Jeskyně, která jde vidět z vrcholku hory.

Odpovědět
Renzotom
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 271
Registrován: ned 22. zář 2013 17:27:57

Jeskyně, která jde vidět z vrcholku hory.

Příspěvek od Renzotom »

Z vrcholku hory jde vidět jeskyně. Valada přeložil článek o ní, který se vyskytl v novinách. http://fan-club-penguin.cz/post/3002
Co si vy myslíte?
Já tipuji, že to bude buď něco za A s Herbertem, za B s CJ (třeba tam bude Card Jitsu Shadow:D)
Napište co si myslíte vy!
Honzik7
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 24
Registrován: ned 16. bře 2014 12:06:33

Re: Jeskyně, která jde vidět z vrcholku hory.

Příspěvek od Honzik7 »

Renzotom píše:Z vrcholku hory jde vidět jeskyně. Valada přeložil článek o ní, který se vyskytl v novinách. http://fan-club-penguin.cz/post/3002
Co si vy myslíte?
Já tipuji, že to bude buď něco za A s Herbertem, za B s CJ (třeba tam bude Card Jitsu Shadow:D)
Napište co si myslíte vy!
Herberta unesli pufflové do divočiny takže na50% je možné že je jeho.
Uživatelský avatar
Klofoun
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 64
Registrován: pon 14. dub 2014 20:34:54

Re: Jeskyně, která jde vidět z vrcholku hory.

Příspěvek od Klofoun »

Mám o ní malou reportáž:
Z hory je vidět hora,ale vypadá to,že každý tučňák si myslí o jeskyni něco jiného.
Obrázek
Jde o zatím neobjevenou jeskyni,podle mně je to něco s Card-jitsu shadow,mohlo by také jít o něco s Herbertem,všichni víme,že Herbie neumí plavat,tak se mohl schovat co nejvýš od vody. :DD
Na mapě by se mohla vyskytovat někde tady:
Obrázek
Kdž jsem hledala,zaujal mně tento divný stín,nevím pokud tam byl vždy,ale mohl by také něco znamenat.
Obrázek
Tak,či onak,doufejme,že se brzy dozvíme,o co vlastně jde.
Klofoun
Podepsán Klofoun
milovník tučňáků
Wood Rank 0
Wood Rank 0
Příspěvky: 1
Registrován: pon 06. črc 2015 19:20:33

Re: Jeskyně, která jde vidět z vrcholku hory.

Příspěvek od milovník tučňáků »

já si myslím že je to opravdu card jitsu shadow konec konců všechny v card jitsu elementy jsou někde hodně vysoko nebo na hoře a sensei jednou napsal že tu možná bude i stín asi nám sensei něco tají ale radši bych chtěl něco s herbertem jelikož jsem tajný agent.No ale ta jeskyně je tu už asi hodně dlouho
Odpovědět