

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od caterpie99 »

no dival sem se na internetu na pokemony a hrozne se mi zalibil pokemon caterpie(ketrpí)housenka no a to sem mi libilo a pridal sem 99 a je to :D(potom v nakym dile ash musi buterfree(treti vyvoj caterpie)pustit a ja se pri tom malem zorbrecel(mel sem oci plny slz :D)
terullinka
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 240
Registrován: úte 13. dub 2010 19:59:44

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od terullinka »

Tak já jsem Terullinka, protože se jmenuju Tereza a když jsem byla malá, taťka mi říkal Teruli, přidala jsem k tomu ještě jedno l aby mi to znělo víc anglicky a potřebovalo to nějakou příponu, zvolila jsem si -inka.
Jinak se taky někde jmenuju Wissie - protože se mi to jméno moc líbí a nějak jsem si při vymýšlení vzpomněla na "wizard" (jako záhada) tak jsem si to upravila ve smyslu jako Záhadná :D
Někde se jmenuju taky Terryritter, no.. tak Terry jsem se chtěla jmenovat jako malá a Ritter? Po čokoládě RitterSport :D Tu si dám tak jednou za dva měsíce, ale je moc dobrá!
Někde jsem se jmenovala i terka.veverka.. protože mi tak kdysi říkali no :D
Prý nebyl vhodný. *little bit afraid to say: what the hell?*
Platfus
Wood Rank 2
Wood Rank 2
Příspěvky: 529
Registrován: pát 23. dub 2010 19:25:43

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od Platfus »

Kapusticek píše:Antipust nwm jak vzniklo xD

Kapusticek vzniklo tak že mi na 4story jedna holka začala říkat kapusta (prej nějak ze barvy vlasů mé bývalé postavy)a tak jsem to zdrobnil a přijmul =)

Ty ses Antipust?
Ja vim jak to vzniklo, už si to tady jedenou říkal, ale na starem forku.
Takze Pribeh Antiputa
Takze si myslim byl nekde na pocitaci a tam hrali nejaky sedmaci nebo sestaci a hrali tam Club Penguin
a tobe se to libilo a tak si jim rekl jestli by te tam mohli prihlasit
a oni se te zeptali na jmeno a ty mas rad slova jako anti atd ale nemas rad slovo půst protože pak máš hlad
takže si tak premejsel a vykrikl si AntiPůst a oni rikali ze to nejde ze dlouhý ů nejde a aby to bylo COOL tak rekli co treba Antipust a tak si souhlasil
myslim ze tak to bylo
Hledám Assassins Creed věci. Pište pokud máte
iSasuke
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 28
Registrován: úte 15. čer 2010 15:43:28
Skype: sasuke7nike

Re: Jak jste si vymysleli svou přezdívku z CP???

Příspěvek od iSasuke »

iSasuke vzniklo tak, že jsem se díval asi od 9 na naruta a tam se mi líbil Sasuke jak bojuje :D asi o dva roky jsem
se začal zase dívat na anime a začal jsem hodně poslouchat písničky v iPodu tak jsem to dal do hromady a je z toho iSasuke :D
Platfus píše:
Kapusticek píše:Antipust nwm jak vzniklo xD

Kapusticek vzniklo tak že mi na 4story jedna holka začala říkat kapusta (prej nějak ze barvy vlasů mé bývalé postavy)a tak jsem to zdrobnil a přijmul =)

Ty ses Antipust?
Ja vim jak to vzniklo, už si to tady jedenou říkal, ale na starem forku.
Takze Pribeh Antiputa
Takze si myslim byl nekde na pocitaci a tam hrali nejaky sedmaci nebo sestaci a hrali tam Club Penguin
a tobe se to libilo a tak si jim rekl jestli by te tam mohli prihlasit
a oni se te zeptali na jmeno a ty mas rad slova jako anti atd ale nemas rad slovo půst protože pak máš hlad
takže si tak premejsel a vykrikl si AntiPůst a oni rikali ze to nejde ze dlouhý ů nejde a aby to bylo COOL tak rekli co treba Antipust a tak si souhlasil
myslim ze tak to bylo

On není antipust ale antipust mu dal jeho penguina a antipust vznikl tak myslim, že mu ten tučňák přišel tlustej tak půst jako masopůst ale aby nejedl tak mu tam dal anti a vznikl z toho antipust :D
Obrázek
Odpovědět